Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 χρόνια θα είναι τον Φλεβάρη του 2010, τουλάχιστον στην Ευρώπη.

 

Αν έπαιζες για το gear και για το epenis λογικό είναι να σου κακοφαίνεται αυτή η αλλαγή. Έχω σταματήσει το hardcorιλίκη από το vanilla wow, επανήλθα για λίγο στο wrath αλλά δεν μπορούσα να συνεχίσω άλλο. Έχω φάει τα αμέτρητα βράδια μου σε raids μέχρι πρωίας. Εξακολουθώ να απολαμβάνω ωστόσο το game όντας casual και παίζοντας χαλαρά κατά καιρούς. Έχω δοκιμάσει ότι άλλο mmo βγήκε μετά το wow, κανένα δεν με κέρδισε. Ακόμα και αν το wow δεν είναι αυτό το super duper που έχουμε μέσα στο μυαλό μας, μετά από 5 περίπου χρόνια η δύναμη της συνήθειας είναι αρκετά ισχυρή για να μπορέσεις να το αλλάξεις.

 

Αν το wow έχει παιδάκια, φαντάζεσαι τι θα γίνει στο aion, με τους χαρακτήρες με τα φτερά και το girly artwork του? Λέμε το wow παιδικό αλλά όταν είδα για πρώτη φορά το πως είναι στημένοι οι χαρακτήρες του aion μέχρι και τα gnomes του wow μου φάνηκαν brutal μέχρις εσχάτων :P

 

Κατά τη γνώμη μου μην ξοδέψεις χρήματα για νέο mmo. Άστο να δοκιμαστεί πρώτα στο χρόνο και αν αντέξει και δεν εξαφανιστεί από το προσκήνιο μετά από το πρώτο δίμηνο κίνησε ανάλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το βρήκε κανεις σε κάνα μαγαζί?έστω και την απλή έκδοση?

εδώ στην αγία παρασκευή δεν έχουν τίποτα :/

και ξανά ρωτάω την ερώτηση που είχα κάνει πιο πάνω,όταν παίρνεις το παιχνίδι έχει μέσα κάτι σαν invite/trial key για κάποιον φίλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι βγαίνει στην Ευρώπη στις 25 Σεπτέμβρη, πιο νωρίς ξεκίνησαν όσοι έχουν κάνει Preorder.

Όπως και σε άλλα MMO,trial δεν βγαίνουν με το launch του παιχνιδιού γιατί δημιουργείται πρόβλημα με τους server(εδώ στο head start είμαστε και έχει 4 ώρες queue), συνήθως το βγάζουν 3-5 μήνες μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι βγαίνει στην Ευρώπη στις 25 Σεπτέμβρη, πιο νωρίς ξεκίνησαν όσοι έχουν κάνει Preorder.

Όπως και σε άλλα MMO,trial δεν βγαίνουν με το launch του παιχνιδιού γιατί δημιουργείται πρόβλημα με τους server(εδώ στο head start είμαστε και έχει 4 ώρες queue), συνήθως το βγάζουν 3-5 μήνες μετά.

 

μάλιστα,απλά αναρωτήθηκα αν το έχει πάρει κανεις γιατί στο multirama λέει άμεσα διαθέσιμο...

ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα,απλά αναρωτήθηκα αν το έχει πάρει κανεις γιατί στο multirama λέει άμεσα διαθέσιμο...

ευχαριστώ!

 

αν σου λεεί διαθέσιμο και το παραγγείλεις, θα σου δώσει και το CD key για να ξεκινήσεις πριν την ημερομηνία κυκλοφορίας...το παιχνίδι βέβαια στα χέρια σου θα το πάρεις με το release date

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να σας ρωτήσω κάτι. εμείς που το έχουμε κάνει preorder και παίζουμε τώρα κανονικά, περιμένουμε να μας έρθει κ άλλο cdkey; εμενα στο στατους του account μου λεει preorder πάντως κ όταν το πήρα κάτι τέτοια μου λέγαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να σας ρωτήσω κάτι. εμείς που το έχουμε κάνει preorder και παίζουμε τώρα κανονικά, περιμένουμε να μας έρθει κ άλλο cdkey; εμενα στο στατους του account μου λεει preorder πάντως κ όταν το πήρα κάτι τέτοια μου λέγαν.

