Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

stin siskevasia den iparhei hdmi kalodio? diladi to dinoun me skart? episis iparhoun akoustika kai mikrofona gia to LIVE? i den provlepete?

 

 

Χωρις HDMI ....τι next gen κονσολα ειναι :-)

 

Ακουστικα και μικροφωνα χρησιμοποιεις οποια usb του εμποριου θελεις ...οπως και πληκτρολογια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΑΙΞΑ σε 55΄΄ SONY BRAVIA REAR PROJECTION ENOS FILOU MOU (1080P, 10.000 CONTRAST, 2,5 MS RESPONCE TIME) RIDGE RACER 7 1080P KAI VIRTUA FIGHTER 5 1080P, KAI GTHD 1080P AKOMH MAZEYW TA SALIA MOU APO KATW!!!!!!!!!!

 

 

Μακραν η χειροτερη SONY και παραλληλα η χειροτερη FULL HD τηλεοραση, φιλτατε.

Ελα Ιφιγενειας 38 στο Ν. Ηρακλειο να την δεις διπλα στην Χ2000 και φερε και ενα κιβωτιο δοχεια για τραπεζα σπερματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μάλλον ζεις στον κόσμο σου...

 

Κι εγώ την SXRD 55΄΄ SONY BRAVIA REAR PROJECTION έχω και αυτό που έχω να σου πω είναι ότι έχει μακράν την καλύτερη εικόνα από όλες τις Sony flat full hd τηλεοράσεις που κυκλοφορούν.Γιαυτό και την πήρα άλλωστε...

Τώρα αν εσύ πιστεύεις όμως ότι θα είναι για πάντα η ακλύετρη κάποια τηλεόραση, την στιγμή που βγαίνουν κάθε 5 μήνες καινούριες τότε τί να σου πω.

Ετσι δεν θα παίρναμε ποτέ τηλεόραση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μάλλον ζεις στον κόσμο σου...

 

Κι εγώ την SXRD 55΄΄ SONY BRAVIA REAR PROJECTION έχω και αυτό που έχω να σου πω είναι ότι έχει μακράν την καλύτερη εικόνα από όλες τις Sony flat full hd τηλεοράσεις που κυκλοφορούν.Γιαυτό και την πήρα άλλωστε...

Τώρα αν εσύ πιστεύεις όμως ότι θα είναι για πάντα η ακλύετρη κάποια τηλεόραση, την στιγμή που βγαίνουν κάθε 5 μήνες καινούριες τότε τί να σου πω.

Ετσι δεν θα παίρναμε ποτέ τηλεόραση...

 

Δεν θα συνεχισω γιατι ειμαστε ηδη off topic.

Οποτε θες ελα να το συζητησουμε.

Εγω καθε 6 μηνες την αλλαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...