Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα μου λες!! Και γω ακριβως σε αυτο το σημειο τα παρατησα!!!!! Αν ειναι δυνατον 24ωρος αγωνας ΧΩΡΙΣ κανενα save!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

για να καταλαβω εχει το GT5 24ωρο αγωνα κανονικα?δλδ καθεσε 1 μερα για να τελειωσεις εναν αγωνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμ τι λεμε...!!!!!!!:eek: :eek: :eek:

και ειχε save και το αποθηκευες δλδ μετα απο 1 ωρα παιχνιδιου θα συνεχιζες ακριβως απο το ιδιο σημειο στην ιδια θεση οπου το ειχες αφησει?οι υπολοιποι δεν προχωραγαν κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ειχε save και το αποθηκευες δλδ μετα απο 1 ωρα παιχνιδιου θα συνεχιζες ακριβως απο το ιδιο σημειο στην ιδια θεση οπου το ειχες αφησει?οι υπολοιποι δεν προχωραγαν κανονικα?

 

τι εννοεις φιλε? σου λεω οτι ο αγωνας κρατουσε 24 ολοκληρες ωρες χωρις την δυνατοτητα κανενος save!!:shifty::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις φιλε? σου λεω οτι ο αγωνας κρατουσε 24 ολοκληρες ωρες χωρις την δυνατοτητα κανενος save!!:shifty::mad:

θελω να πω οτι αν εσυ επαιζες πχ 2 ωρες και μετα ηθελες να το κλησεις εκανες λοιπον save και το εκλεινες...μολις το ξανανοιγες και εκανες load θα συνεχιζες απο εκει που ειχες μεινει και στη ιδια θεση στην καταταξη πχ 5ος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να πω οτι αν εσυ επαιζες πχ 2 ωρες και μετα ηθελες να το κλησεις εκανες λοιπον save και το εκλεινες...μολις το ξανανοιγες και εκανες load θα συνεχιζες απο εκει που ειχες μεινει και στη ιδια θεση στην καταταξη πχ 5ος?

δεν γινεται να το κλεισεις σου λεει. Δεν μπορεις να το σωσεις αν εισαι μεσα στον αγωνα. Παιζεις 23 ωρες πεφτει το ρευμα και φτου κι απ την αρχη !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να πω οτι αν εσυ επαιζες πχ 2 ωρες και μετα ηθελες να το κλησεις εκανες λοιπον save και το εκλεινες...μολις το ξανανοιγες και εκανες load θα συνεχιζες απο εκει που ειχες μεινει και στη ιδια θεση στην καταταξη πχ 5ος?

 

Αυτο σου ξαναεξηγω ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ!!! Δεν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα και για να τον τερματισεις αυτον τον αγωνα επρεπε να παιξεις 24 ωρες χωρις ΚΑΝΕΝΑ save/load!!!:mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο σου ξαναεξηγω ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ!!! Δεν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα και για να τον τερματισεις αυτον τον αγωνα επρεπε να παιξεις 24 ωρες χωρις ΚΑΝΕΝΑ save/load!!!:mad: :mad: :mad:

ΑΑΑ σορρυ παιδια νομιζα οτι αυτο αναβαθμιστηκε και εχουν βαλει πλεον στον συγκεκριμενο αγωνα save!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα μου κάνετε? πρέπει να κάτσω να καίγομαι ένα 24ωρο για να τερματίσω μια πίστα στο GT5???

 

Ηταν ενας σημαντικος λογος που αρκετοι παρατησαν το συγκεκριμενο παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο GT4 το ειχαν κανει μια χαρα και απο Α spec το γυρνουσες στο B spec για οποτε βαριοσουν,με ειχε σωσει απιστευτα ειδικα για λεφτα!!!

 

αυριο θα τσεκαρω αν γινεται save ενδιαμεσα στους endurance και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οσων αφορα το gow1 το εχω ξεκινησει στο medium ενταξει δεν μεχει δυσκολεψει ιδιαιτερα αλλα μηπως γινετε να το συνεχισω απο εκει που ειμαι στο easy γτ θελω να το βγαλω γρηγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οσων αφορα το gow1 το εχω ξεκινησει στο medium ενταξει δεν μεχει δυσκολεψει ιδιαιτερα αλλα μηπως γινετε να το συνεχισω απο εκει που ειμαι στο easy γτ θελω να το βγαλω γρηγορα?

 

Δυστυχώς όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...