Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσφατα αγορασα το Guild Wars 2 απο το www.onlinekeystore.com και μετα απο ενα μηνα ο λογαριασμος μου εγινε disable μιλησα με το support του Guild Wars και μου ειπαν οτι το κλειδι αγοραστικε με κλεμενει πιστωτικη.δεν το ηξερα εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ για το συγκεκριμενο καταστημα και βρηκα οτι και αλλη χρηστες εχουν το ιδιο θεμα για αυτο να εχετε το νου σας και να μην παρετε ποτε τιποτα απο αυτους γιατι αγωραζουν κλειδια με κλεμενες καρτες και μετα τα πουλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα αγορασα το Guild Wars 2 απο το www.onlinekeystore.com και μετα απο ενα μηνα ο λογαριασμος μου εγινε disable μιλησα με το support του Guild Wars και μου ειπαν οτι το κλειδι αγοραστικε με κλεμενει πιστωτικη.δεν το ηξερα εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ για το συγκεκριμενο καταστημα και βρηκα οτι και αλλη χρηστες εχουν το ιδιο θεμα για αυτο να εχετε το νου σας και να μην παρετε ποτε τιποτα απο αυτους γιατι αγωραζουν κλειδια με κλεμενες καρτες και μετα τα πουλανε.

 

Το ίδιο και για φίλο μου που πήρε από mmo1st.com μέσο του Paypal μου. Έφυγε dispute και Escalate στη στιγμή...περιμένω αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για τι τιμές μιλάμε; γιατί για να γλιτώσετε ένα δεκάρικο ακόμα και δεκαπέντε ευρώπουλα δε την αξίζει τέτοια βαβούρα. Απλά η σκέψη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αγόρασα 2 key απο εδώ http://www.greenmangaming.com/ και ολα μια χαρά, βγάζουν πολλές φορές 25%-35% OFF και απο 55Ε που έχει στο official site GW2 το τσίμπησα στα 35Ε χ2 = 70Ε αντί για 110Ε, πιστεύω είναι σεβαστό το ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από mmo1st για φίλο το πήρα 29,5 ευρώ. Έπαιξε ένα μήνα και μετα από το μήνα ban από την Arena. Καλά και αυτοί οι χριστιανοί δεν μπορούσαν νωρίτερα. δεν ξέρω. Μάλιστα στο πήρα τόσο το καιρό που είχαν τελειώσει τα κλειδιά στην αγορά και βαρούσαν κάτι 60άρια για την standar.

 

Από την άλλη εγώ το είχα πάρει από τον Μάιο. beta ακόμη στα 31,5 και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Είναι θέμα τύχης τελικά με αυτά τα ρωσο-sites

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα αγορασα το Guild Wars 2 απο το www.onlinekeystore.com και μετα απο ενα μηνα ο λογαριασμος μου εγινε disable μιλησα με το support του Guild Wars και μου ειπαν οτι το κλειδι αγοραστικε με κλεμενει πιστωτικη.δεν το ηξερα εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ για το συγκεκριμενο καταστημα και βρηκα οτι και αλλη χρηστες εχουν το ιδιο θεμα για αυτο να εχετε το νου σας και να μην παρετε ποτε τιποτα απο αυτους γιατι αγωραζουν κλειδια με κλεμενες καρτες και μετα τα πουλανε.

Κανονικά πρέπει να αναγνωρίσουν το "δίκιο του πελάτη " και να σε ανοίξουν τον λογαριασμό !! διότι όταν σου κλέβουν την κάρτα και κάνουν αναλήψεις-αγορές δεν έχει ευθύνη ο ιδιοκτήτης της κάρτας και δεν χρεώνεται , την πατάει η τράπεζα !!! ας κάνουν το ίδιο στην περίπτωση σου !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα θα παρευρεθούμε στο Gaming Festival στο Γκάζι (Αθήνα). Ελάτε να τα πούμε και αν είστε τυχεροί θα φύγετε και με το κατιτίς σας. ;)

 

http://dragonseason.com/Front2/tabid/128/EntryId/198/-Gaming-Festival.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...