Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στα παιδια του τοπικ. Αν και ειναι παρα πολυ παλια τα ποστ σας ελπιζω τωρα που φτανει επιτελους η ωρα της κυκλοφοριας του να το ξεθαψετε παλι. Ασχολουμε με το ΑΙΟΝ συλεγοντας πληροφοριες εδω και κανα χρονο, εφτιαξα ενα site λοιπον με σκοπο να μαζεψω ολους τους φανατικους του παιχνιδιου Ελληνες και ξενους με σκοπο να μπουμε ολοι στην ιδια ομαδα και να περασουμε ομορφα και ευχαριστα. Θα ηταν χαρα μου να συνεργαστω μαζι σας και να φτιαξουμε ενα ομορφο global community.

 

Αν σας ενδιαφερει το θεμα θα μας βρειτε εδω : http://www.aion-el.com

Η guild μας ονομεζεται "ΕΛ" απο τους αρχαιους κατοικους της γης που θεωριτικα παντα καταγομαστε και εμεις οι ΕΛ-ληνες και φυσικα ειμαστε με το μερος των Εlyos.

Παρακαλω οτι αποριες εχετε γραφτε της στο foroum μας που ειναι ολοκαινουργιο και περιμενει να γεμισει με ανθρωπους με μερακι και ορεξη για παιχνιδι!

Επεξ/σία από aposperittis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στα παιδια του τοπικ. Αν και ειναι παρα πολυ παλια τα ποστ σας ελπιζω τωρα που φτανει επιτελους η ωρα της κυκλοφοριας του να το ξεθαψετε παλι. Ασχολουμε με το ΑΙΟΝ συλεγοντας πληροφοριες εδω και κανα χρονο, εφτιαξα ενα site λοιπον με σκοπο να μαζεψω ολους τους φανατικους του παιχνιδιου Ελληνες και ξενους με σκοπο να μπουμε ολοι στην ιδια ομαδα και να περασουμε ομορφα και ευχαριστα. Θα ηταν χαρα μου να συνεργαστω μαζι σας και να φτιαξουμε ενα ομορφο global community.

 

Αν σας ενδιαφερει το θεμα θα μας βρειτε εδω : http://www.aion-el.com

Η guild μας ονομεζεται "ΕΛ" απο τους αρχαιους κατοικους της γης που θεωριτικα παντα καταγομαστε και εμεις οι ΕΛ-ληνες και φυσικα ειμαστε με το μερος των Εlyos.

Παρακαλω οτι αποριες εχετε γραφτε της στο foroum μας που ειναι ολοκαινουργιο και περιμενει να γεμισει με ανθρωπους με μερακι και ορεξη για παιχνιδι!

Επεξ/σία από aposperittis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου άρεσει το Aion αλλά δεν μπορώ με τίποτα να αποχωριστώ το Lineage 2 μετά από τόσα χρόνια:-D Μπορεί να το δικιμάσω κάποια στιγμή, αλλά δεν το βλέπω να μένω:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου άρεσει το Aion αλλά δεν μπορώ με τίποτα να αποχωριστώ το Lineage 2 μετά από τόσα χρόνια:-D Μπορεί να το δικιμάσω κάποια στιγμή, αλλά δεν το βλέπω να μένω:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια μη σας ανησυχούν οι ξένοι, εμείς θα κανουμε την δουλεία μας κανονικά σαν μια ομαδα, το φόρουμ θα το ξεχωρίσω να μπορούν να γράφουν Ελληνικά αυτοι που θελουν και να ρωτανε οτι θελουν! Εγω απλα θα συντονίζω τις συζητήσεις και θα μεταφράζω την όποια πληροφορία θα δίνεται.

Επεξ/σία από aposperittis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια μη σας ανησυχούν οι ξένοι, εμείς θα κανουμε την δουλεία μας κανονικά σαν μια ομαδα, το φόρουμ θα το ξεχωρίσω να μπορούν να γράφουν Ελληνικά αυτοι που θελουν και να ρωτανε οτι θελουν! Εγω απλα θα συντονίζω τις συζητήσεις και θα μεταφράζω την όποια πληροφορία θα δίνεται.

Επεξ/σία από aposperittis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ψάχνει πληροφορίες για το Aion μπορεί να επισκεφτεί το : Aionwar.com.

 

Είναι το πρώτο ελληνικό fansite για το Aion με πλήθος πληροφοριών και μια κοινότητα χρηστών που ήδη καποια μέλη παίζουν στους Κορεάτικους server και δίνουν πληροφορίες και σε μας που δεν παίζουμε ακόμα. :-(

 

Έχει πολλές ενδιαφέρουσες συζητήσεις. Μάλιστα κάποια guild άρχισαν να οργανώνονται μέσα από το forum του site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ποτε βγαινει παιδια??

 

 

Λενε 2 Q του 2009 λογικα αναμεσα σε Μαρτιο-Απριλιο-Μαιο κανεις δε ξερει σίγουρα και εμεις τρελενομαστε απο αγωνια!

Επεξ/σία από aposperittis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι θελετε να μας στηριξετε στην προσπαθεια μας αυτη να γινουμε ενα απο τα καλυτερα αλλά και μεγαλύτερα Ελληνικα community του παιχνιδιου παρακαλω vote us μολις μπειτε στο site κατω δεξια. Ως τωρα βρισκομαστε στην 39 θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...