 

Ναι στις 25 του μηνός πρέπει να βάλουμε άλλο CD key το οποίο θα βρίσκετε στο κουτί που θα αγοράσεις. Πχ εγώ το είχα κάνει Pre-order από το e-shop είχα δώσει 5 ευρώ και μερχι της 25 του μηνός θα μπορώ να παίζω κανονικά. Ήδη μου έχει έρθει e-mail από το e-shop με την κατάσταση της παραγγελίας μου για το παιχνίδι. Μέσα στο κουτί θα έχει το CD-key και 25 του μηνός απλά θα το κάνω add στο account μου στην σελίδα της NCSoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αν θελετε βοηθειστε λιγο!!!Ειμαι απο χθες που προσπαθω να

αγορασω σε ψηφιακη μορφη το παιχνιδι απο D2D (34ευρω)...κυριως το serial με

ενδιαφερει κ οχι το game καθε αυτο, και εχει κολλησει μαλλον το site και δεν

δεχεται την παραγγελεια μου με τπτ.

 

Αν κανεις το χει παρει απο εκει ή απο καποιο αλλο οnline shop σε παρομοια τιμη (αν ειναι να δωσω 50euro το περνω και Online απο ncsoft)

καντε τον κοπο για 1 reply ή pm!!! thx!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα τελικά την απλή έκδοση στο the mall.

με την απλή θα μπορώ να μπω τώρα στο παιχνίδι?η θα πρέπει να περιμένω ως τις 25 του μηνα?

αν τελικά πρέπει να περιμένω μέχρι τις 25 του μηνα για να μπω αν πάρω το CE upgrade από το ncstore θα μπορώ να μπω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αν θελετε βοηθειστε λιγο!!!Ειμαι απο χθες που προσπαθω να

αγορασω σε ψηφιακη μορφη το παιχνιδι απο D2D (34ευρω)...κυριως το serial με

ενδιαφερει κ οχι το game καθε αυτο, και εχει κολλησει μαλλον το site και δεν

δεχεται την παραγγελεια μου με τπτ.

 

Αν κανεις το χει παρει απο εκει ή απο καποιο αλλο οnline shop σε παρομοια τιμη (αν ειναι να δωσω 50euro το περνω και Online απο ncsoft)

καντε τον κοπο για 1 reply ή pm!!! thx!!

 

φιλε μου και γω ειχα προβλημα με το D2D και τους εστειλα μαιλ κ οταν μου απαντησαν δε καταλαβα τιποτα, κατι χαζομαρες ελεγε. τελικα το πηρα απο gameseek.co.uk στην ιδια τιμη. Απλά δε μου στειλαν αμεσως το serial, οποτε καλυτερα κανε οπως και γω αν το παραγγειλεις απο εκει και στειλε εμαιλ αμεσως να τους το ζητησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα τελικά την απλή έκδοση στο the mall.

με την απλή θα μπορώ να μπω τώρα στο παιχνίδι?η θα πρέπει να περιμένω ως τις 25 του μηνα?

αν τελικά πρέπει να περιμένω μέχρι τις 25 του μηνα για να μπω αν πάρω το CE upgrade από το ncstore θα μπορώ να μπω?

 

από την στιγμή που παίρνεις CD key πριν την κυκλοφορία του παιχνιδιού μπορείς να μπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την στιγμή που παίρνεις CD key πριν την κυκλοφορία του παιχνιδιού μπορείς να μπεις

 

α μάλιστα! γιατί νόμιζα ότι και καλά πρέπει να το προ παραγγείλεις για να σου δώσουν το key για να μπεις στο head start.

ωραία έφυγα να πάω να το τσιμπήσω.

αν όλα πάνε καλά θα τα πούμε το βράδυ ingame!! :D

ευχαριστώ πολύ φιλε! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μάλιστα! γιατί νόμιζα ότι και καλά πρέπει να το προ παραγγείλεις για να σου δώσουν το key για να μπεις στο head start.

ωραία έφυγα να πάω να το τσιμπήσω.

αν όλα πάνε καλά θα τα πούμε το βράδυ ingame!! :D

ευχαριστώ πολύ φιλε! ;)

 

χλωμο σε κοβω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...