Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

dreadgion ε?!Ελπιζω να μην ηταν παρτυ των Votf με wex κλπ γιατι δεν παλευομαι με τπτ στο ventrillo αν κανω lead ακομα κ οταν κερδιζουμε :-) ,τωρα οσον αφορα το telemechus και το game,τι να πω,αλλα περιμενα οταν ακουγα για aion χρονια πριν βγει και αλλα ειδα,pve ανυπαρκτο,ισα ισα τα απαραιτητα για να κανεις leveling με μηδαμινο challenge αν εξαιρεσουμε τον bakarma με κλασσικα setup και το bossaki στο indratu που ηθελε κανονικα ally,αλλα νταξει το loot σε εκανε να ξεχνας πως υπαρχουν,οσον αφορα το pvp ναι το βρισκεις αλλα πολυ zerg πραγμα που το κατανταει εκνευριστικο,εκτως κ αν παιζεις stealth class και μπορεις να διαλεγεις τις μαχες σου,με το grind και λοιπα εγω δεν ενοχληθικα καθολου παντως μιας και ουτε fenri εκανα και πηγα κατευθειαν για ap items απο τον νοεμβρη που ειχα 50ρισει,βεβαια οταν ο υπολοιπος κοσμος καταλαβε οτι το fenri δεν παει βημα στο pvp τα fort τα αρμεγαν οι elyos!Btw o Filetos περιγραφει πολυ ομορφα ολη την πορεια του game και την μορφη που πηρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πραγματικά κρίμα για το παιχνίδι αφού είχε όλα τα potentials και τα φόντα για να επιτύχει...τα λάθη της NCsoft ξεκίνησαν με την ανοχή στις αρχές στα bots και στους kinnah sellers...άργησε πολύ να πάρει δραστικά μέτρα και πολύς κόσμος την κοπάνησε αφού δεν πίστευε ότι μετά το Lineage θα ξανακάνει τα ίδια λάθη...πλέον bots σχεδόν δεν υπάρχουν, αλλά η πρώτη ζημιά έγινε

 

δεν θα σταθώ τόσο στο grinding αφού ουσιαστικά στο leveling του πρώτου μου χαρακτήρα δεν έκανα και πολύ, επειδή πάντα έβρισκες κάποιο group μετά το 40 για να κάνεις steel rake (τώρα φυσικά ούτε για σφαίρες για τον alt μου)...με normal ώρες και όχι καθημερινά, έφτασα 50 σε 3,5 μήνες...και το pvp τότε ήταν ικανοποιητικό...θυμάμαι ότι πριν τον Φεβρουάριο, πολλές φορές στην Abyss γινόντουσαν πολύ καλές μάχες 1 vs 1...πλέον ούτε για αστείο αφού όλοι κυκλοφορούν σε groups ή alliances

 

ο κατήφορος στον Telemachus για τους Asmodians άρχισε όταν κάποια TOP Legions (Αnimus, VOTF) διαλύθηκαν και κάποια dramas, όπου έδωσαν το δικαίωμα στους Elyos να πάρουν τα πάνω τους (αφού μέχρι εκείνη την στιγμή οι Asmos είχαν το πάνω χέρι)...πλέον όλοι στράφηκαν στο pve αδιαφορώντας για τα forts, δίνοντας την δυνατότητα στους Elyos (ακόμα και στους πιο casuals ή noobs) να αποκτήσουν Abyss gear...δεδομένο ότι στο παιχνίδι αυτό gear >>>>>>>>>> skills, το pvp κάπου εκεί πέθανε κιóλας αφού πλέον ήσουν 4-5 hits από κάποιον που μπορεί να μην είχε καθόλου γνώση της class του

 

μετά ήρθε το merging και καπάκι το tranfer...ΜΕΓΑ λάθος αφού πολλοί έφυγαν από την πρώτη βδομάδα χωρίς να περιμένουν μήπως και καλυτερεύσουν τα πράγματα...προσωπικά εγώ έστειλα τον alt μου στον Spatalos "δοκιμαστικά" για μία βδομάδα...και μετά έρχεται καπάκι δεύτερο λάθος από την NCsoft και κόβει τα transfers...αποτέλεσμα?άτομα χώρισαν από τους φίλους που έπαιζαν και άλλοι όπως εγώ έχουν τον alt σε άλλον server χωρίς υποστήριξη από τον main (αφού περίμενα να επιστρέψω μετά από μία βδομάδα πάλι στον Telemachus)...αν δεν αλλάξει σύντομα αυτό θα το παρατήσω εντελώς το παιχνίδι(ήδη έχω μειώσει τις ώρες)

