Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια σκεφτομαι να αγοραστω τωρα το aion: tower of eternity. 24/09 ομως βγαινει το assault on baluera. Αν αγορασω το τορινο, θα χρειαστει μετα να ΞΑΝΑαγορασω το expansion;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια σκεφτομαι να αγοραστω τωρα το aion: tower of eternity. 24/09 ομως βγαινει το assault on baluera. Αν αγορασω το τορινο, θα χρειαστει μετα να ΞΑΝΑαγορασω το expansion;

 

 

Περίμενε να αγοράσεις το retail box του expansion που θα έχει και in game pet δώρο :-D Το box περιλαμβάνει και το original game φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το expansion θα είναι δωρεάν για όλους.

 

Μάλιστα. Λόγο του οτι μπήκα στο πλέι.κομ κ είδα ξεχωριστή κατηγορία το εξπανσιον σ τιμή τσίμπημενη.

 

---------- Προσθήκη στις 21:39 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:35 ----------

 

Περίμενε να αγοράσεις το retail box του expansion που θα έχει και in game pet δώρο :-D Το box περιλαμβάνει και το original game φυσικά.

 

Μάλιστα. Πότε θα κυκλοφορήσει; με το που βγει το εξπανσιον; γνωρίζεις τι τιμή θα έχει στην ελληνική αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Λόγο του οτι μπήκα στο πλέι.κομ κ είδα ξεχωριστή κατηγορία το εξπανσιον σ τιμή τσίμπημενη.

 

---------- Προσθήκη στις 21:39 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:35 ----------

 

 

Μάλιστα. Πότε θα κυκλοφορήσει; με το που βγει το εξπανσιον; γνωρίζεις τι τιμή θα έχει στην ελληνική αγορά;

 

το expansion ειναι free!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανενας οδηγος που να δειχνει τα πιο συμαντικα quest που πρεπει να ακολουθησεις? ειμαι 44lvl ranger asmo και εχω πολλα quest που ειναι πολυ βαρετα και χρονοβορα, και σου δινουν και χαλια rewards!

ΥΓ. ψάχνω για κατι που οταν πας 44 πχ να σου λεει θα κανεις αυτο,αυτο και αυτο το quest....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kozen Aion Guide αλλα καλυτερα να το ψαξεις μονος σου το παιχνιδι.Η μασημενη τροφη σου χαλαει την διασκεδαση.Εγω το κραταω μονο για mat gathering locations.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστω για την απαντηση.Εχεις δικιο σε αυτο που λες απλα πολλα quest πιστευω οτι ειναι αχρηστα.Υπαρχει κανενα καλο <<μαγαζακι>> να κατεβασω τον guide που μου ειπες? αν ξερεις η τον εχεις και μπορεις να μου τον στειλεις pm....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανενας οδηγος που να δειχνει τα πιο συμαντικα quest που πρεπει να ακολουθησεις? ειμαι 44lvl ranger asmo και εχω πολλα quest που ειναι πολυ βαρετα και χρονοβορα, και σου δινουν και χαλια rewards!

ΥΓ. ψάχνω για κατι που οταν πας 44 πχ να σου λεει θα κανεις αυτο,αυτο και αυτο το quest....

 

http://www.aionarmory.com/

 

κάνε scroll πάνω στα quests και ψάξε να τα βρεις αναλόγως το location και το level που θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το expansion θα είναι free τελικά; Γιατί σκέφτομαι να ξαναγυρίσω στο game. Βλέπω σε όλα τα ηλεκτρονικά καταστήματα preorder Aion: Assault on Balaurea στα 30€ και κάτι άκυρα όπως αυτό http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PCG.02231 και έχω μπερδευτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 30 ευρώ είναι αν δεν έχεις καθόλου το παιχνίδι εγκατεστημένο.

Αν το έχεις με τα 2 ευρώ που βλέπεις είναι για να μην περιμένεις το update να γίνει.

 

Άρα είναι free αν έχεις ήδη λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο.

Να ένα ωραίο λινκ:

http://aiongreek.blogspot.com/

 

Υπάρχουν solo instances και group.

Υπάρχουν ακόμα και για μικρότερα level 25+ instances (solo μόνο αν θυμάμαι καλά).

Το πιο ενδιαφέρον είναι ότι από το 'φαράγγι' μπορείς να πας στην αντίπαλη περιοχή,

άρα δε χρειάζεται να περιμένεις τα rift σώνει και καλά. Βέβαια πόσο εύκολο είναι αυτό

θα το δούμε. Και ειδικά αν ο server είναι unbalanced πως θα δουλέψει. Να κρατάς όμως

και 2 fortresses και abyss fortresses θα είναι δύσκολο οπότε θα δούμε μάχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...