Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 3 μήνες μετά...

Ρε παίδες ξέρω ότι μάλλον δεν θα πάρω απάντηση γιατί βλέπω το τελευταίο postarisma πότε έγινε, αλλά θα κάνω την προσπάθειά μου.,,

Δεν μπορώ να κατεβάσω με τίποτα το aion-free-to-play. Σε κάθε 1% μου βγάζει ;errors στο download!!!!!!!!!!!!!!

Δεν τρέχω antivirus , firewall, router firewall όλα κλειστά !!!!!!

pls help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Πρωτη φορα το βλεπω το τοπικ αυτο,καλα που ητανε τοσο καιρο :P

 

Παιζω αιον και εγω εδω και αρκετα χρονια,εδω και 2 χρονια παιζω σε εναν private server γιατι το free to play δεν ειναι καλο με ολα αυτα τα restrictions,τελως παντων παιζω με templar και cleric,καντε μου pm εχετε καμια ερωτηση για τα class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας και καλή Χρονιά!

 

Είδα το παιχνίδι Aion... μου άρεσε πάρα πολύ!!! Αλλά έχω ένα πρόβλημα... όποτε πάω να το δοκιμάσω μου βγάζει το παιχνίδι αφού βάλω μειλ και κωδικό: Cannot Connect to Authorization Server!!!

 

Σας παρακαλώ πολύ απαντήστε μου αν μπορείτε και έχετε την καλοσύνη....

 

Αλλιώς θα αρχίσω λολ αλλά αξίζει να προσπαθήσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

καλησπέρα,

θα το ξεκινήσω μαζί με φίλους

 

μπορείτε να μου πείτε καποιο server που να έχει αρκετούς έλληνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά αξίζει να ασχοληθεί κάποιος με το game; Ακόμα έχω ακόυσει ένα κάρο άσχημα πράγματα για τους Europe Servers και Gameforge. Λοιπόν το ερώτημα είναι αν αξίζει σαν παιχνίδι και αν ναι σε τι server; Μήπως Αμερικάνικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αξίζει να ασχοληθεί κάποιος με το game; Ακόμα έχω ακόυσει ένα κάρο άσχημα πράγματα για τους Europe Servers και Gameforge. Λοιπόν το ερώτημα είναι αν αξίζει σαν παιχνίδι και αν ναι σε τι server; Μήπως Αμερικάνικο;

το παιχνιδι ειναι κατασκευασμενο για κινεζικα νευρα! φουλ γκριντ ινμπαλανς πιβιπι!

Τωρα η gamefore ολοι ξερουμε ποσο σημασια δινει στα games τις και το τρισαθλιο μη πω μηδαμινο customer support!

Επισης απο τοτε που εγινε free το game εχει γεμισει με ολων τον λογιων τσαμπατζηδες ανατολικου μπλοκ, ρωσοι-ρουμανοι-βουλγαροι κτλ κτλ καθως και τα γνωστα 13αχρονα εχουν πολαπλασιαστει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αξίζει να ασχοληθεί κάποιος με το game; Ακόμα έχω ακόυσει ένα κάρο άσχημα πράγματα για τους Europe Servers και Gameforge. Λοιπόν το ερώτημα είναι αν αξίζει σαν παιχνίδι και αν ναι σε τι server; Μήπως Αμερικάνικο;

φιλε μου σε ευρωπαικο σερβερ δεν αξιζει να παιξεις. επαιζα για αρκετο καιρο και πλεον εχω γυρισει σε αμερικανικο παροτι ειχα veteran account. σαφως καλυτερο community και αρκετος κοσμος. + οτι δεν υπαρχει κανενας περιορισμος. Όσον αφορα το grind, σε ποιο παιχνιδι δεν υπάρχει λιγο ή πολυ? εμενα προσωπικα για δωρεαν παιχνιδι με καλυπτει κ θα σου προτεινα να το δοκιμασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

είπα να το έχω σαν καβάτζα (έπαιζα όταν είχε βγει) και δοκίμασα να φτιάξω ενα char στους NA server
έχω 250ms
άκουσα οτι παίζουν Ελληνες NA και μου κάνει εντύπωση να έχει τέτοιο lag

με κανένα άλλο mmo δεν είχα θέμα μέχρι τώρα χμμμ

ξέρει κανείς τι παίζει ?..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα να το έχω σαν καβάτζα (έπαιζα όταν είχε βγει) και δοκίμασα να φτιάξω ενα char στους NA server

έχω 250ms

άκουσα οτι παίζουν Ελληνες NA και μου κάνει εντύπωση να έχει τέτοιο lag

 

με κανένα άλλο mmo δεν είχα θέμα μέχρι τώρα χμμμ

 

ξέρει κανείς τι παίζει ?..

με τους σερβερς στην αμερικη λογικο ειναι να εχεις τετοιο πινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...