 

από την άλλη έχουμε και τα υπόλοιπα μειονεκτήματα, όπως

 

1)περιορισμένο end game content...πλέον ένας 50αρης μπορεί να κάνει Dark Poeta, Dredgion, ίσως και Draupnir Cave...βέβαια όλα αυτά αν δεν έχει fenris ή abyss set όπου αυτομάτως γίνονται όλα αχρείαστα, πέρα ίσως του Dredgion όπου μπορείς να βρεις κάποιες φορές decent pvp

 

2)τρελό imbalance μεταξύ Elyos και Asmos με τους πρώτους να είναι easy mode ξεκάθαρα...έφτασα 40 Level με Elyos και μπορώ να ξεχωρίσω τεράστιες διαφορές σε πληθώρες quests και world bosses....εδώ στο Fire temple που είναι κοινό instance, οι Elyos έχουν boss που δίνει Blue Weapons με attack speed...οι Asmos παίρνουν φυσικά τα @@ τους

 

3)flawed abyss point system όπου σου επιτρέπει να παίρνεις pvp points μέσω ουσιαστικά pve...αρκεί να λιώνεις σε fost instances και Dredgion και ας μην έχεις δει ποτέ την abyss

 

4)καρα-lol drop rate...μετά από 30 runs Dark Poeta είδα 3 χρυσά (το ένα για μένα) και σε κάποια runs δεν έπεφτε ούτε μπλε...φυσικά ούτε που ξανασχολήθηκα με ένα instance που στην καλύτερη θέλει 2+ ώρες να ολοκληρωθεί...από την άλλη, 5 kills σε World Boss με 20+ άτομα και άφησε manastone lol

 

anyway sorry για το wall of text αλλά είναι πραγματικά κρίμα πως η NCsoft κατέστρεψε ένα παιχνίδι που έδειχνε τόσο υποσχόμενο...προσωπικά θα έλεγα μακριά σε όποιον θέλει ΤΩΡΑ να ξεκινήσει το παιχνίδι, αφού είναι σίγουρο ότι θα δυσκολευτεί πλέον πολύ στο leveling λόγω της έλλειψης ατόμων...τον Σεπτέμβρη που βγαίνει το 2.0 ουσιαστικά θα τελειώσει και το ΑΙΟΝ, αφού θα στηρίζεται στο race balancing, την στιγμή που σε όλους σχεδόν τους EU/NA servers επικρατούν οι Elyos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι μελλον εχει και απο σεμπτεμβρη που θα μπει το νεο πατς θα γινει ακομη καλυτερο για αυτους που "κουραστικαν" βεβαια το κακο ειναι πως η NCsoft δεν το υποστιριζει και παει απο γκαφα σε γκαφα.....

 

---------- Προσθήκη στις 10:52 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:51 ----------

 

γιατι χανεις χρονο με to daevanion set spyrus...?? :rolleyes:

 

Ε αφού δεν έχω expert το χρειάζομαι να κρατήσει μέχρι τα 40+.

Το πήρα στο ΣΚ, μου πήρε συνολικά μια εβδομάδα να πάω στα 30

και να πάρω 2 weapons mace + shield για τον cleric.

 

Πολλά λεφτά το expert και δεν έχω main χαρακτήρα 50άρη να μπορεί

να δώσει τα λεφτά.

 

 

Πάντως στον Τηλέμαχο αυτό που λέει o Gabriel έγινε για μια εβδομάδα

ισσορόπησε το πράμα, μετά elyos κλασσικα στο 60% για να μην παίρνουμε

10% buff.

 

Από ότι έχω δει πολλοί ίσως ζητούσαν καλύτερο pvp.

Aν κάποιος είναι PvE τότε μια χαρά θα περάσει και εκει

μόνο να υπάρχει κόσμος ενδιαφέρει όχι τόσο το server balance.

 

 

Πολλά πράματα πάντως πιστεύω από όσα λέτε μπορούν να διορθωθούν.

