Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξίζει να ξαναρχίσω το παιχνίδι? έχω σταματήσει εδώ και κανένα 8 μηνο. Perento παιζει κανεις να μου πει πανω-κατω τι γινεται εκει? ειμαι asmodians 54lvl archer.

 

ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα σε ολους. ειχα 2 μηνεσ να βαλω game card sto aion για να παιξω και σημερα που προσπαθεισα μου λεει σινεχεια οτι το user name kai to passworld δεν ειναι σωστα ενω ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι. αν μπωρει καποιος να μου δωσει μια λυση Eυχαριστω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε email στο support τους. Θα σου στείλουν ένα email που θα πρέπει εντός της περιοχής με τα αστεράκια να απαντήσεις σε κάποιες ερωτήσεις όπως:

Username

charname

NcSoft ID: με την πρώτη σου εγγραφή στο είχαν στείλει με email

Aion ID: εντός του κουτιού

Όσο ποιο πολλές πληροφορίες τους δώσεις τόσο πιο γρήγορα θα σε εξυπηρετήσουν. Εμένα που μου είχε συμβεί το είχαν λύση σε μία μέρα. Θα σου στείλουν μετά ένα email για reset του pass όπου θα δώσεις το καινούργιο mail και μετά θα δώσεις και 1 ή 2 secret questions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε email στο support τους. Θα σου στείλουν ένα email που θα πρέπει εντός της περιοχής με τα αστεράκια να απαντήσεις σε κάποιες ερωτήσεις όπως:

Username

charname

NcSoft ID: με την πρώτη σου εγγραφή στο είχαν στείλει με email

Aion ID: εντός του κουτιού

Όσο ποιο πολλές πληροφορίες τους δώσεις τόσο πιο γρήγορα θα σε εξυπηρετήσουν. Εμένα που μου είχε συμβεί το είχαν λύση σε μία μέρα. Θα σου στείλουν μετά ένα email για reset του pass όπου θα δώσεις το καινούργιο mail και μετά θα δώσεις και 1 ή 2 secret questions.

Αυτο εννοεις https://help.ncsoft.com/app/ask/session/L2F2LzEvdGltZS8xMzE0NjQ0NDg3L3NpZC8yRFAyek1Daw%3D%3D

και τι γραφω εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Οι λογοι που αγαπησα το ΑΙΟΝ ειναι τα φοβερα γραφικα του,το τρομερο του pvp το μαματο character creation ,τα πολυ καλα στοιχεια απο wow που πηρε η ncsoft,την αβυσσο και λιγα ακομη...!Ο λογος ομως που το σιχαθηκα στη τελικη ειναι οτι ΜΟΝΟ 2 RACES???????MONO 8 PROFESIONS???Που πατε μωρεεεεεε????και το σημαντικοτερο απο ολα?εχω εγω elyos sorcerer και εχει και ενας αλλος asmodian sorcerer.ΠΟΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ????εχουμε τα ιδια skills??τελεια σε 1 μηνα μαθαινεις το καθε χαραχτηρα τελεια.πολυ ενδιαφερον ε?γι αυτο επαιξα 2 μηνες.παιχνιδι αρπαχτη κατα τη γνωμη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Aion 3.0: Promised Landaionpromisedland.jpg

 

 

Το νέο update του παιχνιδιού θα εισάγει ενδιαφέροντες προσθήκες.

 

Η NCsoft κυκλοφόρησε ένα τρέιλερ διάρκειας τεσσάρων λεπτών, για να παρουσιάσει τα καινούργια στοιχεία που θα προστεθούν στο νέο update του AION. Τα περισσότερα από τα χαρακτηριστικά, τα έχει ζητήσει η community των παιχτών και (απ' ότι φαίνεται) η Κορεάτικη εταιρεία ανάπτυξης άκουσε τις προτάσεις τους.

 

Το νέο update (μεγέθους 4GB) θα σας δίνει την δυνατότητα να χτίσετε το δικό σας σπίτι και να το διακοσμήσετε όπως θέλετε. Θα μπορείτε να πάρετε ένα μικρό σπίτι κάνοντας μια σειρά από quests μόλις φτάσετε στο 21ο level, αλλά θα υπάρχει και η δυνατότητα να αποκτήσετε ένα μεγαλύτερο μέσω δημοπρασιών. Θα έχετε πρόσβαση σε αρκετά αντικείμενα για να διακοσμήσετε τον εσωτερικό και εξωτερικό χώρο σας, ενώ θα μπορείτε να επισκεφτείτε και τα σπίτια των φίλων σας ή να τους καλέσετε στο δικό σας.

