Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...
καλά είχαμε θέμα τόσο καιρό και δεν το πήρα γραμμή.

 

Είχαμε, μάλιστα ήταν τόσο θαμμένο που είχα φτιάξει καινούργιο αλλά έφαγε επιτόπου lock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον θα κουνήσει μαντίλι.

 

 

Δυσαρέσκεια Τουρέ για τον χρόνο συμμετοχής του

 

“Φωτιές” σε ότι έχει να κάνει με την παραμονή του στην Βαρκελώνη, άναψε ο Γιάγια Τουρέ με δηλώσεις του στο γαλλικό περιοδικό France Football, μετά την νίκη της Μπαρτσελόνα επί της Ρεάλ Μαδρίτης με 1-0 στο el classico, εκφράζοντας την δυσαρέσκειά του για τον περιορισμένο χρόνο συμμετοχής του.

 

Η χρησιμοποίηση του Σέρχιο Μπούσκετς στο βασικό σχήμα στο χτεσινό ντέρμπι, δυσαρέστησε τον Ιβοριανό μέσο, ο οποίος έχει ξεκινήσει μόλις σε τέσσερα παιχνίδια βασικός την φετινή χρονιά:«Είμαι 26 χρονών και βρίσκομαι στην καλύτερη φάση της καριέρας μου από άποψης φυσικής κατάστασης και τεχνικής. Παρόλα αυτά δεν παίζω όσο επιθυμώ, αλλά ο προπονητής μου είναι αυτός που αποφασίζει. Χρειάζεται να πάρω μια απόφαση για όλα αυτά».

 

Μετά την υπογραφή του νέου συμβολαίου του το προηγούμενο καλοκαίρι, ο μέσος της Μπαρτσελόνα θεώρησε τον εαυτό του αναντικατάστατο. Μετά τις τελευταίες εξελίξεις, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και η Άρσεναλ φέρονται οι πιο δυνατές υποψήφιες για να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μασεράνο είναι πολύ καλό αμ χαφ αλλά νομίζω με 70% κατοχή θα είναι λίγο αχρείαστος.

 

βέβαια είναι και το ότι σε κάθε κατεβασιά του αντιπάλου τρώμε γκολ οπότε εκεί θα βοηθήσει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην τον χρειαστείς με πχ. τη Χερέθ αλλά στα δύσκολα θα τον χρειαστείς και με το παραπάνω. Να δούμε επιτέλους κι ένα αμ. χαφ/σκύλο, με την καθαρή έννοια του όρου. Ο τελευταίος ήταν ο Davids, για να μην πω ο Cocu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...