Για παράδειγμα τα rift exit τον asmos είναι για τα μπάζα, τουλάχιστον

στο Eltnen. Έ, αυτό μπορεί να φτιαχτεί.

Το FT που δίνει μπλε στους Elyos είναι το μόνο quest που διαφέρει και

σωστά να διορθωθεί. Όμως αν δεις παραπάνω τα ίδια πάνω κάτω κάνεις,

οι ιστορίες είναι κοινές και τα quests.

 

Αν μη τι άλλο αφού γράφεται τόσες γραμμές σημαίνει ότι το παιχνίδι δε

ήταν αδιάφορο. Αγανακτισμένοι δε λεώ, αλλά μου φαίνεται μόνο asmos

άκουσα.

Έχω 8 χαρακτήρες έως level 39 και έχω παίξει και στις δυο μεριές.

Σαν Elyos πήγαινα rift και έψαχνα asmos στον Σπάταλο με το σταγονόμετρο.

Αυτό τώρα καλό ήταν;

 

Για το crafting αν δεν είσαι expert λέει μέχρι το level 30 μετά

μπορεις με daevanion ή με τo 40ish 5xblue group quest (ΜMV για ασμος)

να είσαι καλυμμένος.

 

Υ.Γ.1 χτες σε μια μέρα (double xp + 20% up) πήγα στα 18 τον glad μου :)

Υ.Γ.2 Δεν ξέρω τι θα γίνει με το 2.0, αλλά εγώ θα μείνω μέχρι το GW2 από ότι φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spyrus αν σκοπευεις να 50ρισεις εστω και εναν χαρακτηρα και αν σε ενδιαφερει το end game pvp(στο βαθμο που υπαρχει βεβαιως βεβαιως) οποιοδηποτε pve-crafting armor ειναι του πεταματου,ακομα και το 30ρι το elite ειναι κλασεις ανωτερο απο ολα και παιζει στα ισια το fenri/miragent σε καποια class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά πράματα πάντως πιστεύω από όσα λέτε μπορούν να διορθωθούν.

Για παράδειγμα τα rift exit τον asmos είναι για τα μπάζα, τουλάχιστον

στο Eltnen. Έ, αυτό μπορεί να φτιαχτεί.

Το FT που δίνει μπλε στους Elyos είναι το μόνο quest που διαφέρει και

σωστά να διορθωθεί. Όμως αν δεις παραπάνω τα ίδια πάνω κάτω κάνεις,

οι ιστορίες είναι κοινές και τα quests.

 

σύγκρινε πχ το Betoni quest με το Xenophon...πιο χρονοβόρο το Xenophon αλλά αρκεί να μπεις στο Alquimia και να σκοτώσεις κάποιoυς Elite...στο Betoni πρέπει να σκοτώσεις 45αρια elites εξώ από το Jeiaparan Village, μια περιοχή πολυσύχναστη σε high leveled Elyos...οι διαφορές είναι αρκετές και στα rewards που δίνονται στα quests των Elyos...δεν είναι τυχαίο που nerfaran κάποια campaign quests των Asmodians στο 1.9 γιατί ήταν πολύ δύσκολα

 

Αν μη τι άλλο αφού γράφεται τόσες γραμμές σημαίνει ότι το παιχνίδι δε

ήταν αδιάφορο. Αγανακτισμένοι δε λεώ, αλλά μου φαίνεται μόνο asmos

άκουσα.

Έχω 8 χαρακτήρες έως level 39 και έχω παίξει και στις δυο μεριές.

Σαν Elyos πήγαινα rift και έψαχνα asmos στον Σπάταλο με το σταγονόμετρο.

Αυτό τώρα καλό ήταν;

 

το παιχνίδι παρόλα τα μειονεκτήματα που έχει με έχει κρατήσει ακόμα έστω και με λιγοτερες ώρες, αλλά αυτό με τα transfers ίσως με κάνουν να το παρατήσω με τους χαρακτήρες μου σε διαφορετικούς servers...επίσης +1 για αυτά που λες για τα rifts των Asmodians αφού το ένα να σε βγάζει στο αντίστοιχο Fire Temple των Elyos με την γέφυρα να φυλάγεται από NPC guards (στο αντίστοιχο rift οι Elyos κάνουν πάρτυ και gangαρουν σε μια περιοχή που πετάς) ενώ ένα άλλο σε βγάζει μέσα στο Eracus Cavern χωρίς να μπορείς να βγεις έξω...WTF LOL

 

spyrus αν σκοπευεις να 50ρισεις εστω και εναν χαρακτηρα και αν σε ενδιαφερει το end game pvp(στο βαθμο που υπαρχει βεβαιως βεβαιως) οποιοδηποτε pve-crafting armor ειναι του πεταματου,ακομα και το 30ρι το elite ειναι κλασεις ανωτερο απο ολα και παιζει στα ισια το fenri/miragent σε καποια class.

