Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα τσεκαρω και θα δω αυτα της μυθολογιας. Στα υπολοιπα για τοτε που βγηκε ειμαι σιγουρος οτι ηταν κατι πρωτοποριακο για αυτο και εγινε τοσος χαμος. Αλλα επειδη εχουν βγει και αλλες σειρες παρομοιες που εχω δει απλα δεν μπορω να συνεχισω να βλεπω αυτοτελη επεισοδια σε μια σειρα 220 επεισοδιων. Ειναι και λογικο αν σκεφτουμε οτι βγηκε 1993 και εχουμε 2018. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αλλά οι παρόμοιες σειρές που λες, στα X-Files έχουν βασιστεί σε μικρό ή μεγάλο βαθμό, όση σημασία μπορεί να έχει για κάποιους αυτό.

Προσωπικά ακόμα τα βλέπω, ειδικά τις πρώτες πέντε seasons που έχουν γυριστεί στο Vancouver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, phanispal είπε

Ναι αλλά οι παρόμοιες σειρές που λες, στα X-Files έχουν βασιστεί σε μικρό ή μεγάλο βαθμό, όση σημασία μπορεί να έχει για κάποιους αυτό.

Το γνωριζω το 99% παρομοιων σειρων εκει βασιστηκαν δεν θα γινοταν αλλιως. Απλα ειναι κουραστικο σημερα να δω σειρα σε παρομοιο στυλ με fringe supernatural που και εκει μεχρι 5 σεζον ειδα και τελος doctor who κτλ. Οσοι προλαβατε και την ειδατε πριν το μεγαλο μπαμ των σειρων προφανως θα σας ειχε καταπληξει και υπαρχει και η νοσταλγια. Εγω ενιωθα σαν κατι που το εχω δει πολλες φορες και βαριομουν τερμα. Τα επεισοδια μυθολογιας ομως που ειχε καποιο main story μου αρεσαν αρκετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μυθολογία αξίζει ως και τα μέσα της πέμπτης σεζόν και την καταστροφή του συνδικάτου...

τα motw σχεδόν όλα, ακόμα και αυτά της 8 & 9 που τα μυθολογικά απλά δεν βλέπονται, τα monster είναι πάνω από ικανοποιητικά...

το καλο με τα motw είναι ότι και σε τυχαία σειρά να δεις κάποιο επεισόδιο δεν σε χαλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παλιά επεισόδια (9 σεζόν) είναι 202 (το 201-202 είναι διπλό) και έχω δει φέτος 125 + τις 2 νέες σεζόν.

Εγώ τα βρήκα στα 720p περί 350 mb το κάθε ένα και είναι μια χαρά.

 Τα περισσότερα τα είχα δει και στην εποχή τους. Τα έβαζε νομίζω το Star ή το Alter.

Παραμένουν ακόμη και σήμερα πολύ καλύτερα από κάποιες σύγχρονες σειρές.

Η Σκάλυ τις 2 πρώτες σεζόν είναι λίγο κάφρος ,με φαρδιά σακάκια και μαλλί 90s  αλλά μετά σουλουπώνεται.

Έχουμε κάποια εκτίμηση αν θα υπάρξει  12η σεζόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...