Προς το περιεχόμενο

Eve Online


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυρίως PVP και λίγο PVE για να βγάζουμε τα προς το ζην. Όπως έχω ξαναπεί και παλιότερα έχουμε βρει τρόπο να έχουμε ISK με το τσουβάλι, οπότε και τα plex μας πληρώνουμε και ότι σκάφη θέλουμε αγοράζουμε. Μίλα με τα παιδιά ingame και θα σου πουν τα πάντα.

Πόσες ώρες θες για ένα πλεξ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσες ώρες θες για ένα πλεξ;

Πρώτα θα πρέπει να κάνεις train κάποια Skills και να έχεις 2 accounts. Μετά από 2-3 μήνες θα μπορείς να βγάζεις 100 mil / 10 min περίπου. Για λεπτομέρειες pm ή βρες μας ingame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πρώτα θα πρέπει να κάνεις train κάποια Skills και να έχεις 2 accounts. Μετά από 2-3 μήνες θα μπορείς να βγάζεις 100 mil / 10 min περίπου. Για λεπτομέρειες pm ή βρες μας ingame.

βασικά ρωταω γιατι εχω εναν χαρακτήρα με ~65 μυρια(καθαροαιμο καλνταρι φαιτερ Τ2 κλπ) ΣΠ και τον εχω αφήσει κάνα χρόνο και βαλε κι απλα σκεφτόμουν,οτι αν βγαίνει το πλεξ εύκολα,γιατι να μην χαζο ασχοληθώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά ρωταω γιατι εχω εναν χαρακτήρα με ~65 μυρια(καθαροαιμο καλνταρι φαιτερ Τ2 κλπ) ΣΠ και τον εχω αφήσει κάνα χρόνο και βαλε κι απλα σκεφτόμουν,οτι αν βγαίνει το πλεξ εύκολα,γιατι να μην χαζο ασχοληθώ;

Δεν το είχες πει ότι είσαι παλιός παίκτης. Μίλα με τα παιδιά ingame. Εγώ δεν έχω να σου πω κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πρώτα θα πρέπει να κάνεις train κάποια Skills και να έχεις 2 accounts. Μετά από 2-3 μήνες θα μπορείς να βγάζεις 100 mil / 10 min περίπου. Για λεπτομέρειες pm ή βρες μας ingame.

 

Σε μια ωρα και κατι μπορεις να βγαλεις ενα πλεξ δλδ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μπορεί κάποιος να με κάνει recall στο eve online? Πέρνω 7 ημέρες trial και αυτός διάφορα rewards. Δείτε Link.png Site: εδώ . Στείλτε μου να σας δώσω τα στοιχεία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ψαχνω με 2-3 φιλους να αρχισουμε κανα MMO για να εχουμε να ασχολουμαστε , υπαρχει τροπος με το 21 μερες trial να καταφερουμε να βγαλουμε τα 600/700 μυρια που χρειαζονται για plex ωστε να γλιτωσουμε την συνδρομη ?

Μετα απο χρονια Lineage2/WoW δεν μας ψηνει να δινουμε παλι μηνιατικα , βεβαια το EvE δειχνει να το αξιζει αλλα  και παλι ειναι ενα θεμα το μηνιατικο ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω με 2-3 φιλους να αρχισουμε κανα MMO για να εχουμε να ασχολουμαστε , υπαρχει τροπος με το 21 μερες trial να καταφερουμε να βγαλουμε τα 600/700 μυρια που χρειαζονται για plex ωστε να γλιτωσουμε την συνδρομη ?

Μετα απο χρονια Lineage2/WoW δεν μας ψηνει να δινουμε παλι μηνιατικα , βεβαια το EvE δειχνει να το αξιζει αλλα  και παλι ειναι ενα θεμα το μηνιατικο ... :)

 

Σε 21 μέρες δύσκολο. Σε 2-3 μήνες ναι. βρες και μίλα με την corp μου. Parental control. Θα σου εξηγήσουν τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 21 μέρες δύσκολο. Σε 2-3 μήνες ναι. βρες και μίλα με την corp μου. Parental control. Θα σου εξηγήσουν τα πάντα.

Ακόμα παίζει ο Νικ κ η παρέα του;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μιας ώρας φιλμάκι σχετικά με την CCP, το EVE & την κοινότητα των παικτών, από τρείς επίδοξους κινηματογραφιστές.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=IB1M9ZVuWtM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά. Έπεσε το μάτι μου σε αυτό το παιχνίδι και αναρωτιέμαι αν υπάρχει ακόμη ενεργό community και αν αξίζει να ξεκινήσω καθώς διαβάζω πολύ θετικά σχόλια τα όποια γράφτηκαν 2 χρόνια πριν. Εντυπώσεις από κανέναν; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...