 

+1

απόλυτα σωστός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spyrus αν σκοπευεις να 50ρισεις εστω και εναν χαρακτηρα και αν σε ενδιαφερει το end game pvp(στο βαθμο που υπαρχει βεβαιως βεβαιως) οποιοδηποτε pve-crafting armor ειναι του πεταματου,ακομα και το 30ρι το elite ειναι κλασεις ανωτερο απο ολα και παιζει στα ισια το fenri/miragent σε καποια class.

 

Για να πάρω pvp 30αρι σετ, πόσα ΑΡ + medals + χρήμα + χρόνος χρειάζεται;

Δηλαδή ένα 35άρι expert δεν είναι καλύτερα;

Εκτός αν το pvp το παίρνω πιο γρήγορα .

 

---------- Προσθήκη στις 17:08 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:04 ----------

 

σύγκρινε πχ το Betoni quest με το Xenophon...πιο χρονοβόρο το Xenophon αλλά αρκεί να μπεις στο Alquimia και να σκοτώσεις κάποιoυς Elite...στο Betoni πρέπει να σκοτώσεις 45αρια elites εξώ από το Jeiaparan Village, μια περιοχή πολυσύχναστη σε high leveled Elyos...οι διαφορές είναι αρκετές και στα rewards που δίνονται στα quests των Elyos...δεν είναι τυχαίο που nerfaran κάποια campaign quests των Asmodians στο 1.9 γιατί ήταν πολύ δύσκολα

 

Α, οκ δεν το έχω φτάσει εκεί, αλλά δεν μπορεί φτιαχνεται και αυτό...

μάλλον έχουν άλλα πράματα να φτιάξουν όπως το 2.0

 

το παιχνίδι παρόλα τα μειονεκτήματα που έχει με έχει κρατήσει ακόμα έστω και με λιγοτερες ώρες, αλλά αυτό με τα transfers ίσως με κάνουν να το παρατήσω με τους χαρακτήρες μου σε διαφορετικούς servers...επίσης +1 για αυτά που λες για τα rifts των Asmodians αφού το ένα να σε βγάζει στο αντίστοιχο Fire Temple των Elyos με την γέφυρα να φυλάγεται από NPC guards (στο αντίστοιχο rift οι Elyos κάνουν πάρτυ και gangαρουν σε μια περιοχή που πετάς) ενώ ένα άλλο σε βγάζει μέσα στο Eracus Cavern χωρίς να μπορείς να βγεις έξω...WTF LOL

 

Υπάρχει τρόπος να βγεις στο Eracus με ένα glide λίγο τρικ,

λολ σε you tube το έχει, αλλά ναι είναι ηλίθιο να σε βάζουν εκεί.

 

 

