Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ennoeitai an baleis kai thn pragmatikh toy dieythinsh KAI ton arithmo ths kartas toy mporeis, yparxei omos kai mia enalaktikh me proplhromenes visa apo eurobank diabase perissotera edo

http://www.ps3forums.gr/forum/viewtopic.php?t=27&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

 

 

Paidia SOS. Piga kai evgala auti tin pistwtiki tis Eurobank. Sindesa loipon to PS3 mou me to internet, alla apo palia eixa dilwsei san xwra mou sto Playstation Store to United Kingdom gia na borw na katevazw demos, kai twra de me afinei na allaxw xwra kai na dilwsw ameriki gia na kanw to kolpo me ta pseftika stoixeia... Ama vrw mia ali8ini dieu8insi sto UK 8a doulepsei to kolpo? An oxi ti allo borw na kanw? borw na svisw auton ton logariasmo kai na kanw allon i tpt tetoio???

 

euxaristw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το περνω και εγω την αλλη εβδομαδα, βαριεμαι να περιμενω να πεσει η τιμη :P ..

 

Να ρωτησω κατι ενα καλωδιο hdmi->dvi θα χρειαστω για να το συνδεσω στην Dell 2001FP μου ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περνω και εγω την αλλη εβδομαδα, βαριεμαι να περιμενω να πεσει η τιμη :P ..

 

Να ρωτησω κατι ενα καλωδιο hdmi->dvi θα χρειαστω για να το συνδεσω στην Dell 2001FP μου ετσι;

 

 

Αντε καλοπαιχνιδο ....:-)

 

 

Nα ακριβως τετοιο καλωδιο θα χρειαστεις , αλλα μην παρεις κανενα πολυ ακριβο ....δεν υπαρχει λογος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καλοπαιχνιδο ....:-)

 

 

Nα ακριβως τετοιο καλωδιο θα χρειαστεις , αλλα μην παρεις κανενα πολυ ακριβο ....δεν υπαρχει λογος ..

 

Ok m8 thanx ;)

 

Αντε να παιξουμε λιγο Resistance .. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια βοηθεια γιατι εχω προβλημα..

 

Θλεω να συνδεσω το PS3 με την Dell 2001FP μου..

 

Πηρα ενα καλωδιο HDMI->DVI αλλα εικονα δεν εχω.. Σημα δινει αλλα εικονα δεν εχω.. Τι φταιει πρεπει να ειναι HDCP το μονιτορ ή απλα δεν γινεται?

 

Ο μονος τροπος να το συνδεσω ειναι αναλογικα με composite μεσω του AV cable του PS3.. Φυσικα το max output ειναι 576p σε αυτη την περιπτωση και χαλια μαυρα..

 

Help me out here..

 

Η οθονη εχει DVI-D , D-SUB , COMPOSITE , S-VIDEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φανταστηκα..

 

Μαστα.. Και τωρα τι κανουμε που το θελω στο monitor μου? Η εικονα στο composite οπως ειναι φυσικο ειναι επιεικως απαραδεκτη και limited @576p..

 

Καμια αλλη ιδεα να το συνδεσω;

 

Το μονιτορ εχει DVI, D-SUB,S-VIDEO και Composite εξοδους οπως ειπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φανταστηκα..

 

Μαστα.. Και τωρα τι κανουμε που το θελω στο monitor μου? Η εικονα στο composite οπως ειναι φυσικο ειναι επιεικως απαραδεκτη και limited @576p..

 

Καμια αλλη ιδεα να το συνδεσω;

 

Το μονιτορ εχει DVI, D-SUB,S-VIDEO και Composite εξοδους οπως ειπα..

 

mipos se voithisei ayto....

 

http://www.ps3forums.gr/forum/viewtopic.php?t=10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx m8.. ;) πολυ διαφωτιστικο η δουλεια φαινεται να γινεται μεσω VGA (D-SUB)..

 

Αντε να δουμε αν μπορουμε να βρουμε κατι αναλογο στην Ελλαδα ή απο που πρεπει να παραγγειλουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φταιει πρεπει να ειναι HDCP το μονιτορ ή απλα δεν γινεται?

 

 

 

Eγω ενα εχω να πω ....δε πα να γ@$#@$#@ με τα HDCP k τις λαλακιες τους καθε λιγο κ λιγακι .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ντε.. Δεν το φανταστηκα ο μαλ.. οτι θα θελει HDCP.. Οι Ιαπωνες νομιζουν οτι ολος ο τεχνολογικος κοσμος εξελισσεται με βαση το δικο τους ρυθμο αναπτυξης..

Ηθελα να ηξερα τι σκεφτοντουσαν..

 

Παλι καλα τουλαχιστον, απο οτι φαινεται βρεθηκε λυση εστω και με ενα αντιτιμο γυρω στα 60 ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περνω και εγω την αλλη εβδομαδα, βαριεμαι να περιμενω να πεσει η τιμη :P ..

 

 

σκεφτομαι να το κανω και εγω αυτο!

 

πηρα το elite και βαρεθηκα πολυ γρηγορα!

οποτε το εδωσα και λεω να παω για ps τωρα.

αλλα επειδη την κανω για καλοκαιρι θα το παρω σεπτεμβριο μαλλον!

λετε να εχει πεσει κανα 50αρι η τιμη ως τοτε?

Και κατι αλλο,ειναι region unlocked στα παιχνιδια?

επειδη θελω να το παιρνω και στην αμερικη που μενω αλλα να το εχω και ελλαδα.

θυμαμαι ειχα ακουσει οτι οι ταινιες δεν εχουν region η τα παιχνιδια ειναι που δεν εχουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνιδια σιγουρα δεν εχουν region ....

Aλλα και οι περισσοτερες ταινιες μεχρι στιγμης δεν εχουν .....

 

Ta paixnidia eksartontsai spo ton kathe kataskevasti an tha einai region lock k ontws den einai mexri twra..(sto mellon omws polu pithano ta perissotera na einai) Oi tainies omws einai region locked!!!!:wink: :wink: (Gia blue ray kai pleon k gia hd dvd)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...