Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

kalhspera paidia!

enas filos mou tha taksidepsei iapwnia arxes iouniou,kai skeftomouna na tou pw na mou kanei import ena ps3.Kserete pia einai h episimh timi tou ps3 sthn iapwnia,kai pia ta mionektimata an parw apo eki ps3?To mono arnitiko nomize einai oti dn tha borw na vlepw eu region blu ray movies.Gnwrizete tpt allo?apo online tha paizei kanonika?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα μια ερώτηση:

 

Εκανα εχθές το online registration στο Playstation network και το firmware update 1.7 παρολαυτα δεν με αφήνει να συνδεθω. Προσπαθεί να κάνει sign in και μετα απο λίγο με πετάει. Έχω δώσει πραγματικά στοιχεία απο Καναδά ωστέ να μπορω να έχω προσβαση στο online store αλλά δεν γίνεται τίποτα. Μήπως πρέπει να κάνω κάτι επιπλέον στις ρυθμίσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να το τσεκαρω τωρα για τι είμαι στη δουλειά θα το δω το απογευμα. Πρεπει να μου βγάζει κάτι συγκεκριμένο? θες να μου πεις τι πρεπει να βγάζει και να τα τσεκαρω εγώ στο σπίτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι αυτο ισως γινεται επειδη το ps3 ειναι αλλο region.λεω τωρα...δοκιμασε να φτιαξεις ενα 2ο account ευρωπαικο.εγω εχω 4 accounts ενα ελληνικο,αγγλικο.αμερικανικο,γιαπωνεζικο.και μου λειτουργουν ολα οκ,εκτος απο το ελληνικο για προφανεις λογους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το κανω και αυτο αλλα δεν νομιζω οτι εχει να κάνει με το region, γιατι ένας αλλος φίλος εκανε registration παλι για Καναδα και ολα δουλευουν κομπλε. θα πειραματιστω πάλι το απογευμα και θα σου πω. Many Many Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...