Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα παω απο βδομαδα να παρω Joystick γτ μαυτο δεν μπορω να παιξω κανενα παιχνιδι πλεον!ολα τα παιχνιδια χρειαζοντε τον δεξη αναλογικο!

 

 

ναι εννοειτε πως στο ps3 το παιζω!!!σε manual το ξεκινησα!!!!

μπορω να πω δεν με εχει δυσκολεψει μεχρι στιγμης μονο λιγο με τις μεδουσες ειναι σπαστικο γτ δεν σκωτωνοντε και ευκολα!

 

Ποιο επίπεδο είναι αυτό? Easy,normal ή hard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω οταν πηρα το ΠΣ3 μου λεγε ο ξαδερφος: Βαλε το GOW3 και θα παθεις πλακα, εβλεπα κατι screenshots κι ελεγα ελα μωρε σιγα τωρα, ακομη ενα παιχνιδι της σειρας που ξυλοφορτωνεις εξαλλου σε screenshots ολα παιχνιδαρες φαινονται με μαμω τα γραφικα!!

Μετα απο κανα τριμηνο που ειχα ΠΣ3 λεω δεν το βαζω να δω γιατι τοσος ντορος με αυτο το παιχνιδι. Και πραγματικα επαθα πλακα με τα γραφικα. Δεν βγηκε τυχαια best graphics game of the year. Εγω απλα θα προσθετα ολων των εποχων !!!

Ξερω ξερω θα ξυσω πληγες τωρα αλλα αυτο περι γραφικων ειναι καθαρα προσωπικο γουστο.

αυτο λεω και εγω φανταζομε λεω αφου εχει τετοια γραφικα το gow1 που ειναι και αρκετα παλιο παιχνιδι εχει τωρα νομιζω γυρω στα 5 χρονακια τι γραφικα θα εχει το Gow 3 που αντε να εχει 1.5-2 χρονια!!!!

 

Υ.Γ.τετοια πητε μου εσεις για το 3 να τα ποιασω και να τα ξετιναξω μεσα σε μια βδομαδα και τα 2 πρωτα (λεμε τωρα) :mrgreen:

 

Ποιο επίπεδο είναι αυτό? Easy,normal ή hard?

σορρυ ναρουτο το διωρθωσα...normal ήθελα να γραψω και εγραψα manual!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο λεω και εγω φανταζομε λεω αφου εχει τετοια γραφικα το gow1 που ειναι και αρκετα παλιο παιχνιδι εχει τωρα νομιζω γυρω στα 5 χρονακια τι γραφικα θα εχει το Gow 3 που αντε να εχει 1.5-2 χρονια!!!!

 

Υ.Γ.τετοια πητε μου εσεις για το 3 να τα ποιασω και να τα ξετιναξω μεσα σε μια βδομαδα και τα 2 πρωτα (λεμε τωρα) :mrgreen:

 

 

σορρυ ναρουτο το διωρθωσα...normal ήθελα να γραψω και εγραψα manual!

 

Α οκ. Εγώ το 2 θα το παίξω στο normal. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ. Εγώ το 2 θα το παίξω στο normal. :rolleyes:

και εγω αν ημουν στην θεση σου το gow1 θα το επαιζα στο easy!αφου το εχεις ξαναπαιξει οποτε ποιος ο λογος να σου τρωει τον χρονο?

 

Υ.Γ.μια ερωτηση!περιπου ποσες ωρες παιχνιδιου χρειαζετε το gow1 για να τερματιστει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αν ημουν στην θεση σου το gow1 θα το επαιζα στο easy!αφου το εχεις ξαναπαιξει οποτε ποιος ο λογος να σου τρωει τον χρονο?

 

Αυτό κάνω. Μιλάμε είναι πραγματικά γελοίο. Προχωράω πατώντας μόνο το τετράγωνο. Ούτε άμυνα ούτε τίποτα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εννοειτε πως στο ps3 το παιζω!!!σε normal το ξεκινησα!!!!

μπορω να πω δεν με εχει δυσκολεψει μεχρι στιγμης μονο λιγο με τις μεδουσες ειναι σπαστικο γτ δεν σκωτωνοντε και ευκολα!

 

Ειδες ευκολο ειναι τελικα!! Το επομενο ανετα μπορεις να το ξεκινησεις και στο hard

 

αυτο λεω και εγω φανταζομε λεω αφου εχει τετοια γραφικα το gow1 που ειναι και αρκετα παλιο παιχνιδι εχει τωρα νομιζω γυρω στα 5 χρονακια τι γραφικα θα εχει το Gow 3 που αντε να εχει 1.5-2 χρονια!!!!

