Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το link δεν ειναι λαθος, απλα η ειδηση για το "παραθυρο" κυκλοφοριας του Aion ηταν στο περιθωριο της ειδησης για την καθυστερηση του Guild Wars 2.

 

Ειναι η τελευταια παραγραφος απο το link που εδωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους καταφεραμε και παιζουμε απο Κορεα! Το παιχνιδι ειναι οτι πιο ομορφο εχουμε δει!Μαλιστα 2 φιλαρακια μου που παιζανε Lineage στον ΤΕΟΝ πουλανε τα account τους! Δε μπορουν να γυρισουν παλι πισω μετα απο αυτα που ειδαν στο ΑΙΟΝ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για τα γραφικα δεν μιλαμε ειναι πολυ μπροστα γι αυτο το ειδος του παιχνιδιου.Αντε να βγει γιατι τοσα χρονια wow δεν την παλευω.Αντε να παμε raid 5 ωρες μπας και πεσει το tier7 και 8 και 9....... και αν πεσει και μαζεψε dkp...kai βαρεθηκα...πηγα warhammer για αλλαγη μια απο τα ιδια σαν να επεζα wow...αυτο φαινεται πολυ διαφορετικο (λιγα εφε ala final fantasy δεν βλαπτουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Το παιχνίδι απλά είναι αρρώστια!

 

Παίζω εδώ και 4-5 μέρες σε κινέζικο server με το αγγλικό patch και απλά δεν έχω καμία όρεξη να βάλω WoW. Θα καούμε!

 

Άντε να βγεί και με το καλό και η Ευρωπαική έκδοση το Σεπτέμβρη να λιώσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι αυτό με ενδιαφέρει αλλά με τρωμάζει το γεγονός ότι είναι κορεάτικο. Φοβάμαι μήπως απαιτεί τεράστια σπατάλη χρόνου από τον παίκτη για να το φτάσει σε αποδεκτό επίπεδο.

Να ρωτήσω απλά: Μοιάζει με το Linage πιο πολύ το gameplay ή με το WoW? Έχει πολλά quests που ανταμοίβουν τον χαρακτήρα με καλό εξοπλισμό και αρκετό xp ή χρειάζεται grinding για να πάρεις level? Ανεβαίνεις γρήγορα ή πρέπει να τρως, να κοιμάσαι, να ξυπνάς και να ζεις πάνω από την οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι αυτό με ενδιαφέρει αλλά με τρωμάζει το γεγονός ότι είναι κορεάτικο. Φοβάμαι μήπως απαιτεί τεράστια σπατάλη χρόνου από τον παίκτη για να το φτάσει σε αποδεκτό επίπεδο.

Να ρωτήσω απλά: Μοιάζει με το Linage πιο πολύ το gameplay ή με το WoW? Έχει πολλά quests που ανταμοίβουν τον χαρακτήρα με καλό εξοπλισμό και αρκετό xp ή χρειάζεται grinding για να πάρεις level? Ανεβαίνεις γρήγορα ή πρέπει να τρως, να κοιμάσαι, να ξυπνάς και να ζεις πάνω από την οθόνη;

 

Αυτο με ενδιαφερει και εμενα. Μου αρεσει ενα MMO σαν community που να μπαινεις μεσα και να κανεις πραγματα με τους φιλους σου αλλα να μην αποκλειει το single play του τελειως. Να μπορεις να κανεις πραγματα ουσιας και μονος σου αν θελεις δηλαδη. Το guild wars ας πουμε ειχε το τελειο blend αυτου του στυλ. Το θεωρω επιτομη gameplay ως αυτα που προσφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λέει καλά λόγια για το Aion κάποιος που θεωρεί το Guild Wars την επιτομή του ποιοτικού gameplay στα MMORPG, νομίζω πως μάλλον θα το τιμήσω. Γνωρίζετε αν θα υπάρχει κάποια free περίοδος στους ευρωπαϊκούς servers;

 

Τα γραφικά, πάντως, δε με ενθουσίασαν. Μου θύμισαν (κυρίως στα χαμηλά πλάνα) πάρα πολύ Guild Wars, αλλά νομίζω πως είμαστε στην εποχή που τα γραφικά πρέπει να τείνουν προς Crysis και όχι προς τα πίσω. Θα δούμε, βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λέει καλά λόγια για το Aion κάποιος που θεωρεί το Guild Wars την επιτομή του ποιοτικού gameplay στα MMORPG, νομίζω πως μάλλον θα το τιμήσω. Γνωρίζετε αν θα υπάρχει κάποια free περίοδος στους ευρωπαϊκούς servers;

 

Τα γραφικά, πάντως, δε με ενθουσίασαν. Μου θύμισαν (κυρίως στα χαμηλά πλάνα) πάρα πολύ Guild Wars, αλλά νομίζω πως είμαστε στην εποχή που τα γραφικά πρέπει να τείνουν προς Crysis και όχι προς τα πίσω. Θα δούμε, βέβαια.

 

http://www.youtube.com/watch?v=g8E2IFbwO3w

 

Δες το σε HD και πες σε πια κατηγορια ανηκει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...