Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παίδες, μετά από λίγο καιρό μπήκα να παίξω κ ενώ είχα ενεργοποιημένο το authenticator, συνδέθηκα κανονικά χωρίς να μου το ζητήσει.. Πήγα account settings, το έκανα unlink κ το ξανά ενεργοποίησα αλλά πάλι τα ίδια.. Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Άκυρο, κάποιο κόλλημα θα είχε φάει για κάτι ώρες μάλλον. Αν κ λίγο ανησυχητικό να κολλάει το authenticator..

Επεξ/σία από moxalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όχι εδώ και μία εβδομάδα είπανε ότι το συνδυάσανε με το location authenticator τους οπότε δε σου ζητάει το νούμερο αν λογκάρεις από το ίδιο μέρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εδώ και μία εβδομάδα είπανε ότι το συνδυάσανε με το location authenticator τους οπότε δε σου ζητάει το νούμερο αν λογκάρεις από το ίδιο μέρος.

 

I see, καλή φάση τότε! Thanks για την πληροφορία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Trial Event Nov 15-18

 

If you’re an existing Guild Wars 2 player, you’ll have the chance to invite three friends to experience the world of Tyria during our special Free Trial that begins at 9:00 AM Pacific (6:00 PM CET) on November 15. Your guest will receive an invitation with a unique serial code that will allow them to play for free just in time for our epic Lost Shores world event. Supplies of trial keys are limited, so get your invites out early!

 

Inviting a friend is easy: just log in to your Guild Wars Account at https://account.guildwars2.com/. Click on the “Invite a Friend” button and follow the instructions.

 

Όποιος θέλει invite ας μου πει (email).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κι εγω 3 invite , στελνει πμ οποιος θελει

 

Να υπενθυμισω οτι οι Oneironauts συνεχιζουμε να ειμαστε ενεργοι και να παιζουμε στον server Gandarra

Με 2 WvW events την εβδομαδα και διαφορα αλλα sessions οπως DnD sessions μεσω Mumble καθε δευτερο Σαββατο αλλα και tournament days

Πληροφοριες για εμας βρισκετε στο Oneironaut.gr η μου στελνετε ενα πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...