Προς το περιεχόμενο

ΑΕΛ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Εγώ συμφωνώ απόλυτα και σε αυτό με Καρπετόπουλο (και όχι επειδή είπε κάτι καλό για την ΑΕΛ φυσικά). Ο Ολυμπιακός ποτέ δεν είχε προπονητή και κατά τη γνώμη μου δε θα αποκτήσει. Την ομάδα υπό τις συνθήκες που βρίσκεται την ελέγχουν ο Κόκκαλης και οι φιρμάτοι παίχτες, όπως (για να πω ένα αντίστοιχο παράδειγμα από την ομάδα μου) την ομάδα της ΑΕΛ του '88 με το πρωτάθλημα την έλεγχε ο Μητσιμπόνας και όχι ο Γκμοχ που τον διώξαμε μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 551
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Εμ... όχι

 

Μιχαήλ, Αγορογιάννης, Κολομητρούσης, Μητσιμπόνας, Γκαλίτσιος, Βουτυρίτσας, Αλεξούλης, Τσιώλης, Ζιώγας, Καραπιάλης, Βαλαώρας, Αθανασίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πατέρας και γιος. Εξ ου και στο γήπεδο ακούγονται συχνά (ανάλογα με το αν βγήκε η τρίπλα) "α ρε καθόλου δεν τον έμοιασες τον πατέρα σου" και "πω πω ίδιος ο πατέρας σου ρε Γιωργάκη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μήπως να άλλαζε το topic αυτό ώστε να αφορά γενικότερα συζήτηση όλων των επαρχιακών ομάδων ;

 

Κάνε ένα καινούργιο αν θέλεις που να αφορά όλες τις υπόλοιπες ;)

 

Luci, με τον τίτλο τι θα γίνει; Είναι χαζομάρα να γράφεται Αελ με μικρά γράμματα. Αν δε γίνεται ΑΕΛ, τότε ας γίνει κάτι του τύπου "ΑΕΛ - Λάρισα". Είναι ανορθογραφία δηλαδή (εκτός από ενοχλητικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Luci, με τον τίτλο τι θα γίνει; Είναι χαζομάρα να γράφεται Αελ με μικρά γράμματα. Αν δε γίνεται ΑΕΛ, τότε ας γίνει κάτι του τύπου "ΑΕΛ - Λάρισα". Είναι ανορθογραφία δηλαδή (εκτός από ενοχλητικό)

 

Όπερ και εγένετο!

 

Ο σίφουνας διαχειριστής ξαναχτυπά...

 

Μεγάλο ματς έρχεται, ΑΕΛ - ΑΕΚ, και τώρα έχουμε δύο threads για αναλύσεις.

Τρέμετε διαιτητές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω θα ειμαστε, να πουμε τα κουτσα, τα στραβα και τα αναποδα...

 

ευχομαι να γινει ενα καλο παιχνιδι, και να μην εχουμε παρατραγουδα απο διαιτησια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Τρέμετε διαιτητές...

 

Την περίπτωση να μας νικήσετε δίκαια την αποκλείεις, ε; Πάντως αν μας κόψετε μόνο ένα πέναλτι, μπορεί και να μην πω τίποτα. Από 2-3 θα μουρμουρίσω και από 4 θα φωνάξω.

 

Εγώ πάντως πιο πολύ και από το να νικήσουμε, θέλω να μην επηρεάσει τον αγώνα η διαιτησία. Χίλιες φορές να χάσουμε δίκαια, παρά να νικήσουμε με πέτσινο πέναλτι. Τι ζητάει το άτομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετάρτη ερχόμαστε κάτω..

 

Ελπίζω να ζήσουμε πάλι στιγμές σαν τα ποδαράκια του Κατερίνη μέσα στο Καραΐσκάκη... (η πρόκριση στο τσεπάκι μας και απλά παίζουμε για πλάκα)

 

http://www.steki.gr/view_video.php?viewkey=75098fe977004015c619

 

ΠΑΣ, Κλαρίνο, Τσίπουρο και χ..νω

ΥΓ. Μακάρι ΠΑΣ -ΑΕΛ να ήταν ο τελικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...