Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο Πέναλτι πάλι... 

Ωραία ομάδα είμαστε μόλις τρώμε πρώτοι γκολ. Γινόμαστε αυτόματα ομαδουλα και καταρρέουν τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι είναι ελεύθερη και κρύα κι αχαλίνωτη η πτώση.
Δεν υπάρχει γυρισμός, όλοι τρέχουν κι εγώ μέσα,
Με ξεγέλασε ξανά η ανάμνηση η μπαμπέσα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται αυτοι οι παικτες να εχουν αυτα τα συμβολαια, καποιος μας κανει πλακα... Κατι γκριζμαν, λενγκλε δεν κανουν ουτε για τον Παναθηναϊκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε για Europa δεν κάνει αυτή η μικρή ομαδούλα. Ολοταχώς για Β Εθνική και λήθη. Είναι και η τραγική οικονομική κατάσταση που έρχεται και δένει το γλυκό. Καληνύχτα Μπαρτσελόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kirileman είπε

Ούτε για Europa δεν κάνει αυτή η μικρή ομαδούλα. Ολοταχώς για Β Εθνική και λήθη. Είναι και η τραγική οικονομική κατάσταση που έρχεται και δένει το γλυκό. Καληνύχτα Μπαρτσελόνα.

Καλά μη βιάζεσαι και τόσο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με  psg η κληρωση.Λογικα πολυ ευκολος αποκλεισμος με βαση την τωρινη εμφανιση των ομαδων.Δεν ειναι κανενα μεγαθηριο η Παρι αλλα εμεις αμυντικα ειμαστε χαλια πραγματικα.Θα κανει παρτι ο  mbappe(υπερεκτιμημενος κατα την γνωμη μου) με τον neymar.Βεβαια μπορει μεχρι τον Ιανουαριο να αλλαξουν τα πραγματα αλλα κατα ποσο???

Οσο για τις υπολοιπες διασταυρωσεις μπορει καποιος να μου εξηγησει για ποιο λογο η Juventus θεωρειται σχεδον σιγουρο οτι θα περασει,με αυτα που διαβαζω, την Porto???Αλλη juve εχω δει εγω και αλλη Porto??

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι αλλαγες που εχει κανει ο κουμαν μετα το 2-2 ειναι για να τις βαζεις σε κωμικο βιντεο και να γελας

κανεις απο τους παικτες δεν ειχε καταλαβει τι θεση παιζει τι συστημα παιζουμε

ενα τουρλουμπουκι.μιλαμε για λυπηση

αν φαμε κατω απο 6-7 και στα 2 ματς με παρι θα ειναι ψιλοθαυμα

για να καταλαβετε την γελοιοτητα της καταστασης για οποιον δε το ειδε.το σκορ ειναι 2-2 καπου στο 70 ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΟΥΤΙΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΛΕΝΓΚΛΕΤ

και να προωθησει το τριτο σεντερ μπακ στα χαφ.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

μιλαμε αυτο δε το κανεις ουτε στο μανατζερ για δοκιμη

 

  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε άτυχοι με την κλήρωση όχι ότι με άλλες δεν θα υπήρχε αποκλεισμός, αλλά η Παρί έχει την ικανότητα και την θέληση να σκοτώσει την Μπαρτσελόνα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...