Προς το περιεχόμενο

Στο πάτο η Ελλάδα στην αναγνώριση ομοφυλοφίλων.


leuko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλά μην πολυπιστεύεις το wikipedia, πάντως σε γενικές γραμμές είμαστε πολύ πίσω, τόσο για τα δικαιώματα των ομοφυλόφιλων όσο και για πάρα πολλά θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή το να έχουνε οι ομοφυλόφιλοι τα ίδια δικαιώματα όπως σε όλες τις πολιτισμένες χώρες της Ευρώπης, το θεωρείτε άλωση. Ωραία νοοτροπία. Τώρα καταλαβαίνω γιατί οι Ευρωπαίοι μας έχουνε στη σφαλιάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα καταλαβαίνω γιατί οι Ευρωπαίοι μας έχουνε στη σφαλιάρα.

 

Φίλε μου δυστηχώς οι Ευρωπαίοι μας έχουν για 1.000.000 άλλους λόγους στη σφαλιάρα και πίστεψέ με κανένας από αυτούς δεν είναι οι ομοφυλόφιλοι. Κάνε μια βολτίτσα να δεις ποιοι είναι οι λόγοι και το ξανασυζητάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε μπράβο, επιτέλους βρέθηκαν κάποιοι που μυρίζουν τεστοστερόνη από χιλιόμετρα μακριά, να βάλουν τους ομοφυλόφιλους εκεί που τους ανήκει...στον πάτο!

ρε δεν πάμε καλά μου φαίνεται!

 

ΥΓ: φυσικά,επειδή τον έχω ξανακάνει πολλάκις αυτόν τον διάλογο , δε θα επιθυμούσα να έχω παιδί ομοφυλόφιλο, αλλά όμως, δε με χαλάει να βρίσκομαι με 2 bisexual πορνοσταρ(λέμε τώρα)στο ίδιο κρεβάτι! Μην λιθοβολείτε τους άλλους για τις ιδιαιτερότητές τους! (εκτός αν είναι....γάβροι;)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή το να έχουνε οι ομοφυλόφιλοι τα ίδια δικαιώματα όπως σε όλες τις πολιτισμένες χώρες της Ευρώπης, το θεωρείτε άλωση. Ωραία νοοτροπία. Τώρα καταλαβαίνω γιατί οι Ευρωπαίοι μας έχουνε στη σφαλιάρα.

 

ομοφοβία. το αστείο είναι ότι θέλουν να είναι καί άμεσοι απόγονοι των αρχαίων ελλήνων καί ομοφοβικοί.

 

λένε ότι ο νίκος δήμου έχει πει πολλές αηδίες αλλά έχει πει ένα τουλάχιστον καλό. ο μέσος έλληνας όταν κοιτάει στον καθρέφτη βλέπει τον καραϊσκάκι ή τον κολοκοτρώνη, σπάνια τον καραγκιόζη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην πολυπιστεύεις το wikipedia

 

την ψιλοπιστεύω στο συγκεκριμένο διότι ξέρω πολύ καλά τί ομοφοβία κυκλοφορεί.

 

υποψιάζομαι ότι κουβαλάει βαρύτερο στίγμα από πολλά εγκλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δυστηχώς οι Ευρωπαίοι μας έχουν για 1.000.000 άλλους λόγους στη σφαλιάρα και πίστεψέ με κανένας από αυτούς δεν είναι οι ομοφυλόφιλοι. Κάνε μια βολτίτσα να δεις ποιοι είναι οι λόγοι και το ξανασυζητάμε...

 

Φίλε μου ναι, μας έχουνε στη σφαλιάρα για 1.000.000 άλλους λόγους, οι οποίοι πηγάζουνε από την ίδια νοοτροπία που πηγάζει και η έλλειψη δικαιωμάτων των ομοφυλόφιλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δείτε πόσο ειρωνικό είναι αυτό που συζητάτε τόση ώρα και που εμείς τελικά είμαστε "ανωμαλάρες" και δεν το δεχόμαστε, πείτε μου το εξής:

Ποιο είναι πιο κουφό, το να ζητάνε από τη μια να είναι όπως όλοι οι φυσιολογικοί άνθρωποι ή το να ζητάνε ειδική μεταχείρηση σαν ένα καινούργιο ανθρώπινο είδος??? Η φύση είναι μια κι αν σας αρέσει. Αν η αρκούδα πηδήξει φάλαινα θα μείνετε όλοι με το στόμα ανοιχτό.

Άντε γιατί ότι μας συμφέρει λέμε κάθε φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το θεωρω πολυ θετικο στο οτι ειμαστε πολυ πισω σε αυτα τα θεματα. και μακαρι να μεινουμε ετσι. δηλαδη το να παντρευονται μεταξυ τους ειναι θεσπεσιο θεαμα ε?

 

και μετα να τους δωσουμε και κανενα παιδαικι να υιοθετησουν θα μεγαλωσει φυσιολογικα αυτο το παιδι ε? με γονεις οι δυο αντρες οι δυο γυναικες. ωραια προτυπα θα

 

παρει θα καταστραφει η ψυχοσυνθεση του.το στιγμα που λες δεν εξαφανιζετε μεσω νομοθεσιας. ας κοιταξουνε οι πολιτισμενοι ισπανοι που βγαζουνε στα γηπεδα

 

μπανανες και κουνανε στους νεγρους παιχτες και βλεπεις μεγαλους αντρες να βαζουν τα κλαματα τον πολιτισμο τους και ας αφησουν την ελλαδα ησυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...