Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα διαβασα ολα τα τοπικς. πρωτον τα παιχνιδια, που κυκλοφορουν αυτή τη στιγμη για το ps3 παιζουν σε αναλυση 720p και τιποτα παραπάνω.

 

Ksereis den einai mono to thema twn paixnidiwn alla uparxoun k oi tainies pou endiaferoun arketous k einai oles 1080p!!!:-? :-? :-? Allwste to ps3 eipame.. kamia fora paizei k paixnidia..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρα ps3 και το resistance και τρελαθηκα απο τα γραφικα εστω και εαν ηταν 720p.

 

Πρωτον, με γειες...

Δευτερον αν τα γραφικα του Resistance σε τρελαναν μαλλον το PS3 ειναι η πρωτη σου επαφη με HD gaming...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gnorizei kapios an to grand turismo 4 mporei na pexei sto ps3? apo auta pou xerw mehri twra den ginete... iparhei periptosi na alaxei auto sto melon i na to xehasoume kalutera? i sony ehei anaferei kati shetiko? i anamoni mehri to GT5 ine polu megali kai i mia pista pou dinei to GT HD den ftanei gia tipota... :(
ΔΕΝ παιζει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κανω λαθος ή επρεπε να υπαρχουν ποιο πολλα παιχνιδια στο launch του Ps3 ???

Nομιζω οτι η Sony ειχε ανακοινωσει μια μεγαλη λιστα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ine dinaton me kapio update meso net i sony na to kanei simvato na pezei?

 

εμενα μου το σεταρει.μου ζηταει μνημη,και μετα μου λεει ακυρο,και να μπω στο σιτε της σονυ ,για να δω τα παιχνιδια που παιζουν,και δυστυχως δεν ειναι μεσα.....μαλλον σημερα θα βαλω το νεο φιρμγουερ και θα εχεις νεα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κανω λαθος ή επρεπε να υπαρχουν ποιο πολλα παιχνιδια στο launch του Ps3 ???

Nομιζω οτι η Sony ειχε ανακοινωσει μια μεγαλη λιστα ....

 

All 30 PS3 titles for 23rd March(News) - 12 Feb 2007 :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pou einai to asteio re MILTO.....katalaba pali monos sou gelas !!!!!! Εβγαλε 20 τιτλους στην αγορα απο τους 24 που ειχε πει!!!! Παιχνιδια υπαρχουν για αγορα !!!!

 

Άμα έβγαλε 20 από τους 24 είναι καλά... το θέμα είναι ότι λέγανε για 30 αλλά εγώ δε βλέπω ούτε 20. Μπορεί να κάνω και λάθος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος 20 είναι σήμερα στην αγορά....πήγα Παππασωτηριου και τους μέτρησα....Απλώς τα μαγαζιά δεν τα έχουν φέρει όλα.....Το καθένα έχει φέρει από καμία 10αρια..Δηλαδη και η SONY φταίει σε αυτό που δεν φέρανε όλα τα παιχνίδια......Πάντως σήμερα τσίμπησα το MOTOSTORM με 45 ευρουλακια από ΓΕΡΜΑΝΟ .....το Παππασωτηριου στην Στουρναρη ειχε ομως 20....και ποτε δεν ειχε πει 30 αυτά είναι επιστημονική φαντασία.....30 είχε πει και μετά download games poy exei!!!!!! Mαλλον ο γνωστός ΠΑΡΑπληροφοριοδοτης (P3TRAN) λάθος σου τα είπε ! ! ! !

Εάν κάθεσαι μπροστά από τον υπολογιστή και ποσταρεις χωρις να κανεις καμια βόλτα από την αγορά για να δεις τι γίνεται , φυσικό είναι και να μην ξέρεις !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pfff to ps3 εχει κολλησει στο linux.πως γινεται να γυρισω σε game os?ουτε αυτο με τα 5 secs δε πιανει...ξερει κανεις?

 

ok to brika

 

den kaneis kana full fotoreview apo to ps3 linuxaki soy na blepoume kai emeis...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...