Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάνε πάρε καλύτερα από ένα γνωστό κατάστημα ένα DS3 και ας δώσεις 20 ευρώ παραπάνω. Τουλάχιστον για ένα χρόνο θα είσαι καλυμμένος από την εγγύηση.

 

Για το Gow που λες εγώ στην μία ώρα και 45 λεπτά είμαι πολύ πιο μπροστά από σένα στο easy! :-D

Φταίει βέβαια που τα έχω ξαναπαίξει αυτά και παίζω και στο easy ενώ εσύ στο medium!

εισαι κοντα στην μεση του παιχνιδιου ή μπα?

 

Το ξερω οτι καποτε θα λαμπαδιαστει, αλλα πιστεψε με λιγο προσεκτικη χρηση, η στιγμη που θα χαλασει θα ειναι πολυ αργοτερα απο την ληξη της εγγυησης...

οχι δεν θα λαμπαδιαστει απο μονο του...εγω ο ιδιος θα λαμπαδιασω καμια ωρα θα παρω αναποδες με κανα παιχνιδι και θα το στειλω στον τοιχο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι κοντα στην μεση του παιχνιδιου ή μπα?

 

Ο αδερφός μου παίζει στο easy. Πρέπει να είναι κοντά στις 7 ώρες (παίζει στο ps2 αλλά το ίδιο πράμα είναι). Μόλις το τερματίσει θα σου πω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αδερφός μου παίζει στο easy. Πρέπει να είναι κοντά στις 7 ώρες (παίζει στο ps2 αλλά το ίδιο πράμα είναι). Μόλις το τερματίσει θα σου πω! :)

παντως εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι οταν ξεκινας και παιζεις δεν παιρνεις χαμπαρι ποτε περναει η ωρα!χθες το εβαλα το απογεμα να παιξω για κανα μισαωρω να περασει η ωρα για να παω για καφε και περασε 1 ωρα :rolleyes: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι οταν ξεκινας και παιζεις δεν παιρνεις χαμπαρι ποτε περναει η ωρα!χθες το εβαλα το απογεμα να παιξω για κανα μισαωρω να περασει η ωρα για να παω για καφε και περασε 1 ωρα :rolleyes: :mrgreen:

 

Είναι ευχάριστο το άτιμο εκτός αν παίζεις στο hard. Θυμάμαι που έπαιζα και έχανα κάμποσες φορές, κοπανούσα το χειριστήριο κάτω (DS2 όχι το DS3 :P) και μετά το έκλεινα και επέστρεφα μετά από κανένα μισάωρο και φτου ξανά από την αρχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ευχάριστο το άτιμο εκτός αν παίζεις στο hard. Θυμάμαι που έπαιζα και έχανα κάμποσες φορές, κοπανούσα το χειριστήριο κάτω (DS2 όχι το DS3 :P) και μετά το έκλεινα και επέστρεφα μετά από κανένα μισάωρο και φτου ξανά από την αρχή!

επιτελους βρηκαμε ενα παιχνιδι που να αξιζει να ασχοληθεις γτ ειχα βαρεθει να παιζω φιφα και φιφα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους βρηκαμε ενα παιχνιδι που να αξιζει να ασχοληθεις γτ ειχα βαρεθει να παιζω φιφα και φιφα!

 

Δεν είναι ένα αλλά ΠΟΛΛΑ που αξίζουν να ασχοληθείς. Τερμάτισε αυτά που έχεις για την ώρα και θα σου προτείνουμε και άλλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους βρηκαμε ενα παιχνιδι που να αξιζει να ασχοληθεις γτ ειχα βαρεθει να παιζω φιφα και φιφα!

Εαν πετυχεις Red Dead Redemption (το πρωτο και οχι το undead nightmare) σε προσφορα η και το Batman Arkham Asylum χτυπα τα.

Τα συνιστω ανεπιφυλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο καλη χρηση και να το κανεις καποτε θα σε λαμπαδιασει ενα παιχνιδι και θα ξεσπασεις!!εγω το κανω πολυ συχνα αυτο :mrgreen: οχι ομως στα joystick του ps3 γτ ειναι ακριβα..οταν επαιζα στο pc προ/φιφα καθε μηνα ηθελα και καινουριο joystick, αλλο ομως 10/15Ε που εχει στο pc και αλλο 60Ε του ps3! :rolleyes:

 

 

Το προ πρέπει να είναι το πιο εκνευριστικό παιχνίδι που έχει υπάρξει.

Σε οδηγεί στα ηρεμιστικά. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν πετυχεις Red Dead Redemption (το πρωτο και οχι το undead nightmare) σε προσφορα η και το Batman Arkham Asylum χτυπα τα.

Τα συνιστω ανεπιφυλακτα

 

Εχει να παίξει και τα uncharted!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν πετυχεις Red Dead Redemption (το πρωτο και οχι το undead nightmare) σε προσφορα η και το Batman Arkham Asylum χτυπα τα.

Τα συνιστω ανεπιφυλακτα

 

Εκτος απο αυτα προσθεσε και το Arkham City!!

 

Το προ πρέπει να είναι το πιο εκνευριστικό παιχνίδι που έχει υπάρξει.

Σε οδηγεί στα ηρεμιστικά. :mrgreen:

Πινω μπ@φους και παιζω pro!!!!!:mrgreen:

 

Εχει να παίξει και τα uncharted!

 

3 και αυτα σαν τα gow!!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω και πολλοι αλλοι επισης!!:mrgreen: Και οσοι δεν τα χουνε παιξει εδω ειμαστε για να τους τα προτεινουμε...:rolleyes:

 

Εσύ Heavy Rain και Uncharted έχεις παίξει? Πότε το πήρες το ps3 σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ Heavy Rain και Uncharted έχεις παίξει? Πότε το πήρες το ps3 σου?

Εγω εχω παιξει και τους 2 τιτλους και την σειρα uncharted την εχω τερματισει μαλιστα και τα 3 παιχνιδια στο crushing. Προσωπικα το ps3 το αγορασα λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια του.

Εσυ ποτε το πηρες και εχεις τερματισει πολλους τιτλους??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω παιξει και τους 2 τιτλους και την σειρα uncharted την εχω τερματισει μαλιστα και τα 3 παιχνιδια στο crushing. Προσωπικα το ps3 το αγορασα λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια του.

Εσυ ποτε το πηρες και εχεις τερματισει πολλους τιτλους??

 

Εγώ έχω μια βδομάδα ακριβώς που το πήρα! Που είπα ότι έχω τερματίσει πολλούς τίτλους? Ακόμα στο gow 1 είμαι! :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...