Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ας επιστρέψω με μερικά παράπονα ακόμα:P

 

1)Είναι ιδέα μου ή το search στο Auction House είναι bug-αρισμένο;Επίσης γενικά το AH θέλει βελτίωση imo.

 

2)Όταν πεθαίνεις είναι σπαστικό που σε πάει εκεί που έχεις κάνει bind.Θα προτιμούσα να σε πήγαινε στον κοντινότερο Soul Healer ή να σε άφηνε να επιλέξεις.

 

3)Γιατί να πρέπει να έχεις μια θέση κενή όταν κάνεις crafting/gathering ενώ έχεις ήδη παρόμοιο αντικείμενο στο inventory;

 

1)δεν είναι bug-αρισμένο απλά πρέπει να βάλεις ακριβώς την ονομασία του item...πχ το "Wind Serum" θα το γράψεις έτσι ακριβώς και όχι "Wind serum"

 

2)μα το θέμα του bind αυτό είναι...να κάνεις bind στο σημείο που σε βολεύει περισσότερο και ευτυχώς υπάρχουν binds σε πολλά locations

 

3)η κενή θέση απαιτείται όταν κάνεις gather κάποιο αντικείμενο που μπορεί να σου δώσει και κάποιο "εναλλακτικό" αποτέλεσμα...πχ όταν κάνεις gather gold μπορεί να βγει High-Grade gold, αν κάνεις gather ένα φυτό, μπορεί να σου βγει η "fresh" έκδοση του κ.ο.κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεπω ομως στα forums,πολλους να παραπονιουνται οτι μετα το lvl25 το παιχνιδι εχει πολυ grind.

 

Level 31 Templar και δεν έχω grind-άρει ούτε για δείγμα. Όλα από quests. Προφανώς αυτοί που παραπονιούνται δεν το έχουν ψάξει και πολύ.

 

http://www.aionarmory.com τα πάντα για τα quests, καθώς και που να τα πάρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλείται account του ΑΙΏΝ με το κουτί του και τις οδηγίες με 15 μέρες να παίξεις ακόμα ! μονο 35 euro. Από χαρακτήρες έχω Cleric 28 lvl :) Οποιος θέλει ας μου στείλει σε μήνυμα το τηλέφωνο του για να κανονίσουμε συναντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα το παιχνίδι πρώτη φορά σε ένα φίλο μου τις προάλλες. Τελικά απογοητεύτικα :(

 

Δεν είναι καθόλου του στύλ μου αυτά τα γραφικά, πολύ ανατολίτικα. Η κίνηση και γενικώς το παιχνίδι μου φαίνεται πολύ αργό. Το περιβάλλν πολύ στατικό. Γενικώς είναι κάποια πραγματάκια μου με χάλασαν.

 

Καλύτερα πάντως, δεν χρειάζεται να καώ πάλι σε άλλο ΜΜΟ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ψιλοαπογοητευτεί από το παιχνίδι και τα πρώτα 20 lvl του αλλά θα του δώσω μία ευκαιρία μέχρι τα 30 για να δω και το καινούριο περιεχόμενο απο το 25 και μετά. Μετά από αυτό θα γράψω review :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...