Τέσπα παίδες, το έχω πει πολλές φορές είναι το πρώτο μου ΜΜΟ και

δύσκολα θα μπορέσω να παίξω κάτι άλλο...εκτός αν δεν υπάρχει

πια κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spyrus εγω προσωπικα σε 2 βδομαδες το ειχα παρει αλλα εκανα καθε μερα dreadgion κ αρκετο gank-pvp,αλλα τοτε δεν ειχε κανενα faction upper καστρο,τωρα λογικα ειναι πιο ευκολο και δεν απαιτουν τα κομματια να εισαι μεγαλο rank,το 40ρι το elite μου εβγαλε την παναγια ομως χωρις fort!Με κραζανε που πηρα το 30ρι αντι να κανω fenri πχ και στο τελος ολοι κρατησαν το οπλο απο το fenri μονο κ πηραν το 30αρι για αρχη λογω του dmg reduction που παιζει καθοριστηκο ρολο περα απο καθε αλλο stat+healing effectivness,αν θυμαμαι καλα ειναι κοντα στα 500κ ap ολο το σετ και 17silver medals...φτηνο και αποδoτικο!το 35ρι το expert ειναι για τα μπαζα στα 50!το 30 μπορεις να το χρησιμοποιεις και στα 50 σαν ενα καλο starter pvp gear και αν εχεις χρημα για enchanting γινεται τουμπανο!οποτε κατ εμε διαλεξε τι class θες πραγματικα να παιξεις και ξεκινα σιγα σιγα να δουλευεις το 30ρι καθως κανεις leveling!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα για το Aion σιζητατε ρε παιδια? εχει σχολασει το game παρτε το χαμπαρι! πιο ηλιθιο και unbalanced game σαν το Aion δεν εχω ξαναδει ποτε! πειτε μου τι το ωραιο εχει για να κρατησει εστω και εναν ανθρωπο αυτο το παιχνιδι?

PVP - all classes unbalanced

PVE - ανυπαρκτο!

Zones - 5 ολοιδια fortress instances με διαφορετικα ονοματα.

hunting - χωρις καμια ουσια.

crafting - επισης χωρις καμια απολυτος ουσια. αχρηστο εντελως!

ellyos asmo - balancing - σε ολους τους servers μονοτερμα!

feautures - θα βαλουνε στο 2.0 αλλο ενα ολοιδιο instance στο abyss με τα ηδη υπαρχον,και στο καθε class απο αλλα 5 αχρηστα skills. (αντε να παιξεις τοσα μα τοσα skills)

gameplay - 90% LFG και MAX 10% gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spyrus εγω προσωπικα σε 2 βδομαδες το ειχα παρει αλλα εκανα καθε μερα dreadgion κ αρκετο gank-pvp,αλλα τοτε δεν ειχε κανενα faction upper καστρο,τωρα λογικα ειναι πιο ευκολο και δεν απαιτουν τα κομματια να εισαι μεγαλο rank,το 40ρι το elite μου εβγαλε την παναγια ομως χωρις fort!Με κραζανε που πηρα το 30ρι αντι να κανω fenri πχ και στο τελος ολοι κρατησαν το οπλο απο το fenri μονο κ πηραν το 30αρι για αρχη λογω του dmg reduction που παιζει καθοριστηκο ρολο περα απο καθε αλλο stat+healing effectivness,αν θυμαμαι καλα ειναι κοντα στα 500κ ap ολο το σετ και 17silver medals...φτηνο και αποδoτικο!το 35ρι το expert ειναι για τα μπαζα στα 50!το 30 μπορεις να το χρησιμοποιεις και στα 50 σαν ενα καλο starter pvp gear και αν εχεις χρημα για enchanting γινεται τουμπανο!οποτε κατ εμε διαλεξε τι class θες πραγματικα να παιξεις και ξεκινα σιγα σιγα να δουλευεις το 30ρι καθως κανεις leveling!

 

Είμαι λίγο νοομπάς σε αυτά οπότε θα ρωτήσω:

1)Τι θα έχω μέχρι τα 50; Αφού για dredgion πρέπει να είμαι 45+ αν έχω καταλάβει.

2)Το fortress αν δεν το έχει η legion μου, πως επωφελούμαι;

Εννοείς να κάνω defense για να παίρνω λεφτά και μετάλλια;

3)Τα 17 μετάλλια έχουν κόστος 17χ200000 πάνω κάτω δηλαδή 3.5 εκαττομύρια

Άντε να μαζέψω τα 10 από sieges. Aλλά 500000 ΑΡ με τίποτα δε μαζεύονται.

Ο 50άρης legion brigade μαζεύει 10000 τη μέρα στην καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι λίγο νοομπάς σε αυτά οπότε θα ρωτήσω:

1)Τι θα έχω μέχρι τα 50; Αφού για dredgion πρέπει να είμαι 45+ αν έχω καταλάβει.

2)Το fortress αν δεν το έχει η legion μου, πως επωφελούμαι;

Εννοείς να κάνω defense για να παίρνω λεφτά και μετάλλια;

3)Τα 17 μετάλλια έχουν κόστος 17χ200000 πάνω κάτω δηλαδή 3.5 εκαττομύρια

Άντε να μαζέψω τα 10 από sieges. Aλλά 500000 ΑΡ με τίποτα δε μαζεύονται.

