Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφου δε τη πληρωσαν αυτοι που επρεπε μετα τους 2 ντροπιαστικους αποκλεισμους,μη περιμενετε τιποτα,εγω προσωπικα εχω σταματησει να σκαω απο καιρο τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, ougxar είπε

Αφου δε τη πληρωσαν αυτοι που επρεπε μετα τους 2 ντροπιαστικους αποκλεισμους,μη περιμενετε τιποτα,εγω προσωπικα εχω σταματησει να σκαω απο καιρο τωρα

Ποιοι επρεπε δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτος ο προπονητης,ορισμενοι υπερτιμημενοι παιχτες και φυσικα το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι η διοικηση ειναι για γελια

Δε μπορει στα τελευταια χρονια να σου βγαινουν λιγοτερες απο τις μισες σου μεταγραφες δλδ οκ μη κοροιδευομαστε δε θα κατσω να σκασω για τις μλκιες τους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παίξαμε πολύ καλά. Ειδικά από το κέντρο και μπροστά κάναμε τρομερή πίεση και ανάκτουσαμε αμέσως την μπάλα... Στα ευχάριστα οι δύο νεαροί εξτρέμ που έπαιξαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον Γκρίζμαν ξέρεις τι να περιμένεις. Ο άνθρωπος ειναι από τους καλύτερους επιθετικούς στον κόσμο, ικανός να αλλάξει τη ροή ενός παιχνιδιού.

Οι άλλοι έτσι κι ετσι. Συμφωνω πως έπαιξε σπουδαίο ρόλο η πίεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2019 στις 10:21 ΜΜ, johnyboy είπε

Μπουσκετς και πικε αν δεν ήταν καταλανοι για να παίζουν μπαρτσελονα, ούτε στο χωριό μου δεν θα έπαιζαν 

ο busquets δε θα έπαιζε ούτε στο χωριό σου ? χαχα καλό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπούσκετς είναι του 8 παίζει στο 8 σε κάθε μάτς. Ότι μπορεί κάνει. Αυτός ο Πικέ που παίζει τιμής ένεκεν πλέον, είναι για κλωτσιές. Δυστυχώς όταν βάζεις βιογραφικά αντί αξία στο γήπεδο, δεν πάς πουθενά. Γκριεζμάν φοβερός. Αυτή την στιγμή μπορεί να έχει περισσότερο impact απ' ότι ο Μέσι στο γήπεδο.

Επεξ/σία από Tilemaxx
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετά απο Xavi και Iniesta ο τελευταιος ειναι ο Βusquets αυτής της σχολής, απίστευτη τεχνική και πάσες ! όταν φύγει θα τον ψάχνετε μετά..

ας κοιτάξουν να δίνουν ευκαιρείες σε παίκτες απο την ακαδημία και δε θέλουμε κανενα griezmann με αυτά τα αστρονομικά ποσά που δίνουν, ξεφτίλα πια

 

Επεξ/σία από Silenzio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Silenzio είπε

μετά απο Xavi και Iniesta ο τελευταιος ειναι ο Βusquets αυτής της σχολής, απίστευτη τεχνική και πάσες ! όταν φύγει θα τον ψάχνετε μετά..

ας κοιτάξουν να δίνουν ευκαιρείες σε παίκτες απο την ακαδημία και δε θέλουμε κανενα griezmann με αυτά τα αστρονομικά ποσά που δίνουν, ξεφτίλα πια

Ο Μπουσι τα τελευταια 2 χρονια εχει κλαταρει απο δυναμεις και εχει πεσει αισθητα ανα καιρους η αποδοση του χρειαζεται ροτεισον, στο Ανφιλντ ηταν απο τους χειροτερους μαζι με Αλμπα και Ρακιτιτς.

Για να αναδειχθουν οι παικτες απο την ακαδημια πρεπει να εχεις και καταλληλο προπονητη να στους αναδειξει αντι να στους καψει τυπου Πεπ ή Κλοπ.

Αν και καποια καλα παικτακια ειχε βγαλει και ο Ερνεστο τοτε στην Μπιλμπαο οπως τον Αντερ Ερερα.

Και μια χαρα ειναι ο Γκριεζμαν  για τα δεδομενα και την ποιοτητα του και τα ποσα εχουν ξεφυγει απο την μεταγραφη Πογκμπα και Νευμαρ μετεπειτα, εδω ο Μαγκουαιρ στοιχισε 80 εκατομμυρια λιρες και για τον Ζαχα η Κρισταλ Παλας ζητα κοντα 100 μυρια που σιγα τον παικτη κιολας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...