Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω ότι είναι καλύτερος από κανέναν απ' τους δύο o Toure. Απ' την άλλη για τον Εσσιέν, δεν μου φαίνεται ότι ταιριάζει ο ρόλος του στη Barca, άσε που δεν φεύγει με τίποτα απ' την Chelsea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι πως δεν είναι καλύτερος από τον Μασεράνο.

 

 

ότι ο Τουρέ είναι ποιο πλήρεις ναι ισχύει.Αλλά ο Μασεράνο κάνει ένα πράγμα πολύ καλά.Ξέρει να κόβει.Ο Τουρέ δεν νομίζω πως είναι τόσο καλός κόφτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και πέρα απ' το ότι είναι καλύτερος αμυντικός, δεν είναι και κάνας άμπαλος έτσι; Την καλή πάσα την έχει.

 

Ο Εσσιέν απ' την άλλη είναι περισσότερο κεντρικό χαφ (box-to-box που λένε και στο χωριό μου) παρά κόφτης. Απλά λόγω τρομερής φυσικής κατάστασης παίζει άνετα κι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που Εσιέν δεν κάνει για μπάρτσα.

 

 

Ο άνθρωπος παίζει σε μια ομάδα που παίζει ταμπούρι και για να φτάσουν την μπάλα από το τέρμα στον φορ θέλουν 3 ταξί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που Εσιέν δεν κάνει για μπάρτσα.

 

 

Ο άνθρωπος παίζει σε μια ομάδα που παίζει ταμπούρι και για να φτάσουν την μπάλα από το τέρμα στον φορ θέλουν 3 ταξί.

 

Μαλον δεν εχεις δει πολυ τον Εσσιεν...

Απο τα καλυτερα αμ χαφ ειναι μη τρελαθουμε....

Ειναι γαματος κοφτης και κραταει και μπαλα...

 

Λιγοι εχουν τα χαρακτηριστικα του Εσσιεν και αυτοι ειναι δυσευρετοι...

Πολυ δυσευρετοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το πρόβλημα.ότι κρατάει μπάλα.κουράζει και τον βαριέμαι.

 

Εμενα παντως στη Μπαρτσα δε θα με χαλαγε καθολου να εχω ενα σκυλι να κοβει και να εχω Τσαβι και Ινιεστα να κανουν τις ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ πασες τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που Εσιέν δεν κάνει για μπάρτσα.

 

 

Ο άνθρωπος παίζει σε μια ομάδα που παίζει ταμπούρι και για να φτάσουν την μπάλα από το τέρμα στον φορ θέλουν 3 ταξί.

 

o μασεράνο μόνο αμυντικός χαφ μπορείς να πει πως είναι

ένω ο εσσιέν είναι πιο complete

είναι και καλός επιθετικά και αμυντικά είναι box to box γενικά και δημιουργεί

ένα άλλο φοβερό ταλέντο δεν ξέρω αν θα γελάσετε αλλά βελτιώθηκε πολύ είναι ο ντάρρεν φλέτσερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o μασεράνο μόνο αμυντικός χαφ μπορείς να πει πως είναι

ένω ο εσσιέν είναι πιο complete

είναι και καλός επιθετικά και αμυντικά είναι box to box γενικά και δημιουργεί

 

100% συμφωνος...

Οπως ειπα και πιο πανω αυτοι οι παιχτες ειναι δυσευρετοι και οποια ομαδα τους εχει ε απλα ειναι μια κλαση πανω στο θεμα του κεντρου...

 

Εγω πιστευω στον Ντε Ροσι της Ρομα... (αν και τελευταια αντιμετωπιζει προβληματα και τραυματισμους και δε ξερω κατα ποσο του εχει στοιχησει.. )

Ειναι μεγαλο αμ.χαφ για μενα και καποια στιγμη ( λογικα :rolleyes: ) θα παει σε μεγαλη ομαδα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100% συμφωνος...

Οπως ειπα και πιο πανω αυτοι οι παιχτες ειναι δυσευρετοι και οποια ομαδα τους εχει ε απλα ειναι μια κλαση πανω στο θεμα του κεντρου...

 

Εγω πιστευω στον Ντε Ροσι της Ρομα... (αν και τελευταια αντιμετωπιζει προβληματα και τραυματισμους και δε ξερω κατα ποσο του εχει στοιχησει.. )

Ειναι μεγαλο αμ.χαφ για μενα και καποια στιγμη ( λογικα :rolleyes: ) θα παει σε μεγαλη ομαδα ...

 

o φλέτσερ σου αρέσει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...