Προς το περιεχόμενο

Στο πάτο η Ελλάδα στην αναγνώριση ομοφυλοφίλων.


leuko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Α εσύ είσαι εκλεπτυσμένος σορρυ.Ακου λοιπόν.Ενας τύπος(και καλά γνωστός της απότη σχολή) περιτριγυριζε την κοπελιά μου.Ε του πα λοιπόν πως να ηρεμήσει και να μαζέψει τα μπογαλάκια του και σε άλλη παραλία γιατι αλλιώς θα τον εκλαίγανε.(Αφού και η ίδια δε γούσταρε.Αν γούσταρε θα τρωγε ένα χαστούκι και θα ηρεμούσε:evil: ).Κατάλαβες δεν είχα πρόβλημα μαζί του αλλά δεν τον ήθελα στα πόδια μου.Οπως αυτός είανι ελευθερος να κάνει ότι θέλει σε άλλες κοπέλες έτσι και οι gay είναι ελευθεροι να κάνουν ότι θέλουν στα σπίτια τους(απομονωμένοι)

 

omni, mου λες ότι αν γούσταρε τον άλλο η δικιά του, θα της έριχνες μια φαπίτσα να ηρεμήσει για να επιστρέψει στην οδό του παντοσχίστη;

 

Πες το βρε παιδί μου να το καταλάβω. Δεν είχες πρόβλημα μαζί του. Τον απείλησες για να προστατεύσεις την τιμή της κοπέλας σου. Η οποία έτσι και τον γούσταρε, τον είχε πιει κανονικά. Ένα χαστουκάκι και ωπ. Ηρέμησε.

 

Μάλιστα. Από περιέργεια και μόνο (και μην ακούσω κακεντρεχή γελάκια). Ότι θα τον "εκλαίγανε" του το είπες και με το "έψιλον" μπροστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κατάλαβες δεν είχα πρόβλημα μαζί του αλλά δεν τον ήθελα στα πόδια μου.Οπως αυτός είανι ελευθερος να κάνει ότι θέλει σε άλλες κοπέλες έτσι και οι gay είναι ελευθεροι να κάνουν ότι θέλουν στα σπίτια τους(απομονωμένοι)

 

Δηλαδή απειλείς τους gay οτι αν βγούνε έξω από τα σπίτια τους θα τους δείρεις? Απανταχού gay τρέμετε :mrgreen:

 

Πάντως το παράδειγμα σου είναι τελείως άσχετο. Τι σχέση έχει ο τύπος που πήγε να σου φάει την γκόμενα, με τους gay? Εκτός και αν η κοπέλα σου είναι άντρας και φοβάσαι μην στον κλέψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο omni μας έχει αποδείξει και στο παρελθόν άλλωστε ότι έχει μεγάλη πείρα και τεράστιες γνώσεις πάνω στο θέμα γυναίκα, και ειδικά σε θέματα αναπαραγωγικής διαδικασίας....

Αν η κοπέλα γούσταρε τον τυπά, το μόνο που θα χαστούκιζες στην πορεία θα ήταν το μαϊμουδάκι σου.

Σε βλέπω μπακούρι λίαν συντόμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α εσύ είσαι εκλεπτυσμένος σορρυ.Ακου λοιπόν.Ενας τύπος(και καλά γνωστός της απότη σχολή) περιτριγυριζε την κοπελιά μου.Ε του πα λοιπόν πως να ηρεμήσει και να μαζέψει τα μπογαλάκια του και σε άλλη παραλία γιατι αλλιώς θα τον εκλαίγανε.(Αφού και η ίδια δε γούσταρε.Αν γούσταρε θα τρωγε ένα χαστούκι και θα ηρεμούσε:evil: ).Κατάλαβες δεν είχα πρόβλημα μαζί του αλλά δεν τον ήθελα στα πόδια μου.Οπως αυτός είανι ελευθερος να κάνει ότι θέλει σε άλλες κοπέλες έτσι και οι gay είναι ελευθεροι να κάνουν ότι θέλουν στα σπίτια τους(απομονωμένοι)

 

πραγματικά τα δίνεις ολα! τόσο γέλιο έχω να ρίξω από το σεσουαρ για δολοφόνους,την 1η χρονιά!!!!! έχεις μοναδική αίσθηση του χιούμορ!!!!

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???????????????????

δεν αστειεύσαι?τα λες σοβαρά???

ΕΛΕΟΣ!