 

Υ.Γ.τετοια πητε μου εσεις για το 3 να τα ποιασω και να τα ξετιναξω μεσα σε μια βδομαδα και τα 2 πρωτα (λεμε τωρα) :mrgreen:

 

Φιλε τα 2 πρωτα αν τα παιζεις συχνα τερματιζονται χαλαροτατα σε λιγες μερες! Και μετα εχεις το GOW3 που αποτελει σταθμο για το ps3!!

 

Αυτό κάνω. Μιλάμε είναι πραγματικά γελοίο. Προχωράω πατώντας μόνο το τετράγωνο. Ούτε άμυνα ούτε τίποτα! :P

 

Στα επομενα επιπεδα δυσκολιας το L1 θα χρειαστει αρκετες φορες... Αντε και με το gow3!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες ευκολο ειναι τελικα!! Το επομενο ανετα μπορεις να το ξεκινησεις και στο hard

 

 

 

Φιλε τα 2 πρωτα αν τα παιζεις συχνα τερματιζονται χαλαροτατα σε λιγες μερες! Και μετα εχεις το GOW3 που αποτελει σταθμο για το ps3!!

 

 

 

Στα επομενα επιπεδα δυσκολιας το L1 θα χρειαστει αρκετες φορες... Αντε και με το gow3!!:-D

 

Το ξέρω αφού πριν έπαιζα στο hard. To 2 στο medium θα το βάλω για να φεύγει σχετικά γρήγορα ενώ το 3 θα το απολαύσω στο hard! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειρωνεια,το ξεκινησα στο hard το 3 και δεν μπορω να περασω το τελος εκει που

παλευεις με τον Δια οταν σκοτωνεται η πανδωρα

 

 

βασικα δεν ασχοληθηκα πολυ γιατι θυμομουν τι γινεται παρακατω:-D μου την ειχε δωσει γιατι εξαρχης δεν ειχα βρει ολες τις αναβαθμισεις και ειχα μιση ζωη και δυναμεις μεχρι το τελος του παιχνιδιου :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω αφού πριν έπαιζα στο hard. To 2 στο medium θα το βάλω για να φεύγει σχετικά γρήγορα ενώ το 3 θα το απολαύσω στο hard! :)

Το 3 στο hard δεν το λές και απόλαυση.. Θα σου βγάλει το λάδι.

Εκτός και αν χρησιμοποιήσεις ένα ωραιότατο glitch που έχει (που για να το ενεργοποιήσεις, πάλι θα σου βγάλει το λάδι). :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I'll be back :mrgreen:

επαιξα λιγο αλλα βαρεθηκα...αυριο παλι!!!!

εχω παιξει συνολο κανα 2ωρες νομιζω!!!ειμαι στο σημειο που βλεπω απο ψηλα εναν γιγαντα που πεταει μπαλες φωτιας!!!

εχει αρχισει και μου χρειαζετε ο δεξης αναλογικος!

το σπαστικο ειναι οτι δεν εχει κοντινα save περναει αρκετη ωρα μεχρι να βρεις το επομενο save!

σε ποση ωρα περιπου βγαινει το Gow 1?

 

Το 3 στο hard δεν το λές και απόλαυση.. Θα σου βγάλει το λάδι.

Εκτός και αν χρησιμοποιήσεις ένα ωραιότατο glitch που έχει (που για να το ενεργοποιήσεις, πάλι θα σου βγάλει το λάδι). :mrgreen:

το 3 δλδ ειναι πιο δυσκολο απο τα υπολοιπα 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, τα 1 και 2 στο easy τα έβγαλα γιατί είχα άλλα 10 παιχνίδια αγορασμένα και δεν κρατιόμουν, ήθελα να παίξω και τα υπόλοιπα.

Απλά το 3 στη πορεία το έπαιξα και hard γιατί πήγαινα για το platinum trophy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, τα 1 και 2 στο easy τα έβγαλα γιατί είχα άλλα 10 παιχνίδια αγορασμένα και δεν κρατιόμουν, ήθελα να παίξω και τα υπόλοιπα.

Απλά το 3 στη πορεία το έπαιξα και hard γιατί πήγαινα για το platinum trophy.

να δω ποτε θα καταφερω να αγορασω και εγω το 3!!!προς το παρων απο βδομαδα περιμενω το heavy rain :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...