Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και εγω spatalos, teresa, assassin asmodian

strategos, ελπιζω να εχεις group γιατι ειναι 1000% group char o chanter και στο solo θα εχεις προβλημα.

 

Δεν νομιζω! σολαρα μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενας φιλος μου που θα παει εκει εχει κατι φιλους απο το wow που θα πανε εκει και κατι θα βρω. παντος στο beta με τον assasin μεχρι το 10 εφαγα 30 ψοφους ενω με τον chanter 2 και αν...

 

γιατι ο assasin κανει solo ποιο ευκολα; εγω παντως στο 11lvl ζοριζομουν, ηθελα rest, εσυ εχεις ανεβασει και assasin μεγαλο lvl και ειδες οτι ετσι παει;

 

κάτι κάνεις προφανώς ΠΟΛΥΥΥΥ λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα εχει ερωτηθει και πιο πανω αλλα ειναι και 80+ σελιδες ...Σταματησα το WoW επειδη βαριεμαι να κανω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια και πλεον ειναι full epic ακομα και οι τυφλοι που παιζουν...Εχει γινει τρομερα ευκολο...

Το Aion τι λεει?

Μια δυσκολη ερωτηση...Ειναι καλυτερο απο το WoW ή τσαμπα θα πανε τα λεφτα?

 

Thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα εχει ερωτηθει και πιο πανω αλλα ειναι και 80+ σελιδες ...Σταματησα το WoW επειδη βαριεμαι να κανω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια και πλεον ειναι full epic ακομα και οι τυφλοι που παιζουν...Εχει γινει τρομερα ευκολο...

Το Aion τι λεει?

Μια δυσκολη ερωτηση...Ειναι καλυτερο απο το WoW ή τσαμπα θα πανε τα λεφτα?

 

Thx

 

Δεν μπορώ να το συγκρίνω με το WoW γιατί δεν έχω παίξει ποτέ. Μετά απο 300+ ώρες στο κινέζικο +open beta και απο εχθές headstart , μπορώ να πω ότι το Aion είναι καταπληκτικό ...

 

Τα bots μόνο φοβάμαι γιατί στο κινέζικο είχε αρκετά . Ήταν αλλη εταιρεία όμως ,εδώ ελπίζω να είμαστε ΟΚ

 

ΥΓ. Θερμή παράκληση , ΜΗΝ μιλάτε ελληνικά στο general chat !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια δυσκολη ερωτηση...Ειναι καλυτερο απο το WoW ή τσαμπα θα πανε τα λεφτα?Thx

 

Το ένα είναι παιχνίδι της Blizzard και το άλλο της μούφαsoft. Έχεις την απάντηση σου νομίζω χωρίς πολλά πολλά.

 

Ως δημιουργός του ιστορικότερου topic :lol: στα fora του insomnia δεν θα πρέπει να έχεις τέτοια διλήμματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα εχει ερωτηθει και πιο πανω αλλα ειναι και 80+ σελιδες ...Σταματησα το WoW επειδη βαριεμαι να κανω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια και πλεον ειναι full epic ακομα και οι τυφλοι που παιζουν...Εχει γινει τρομερα ευκολο...

Το Aion τι λεει?

Μια δυσκολη ερωτηση...Ειναι καλυτερο απο το WoW ή τσαμπα θα πανε τα λεφτα?

 

Thx

 

έδωσες την απάντηση μόνος σου...αν θες πιο skll based και hardcore παιχνίδι δοκίμασε το ΑΙΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ένα είναι παιχνίδι της Blizzard και το άλλο της μούφαsoft. Έχεις την απάντηση σου νομίζω χωρίς πολλά πολλά.

 

Ως δημιουργός του ιστορικότερου topic :lol: στα fora του insomnia δεν θα πρέπει να έχεις τέτοια διλήμματα :P

 

Ε φαντασου ποσο καιρο παιζω wow απο τοτε που βγηκε (5 χρονια ειναι? ) και στεναχωριεμαι οταν βλεπω οτι πλεον το παιχνιδι παει κατα διαολου με την πολιτικη της εταιριας ολα για ολους...Οταν ειχα full tier 2 με hunter που το ειχα παρει με 10000 wipe σε bwl και εμπαινα bgs δεν με σκοτωνε τιποτα :) Τωρα ολοι φορανε τα ιδια...μα ολοι...

Ασε κιολας που Genjuros ειναι τιγκα στα παιδακια...πολυ ξενερα εχει καταντισει...

Εχω κοψει κανα μηνα αλλα και αλλες φορες το εχω κανει αλλα επανερχομαι...να δουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...