αφού λοιπόν τον άλλο που τόλμησε να την πέσει σε μια κοπέλα,θα τον Εκλαίγανε, (μη σου πω ότι θα τον Εμοιρολογούσανε κιόλας)!!!!), το παλιοθύληκο που τόλμησε ΕΣΤΩ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ότι θα παρατήσει το τρισμέγιστο αρσενικό ομνιλας,θα έτρωγε τα μπατσάκια του να ηρεμήσει,κ να καταλάβει οτι δεν φεύγουν έτσι εύκολα από ένα τέτοιο άντρα)!

επίσης,αυτές τις έμμεσες απειλές,ότι ΅΄οπως θα έκανες σε αυτόν ΑΝ συνέχιζε,θα το κάνεις κ στους γκέυ,αν τολμήσουν να κυκλοφορήσουν, τις θεωρώ μαγκιά - κλανιά! με αυτή τη λογική,όποιον κραγμένο γκέυ βγαίνει σητν τβ,θα έπρεπε να τον έχεις ήδη κάνει ασήκωτο!

(ξέχασα να σε ενημερώσω ότι ΞΕΧΑΣΕΣ να μου απαντήσεις,στο τι θεωρείς ανωμαλία στο σεξ,ποιος ορίζει την ανωμαλία,πως την ορίζει κλπ)

 

 

ΥΓ:ψιτ,ένα μυστικό...Η γυναίκα,ΔΕΝ είναι από τη φύση της υποτακτική στον άντρα...αλλά σσσσςςςς...μην το πεις πουθενά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ΥΓ:ψιτ,ένα μυστικό...Η γυναίκα,ΔΕΝ είναι από τη φύση της υποτακτική στον άντρα...αλλά σσσσςςςς...μην το πεις πουθενά!!!

 

Πφφφτ, τι ανοησίες είναι αυτές που ψιθυρίζεις; Η αλήθεια βρίσκεται εδώ:

 

Ξέρεις τι τραβαέι η γάτα για να έρθει σε επαφή με ένα γάτο;Ποσο ποναέι;Την καιει ο φαλλός του γάτου...Ο αντρας όμως όχι.

 

Ορίστε, που έχεις και απορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πραγματικά δεν έχω καταλάβει ακόμα πως δεν έχει εντοπίσει τέτοιου είδους ατομάκια κανας τηλεοπτικός παραγωγός, να τους βγάλει στην τηλεόραση και να χεστούμε στο γέλιο!

Αν και λογικά , κάποια στιγμή θα τους εντοπίσει η Πάνια, και θα τους απολαύσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αρχισει να πιστευω οτι ο αγαπητος omnislash μας κανει πλακα...

Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ενα ατομο σε οτι thread και αν συμμετεχει καταφερνει να τον βριζουν ολοι οι αλλοι... ειναι αδιανοητο πως να το κανουμε...

Δηλαδη σε μια κανονικη συζητηση που δεν εχεις και πολυ χρονο να επεξεργαστεις τι βλακεια θα πεταξεις, οπως οταν γραφεις στο pc, τι μαργαριταρια εχουν ειπωθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αρχισει να πιστευω οτι ο αγαπητος omnislash μας κανει πλακα...

Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ενα ατομο σε οτι thread και αν συμμετεχει καταφερνει να τον βριζουν ολοι οι αλλοι... ειναι αδιανοητο πως να το κανουμε...

Δηλαδη σε μια κανονικη συζητηση που δεν εχεις και πολυ χρονο να επεξεργαστεις τι βλακεια θα πεταξεις, οπως οταν γραφεις στο pc, τι μαργαριταρια εχουν ειπωθει?

 

Aστον μην του βάζεις ιδέες και αρχίζει και γράφει πράγματα από το ανθολόγιο του, γιατί είμαστε στην δουλειά και θα εκτεθούμε αν κατουρηθούμε απο τα γέλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε blueviper, στο μυαλό μου μέσα είσαι...

 

Εγώ πάντως τώρα φαντάστηκα τον blueviper ντυμένο John Cusack μέσα στο μυαλό σου. :mrgreen:

 

Edit: Omnislash μην τους ακούς. Πες μας αγόρι μου τη γνώμη σου. Κανονικά τι πιστεύεις ότι θα πρέπει να τους κάναμε τους γκαίουλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μου ξεφυγε τετοιο ενδιαφερον θεμα?

 

Μου θυμιζει τις μαχες μεταξυ μαυρων και λευκων.

 

Τα ιδια επιχειρηματα. Αν ημασταν εκεινη την εποχη, θα συζητουσαμε για αυτα αντι για gay.

 

Σε λιγα χρονια αναρωτιεμαι τι θα συζηταμε, μια και θα το ξεπερασουμε και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...