Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα Quest που δεν δειχνει πλεον το Reward θα το φτιαξουν? Ειναι ολα με <?> και ειναι λιγο βλακεια να μην ξερεις αν αξιζει η οχι να κανεις καποια Quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

α ρε ncsoft εχτες εκει που ριχναμε το bossακι του fotress στην balaurea και ειχε μεινει στο 1/4 περασανε σε εμας 300 elyos ηρθανε απο πισω μας σφαξανε και τελος. παει τωρα και οι καινουργια περιοχη για asmodean στον spatalo, μου φαινετε τσαμπα εβαλα καρτα αφου τα πραγματα ειναι χειροτερα απο περυσι και κριμα γιατι ειχε ωραια πραγματα το expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε ncsoft εχτες εκει που ριχναμε το bossακι του fotress στην balaurea και ειχε μεινει στο 1/4 περασανε σε εμας 300 elyos ηρθανε απο πισω μας σφαξανε και τελος. παει τωρα και οι καινουργια περιοχη για asmodean στον spatalo, μου φαινετε τσαμπα εβαλα καρτα αφου τα πραγματα ειναι χειροτερα απο περυσι και κριμα γιατι ειχε ωραια πραγματα το expansion.

 

Κάνε Transfer σε Perento αν θέλεις, που έχει Asmos.

Aν και θα βγει πάλι ανακοίνωση για το balance σύντομα.

αφού σήμερα δεν έγιναν τα transfer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Ότι παράτησα το Wow μετά από πόσα χρόνια γιατί βαρέθηκα τα Unbalances στο PVP. Το AION είναι ισορροπημένο στο PVP τμήμα του ή μια από τα ίδια και αυτό; Αν αξίζει να το δοκιμάσω υπάρχει trial όπως στο wow?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Τηλέμαχο πήραμε το Divine μετά από 2 μήνες σχεδόν ... κάτι έγινε για την ώρα.

Βέβαια οι Elyos τα πήραν στο κρανίο και χτες πήραν πάλι πίσω τα lower abyss.

Δε ξέρω μετά τι έγινε κοιμήθηκα λολ.

 

Το pvp δεν είναι unbalanced, αλλά υπάρχουν κλάσεις που σε Low level πάνε καλύτερα,

π.x. ranger/assasin/cleric και στα 50+ όλοι είναι balanced.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Ότι παράτησα το Wow μετά από πόσα χρόνια γιατί βαρέθηκα τα Unbalances στο PVP. Το AION είναι ισορροπημένο στο PVP τμήμα του ή μια από τα ίδια και αυτό; Αν αξίζει να το δοκιμάσω υπάρχει trial όπως στο wow?

 

Ευχαριστώ

 

Κοίτα το pvp είναι balance όλα τα class είναι πολύ καλά... απλά μετράει και το τι έχει ο καθένας e!!ας πούμε τώρα αν ξεκινήσεις θα σε πάρει καιρός να κανεις (Σωστό)pvp διότι σε rift ούτε πας ούτε έρχονται...Μετά έχεις και το abyss αν θες να κανεις pvp p ξεκινάει στα 25...μιλάω πάντα για 1v1 τώρα μην κάτσω και πω για τα mass pvp σε κάστρα και τέτοια gt θα τελειώσω να γράφω αύριο:P όσο για trial δεν νομίζω να έχει. Ότι άλλο χρειαστείς ρωτα η stile κάνα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Ότι παράτησα το Wow μετά από πόσα χρόνια γιατί βαρέθηκα τα Unbalances στο PVP. Το AION είναι ισορροπημένο στο PVP τμήμα του ή μια από τα ίδια και αυτό; Αν αξίζει να το δοκιμάσω υπάρχει trial όπως στο wow?

 

Ευχαριστώ

 

Αν θες trial δώσε το email σου με PM να σου στείλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρες...

 

Παίδες είμαι νέος στο παιχνίδι, 25 lvl chanter (server telemachus)... Έδωσα πριν 500k και πήρα ένα χοντρό κοτόπουλο για Pet... (Rotund Κάτι...) 3 ερωτήσεις:

 

1) Θέλει να το ταίζω το pet, γιατί δεν βλέπω τέτοια επιλογή, ή το έχω απλά συνέχεια μαζί μου χωρίς να χρειάζεται κάτι?

 

2) Μπορούν να το σκοτώσουν τα mobs, ή κάποιος παίτκης? Αν ναι πως το κάνω rez?

 

3) Λέει στο aion armory. " Enemy reaction (στο pet) = cowardly". Τι σημαίνει το φοβούνται τα agro mobs και δεν μου επιτίθενται? Βοηθάει σε κάτι στην μάχη?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρες...

 

Παίδες είμαι νέος στο παιχνίδι, 25 lvl chanter (server telemachus)... Έδωσα πριν 500k και πήρα ένα χοντρό κοτόπουλο για Pet... (Rotund Κάτι...) 3 ερωτήσεις:

 

1) Θέλει να το ταίζω το pet, γιατί δεν βλέπω τέτοια επιλογή, ή το έχω απλά συνέχεια μαζί μου χωρίς να χρειάζεται κάτι?

 

2) Μπορούν να το σκοτώσουν τα mobs, ή κάποιος παίτκης? Αν ναι πως το κάνω rez?

 

3) Λέει στο aion armory. " Enemy reaction (στο pet) = cowardly". Τι σημαίνει το φοβούνται τα agro mobs και δεν μου επιτίθενται? Βοηθάει σε κάτι στην μάχη?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

1) Είναι συγκεκριμένα τα pets που μπορείς να ταϊζεις και αυτό που αγόρασες αν κρίνω από την τιμή που λες, είναι μόνο για companion...τα pets που ταϊζεις και μπορούν να σου δώσουν κάτι σαν αντάλλαγμα είναι πιο ακριβά

 

2) Ούτε σκοτώνουν, ούτε σκοτώνονται

 

3) Όχι δεν βοηθάει σε κάτι, απλά λεεί ότι φοβάται τα mobs :-D...κάποια άλλα pets μπορούν να σε ειδοποιήσουν αν βρίσκεται κάποιος εχθρός κοντά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...