Ο 50άρης legion brigade μαζεύει 10000 τη μέρα στην καλύτερη.

 

Μεχρι τα 50 μπορεις να φορας ιτεμς απο quest κλπ η να παρεις κανα μπλε expert σε καλη τιμη απο Broker και απο κανα dropaki!Δεν χρειαζεται σοβαρο gear για pve!Το fort αν το εχουν οι asmo Πχ και εισαι asmo μπαινεις και συ στο instance του και περνεις items που τα ανταλαζεις για AP,το dreadgion ειναι απο τα 46 κ επειτα κ αν και μεχρι τα 50 δεν θα παιρνεις ανασα χωρις gear εγω προτεινω να μπαινεις γιατι δινει ap ακομα κ οταν χανεις,να αλλαξεις brigade general:-D 10k ap δεν ειναι τπτ!ειναι 4-5 high rank kills,εγω εκανα 50-60κ abyss και heiron αλλα επαιζα κ ενα 6ωρακι τη μερα χαλαρα!στα 50 αφιερωνοντας ενα 2ωρακι στο pvp δεν ειναι τπτ!(αρκει να νιωθεις λιγο κ να χεις και support αν παιζει zerg!)Τα απ δεν θα τα σκασεις ολα μαζι!Κομματι Κομματι θα παρεις το σετ,νομιζω τα γαντια,ωμοι,μποτες ειναι 150κ το καθενα,παντως να ξερεις οτι δεν υπαρχει λογος να αφιερωσεις χρονο κ χρημα σε pve items&crafting ανεβασε αν θες κανα alchemy για τα potion σου!Κανε τα instance για το leveling κ που ξερεις μπορει να σαι τυχερος να πεσει κανα καλο item αλλα πηγαινε οπωσδηποτε για abyss gear!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ μαν, πάω να μαζέψω ΑΡ.

Instances παίζω , low abyss για την ώρα Sulfur,Siel.

Κατάλαβα τώρα τι λες, αφού εξήγησες.

Αλλά άργησα πολυ με το crafting και βλέπω ότι με quest υπάρχουν

κάποια καλά items + daevanion που είναι καλό για mid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να κανει η καημενη η ncsoft,παντα θα την κυνηγανε οι gold sellers,e-bayers,οι Κινεζοι,και ενας Θεος ξερει τι αλλο ακομα.

Το καλυτερο παντως απ'ολα αυτα ειναι και τα hack προγραματα που υπαρχουν και τα δουλευουν πολλα ατομα στο ΑΙΟΝ.

Πολλοι εχουν φθασει σε σημειο,οταν κανουν pvp και χανουν,να θεωρουν οτι ο αντιπαλος χρησιμοποιουσε hack programm,lol

Παντως η αληθεια ειναι οτι εχουνε banαρει πολλους,οπως banαρανε και τα μποτακια,αλλα εγω δεν τους εμπιστευομαι πια.

To ξερω οτι αυτα τα ασχημα πραγματα υπαρχουν σε ολα τα mmo,αλλα οχι σε

τετοιο βαθμο ρε παιδια.

18/8 τελειωνει η συνδρομη μου,και η παρουσια μου στο παιχνιδι.

Εγω παντως ασιατικο mmo,δεν ξαναπαιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Στα GNET προσφερουν δωρεαν δοκιμη του AIon Online, τουλαχιστον στα GNET της περιοχης μου(Κιλκις). Απο οσο δοκιμασα το παιχνιδι εως τα 6 lvl, μου κεντρισε το ενδιαφερον, αρκετα μπορω να πω. Πιστευεται, οτι το παιχνιδι αξιζει να το παιξει καποιος, και φυσικα να το συνεχισει; Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Στα GNET προσφερουν δωρεαν δοκιμη του AIon Online, τουλαχιστον στα GNET της περιοχης μου(Κιλκις). Απο οσο δοκιμασα το παιχνιδι εως τα 6 lvl, μου κεντρισε το ενδιαφερον, αρκετα μπορω να πω. Πιστευεται, οτι το παιχνιδι αξιζει να το παιξει καποιος, και φυσικα να το συνεχισει; Ευχαριστω...

 

imho...ΟΧΙ...(αποψη διαμορφωμενη απο το headstart μεχρι μαιο οπου παιχτηκε ragequit)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...