 

Στο παιχνίδι θα κάνουν επιτέλους την εμφάνισή τους τα επίγεια και τα ιπτάμενα mounts. Όπως και τα pets, θα χρειαστεί να… εκκολαφτούν τα αυγά τους για να τα χρησιμοποιήσετε. Επίσης, θα προστεθούν δύο καινούργιες περιοχές και έξι νέα instances, τα οποία απευθύνονται τόσο σε μικρού level χαρακτήρες, όσο και σε αυτούς που έχουν φτάσει στο ανώτατο επίπεδο, το οποίο ανεβαίνει στο level 60. Θα υπάρχουν δύο dungeons για έξι παίκτες, δύο ακόμα για 12 παίκτες, ένα solo dungeon και ένα raid για 24 παίκτες.

 

 

 

 

Το patch θα περιλαμβάνει πάνω από 4.000 νέα αντικείμενα, νέα skills, ένα ακόμα NPC race, ενώ θα ανοίξει και ένας καινούργιος server, όπου θα μεταφέρονται όλοι οι low level χαρακτήρες και όσο βρίσκονται σε αυτόν, θα παίρνουν 20% παραπάνω experience. Μπορεί το Promised Land να ρίχνει το βάρος του περισσότερο στο PVE και στα sandbox στοιχεία, αλλά όπως αναφέρει η NCsoft, στο επόμενο update θα δοθεί προσοχή στο PvP, αναβαθμίζοντας την περιοχή Abyss και προσθέτοντας νέα PvP αντικείμενα.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ilEffax8id4&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολα αυτα , αλλα δυστυχώς ειναι πλεον πολυ αργα και απο την στιγμη που βγαινει star wars και guild wars 2 δεν νομιζω να ασχοληθεί κανεις με το Aion,μονο κατι γκομενακια που αρεσουν τα σπιτια και ο στολισμος και αυτο βαση χρονου ειναι πεθαμενει ιστορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολα αυτα , αλλα δυστυχώς ειναι πλεον πολυ αργα και απο την στιγμη που βγαινει star wars και guild wars 2 δεν νομιζω να ασχοληθεί κανεις με το Aion,μονο κατι γκομενακια που αρεσουν τα σπιτια και ο στολισμος και αυτο βαση χρονου ειναι πεθαμενει ιστορια.

 

 

Σωστοςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Exω μια απορια με pentium 4 3.0 ram 2 giga κια καρτα γραφικων 512 θα παιζει το game αρκετα καλα απο αποψη γραφικων ????????????????

οχι...ισως με πολυ χαμηλα setting/resolution,εκτως και αν του κανανε διαιτα απο τοτε που επαιζα,παντως σε siege με κοσμο θα πηγαινεις καρε καρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολα αυτα , αλλα δυστυχώς ειναι πλεον πολυ αργα και απο την στιγμη που βγαινει star wars και guild wars 2 δεν νομιζω να ασχοληθεί κανεις με το Aion,μονο κατι γκομενακια που αρεσουν τα σπιτια και ο στολισμος και αυτο βαση χρονου ειναι πεθαμενει ιστορια.

Σωστοτατος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Aion to go F2P in February

 

NCSoft’s announced it’s to make Aion free-to-play from February next year.

 

The MMO, which launched in September 2009, will move to F2P as part of a partnership between NCSoft and Gameforge, with 38 people from the latter now in charge of looking after the game for Europe.

 

“In the last few months the lands in Atreia have become more and more deserted. We want to reinvigorate the world of Aion and attract new adventurers to the towns to take to the skies as Daevas,” reads an open letter on Aion’s website.

 

A new FAQ on the transition has been posted, and can be found here.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ σύντομα θα γίνει free to play model όπως και το L2 official , του δίνω το πολύ 6 μήνες ζωή από τι μέρα που θα κάνει release το swtor.

 

Και εξι μηνες αντε κανα χρονο θα παει και το swotor :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...