Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για πόσο θα διαρκεί αυτό το trial παίδες;

Θα είναι δηλαδή κάτι σαν το start του wow μέχρι να φτάσεις κάποιο level ή θα έχει χρονική διάρκεια;

Sorry αν έχει ξαναειπωθεί απλά τώρα το πήρα χαμπάρι ότι βγαίνει trial.

 

 

 

edit

Άκυρο τώρα είδα ότι είναι από τις 15-18/11 αν κατάλαβα καλά.

Δηλαδή 3 μέρες μόνο? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος είναι σε guild στον desolation που κάνει orvr events μέσα στο σ/κ ή καθημερινές βράδυ και θα ήθελε έναν guardian ας με pm.

 

Κανείς; Δεν με νοιάζει αν είναι ελληνικό το guild ή όχι. Διάβαζα και στο chat του wvw ότι δεν υπάρχουν και οργανωμένα guild στον server για wvw, μήπως να πάω για transfer;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η νέα περιοχή θα παραμείνει μετά τις 18?

 

Εγώ νομίζω ότι ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν!

 

Ασχολήθηκες καθόλου αυτό το τριήμερο με το event? Ότι να’ναι, όπου να’ναι!

Bug στο bug, μπαλώματα στα μπαλώματα, ανακοινώσεις επί ανακοινώσεων και την Κυριακή μας έρχεται ένα online mail που σε στέλνει σε συγκεκριμένο POI για το grand finale…το οποίο τελικά, γίνεται στον ίδιο χάρτη μεν (πάλι καλά) αλλά σχετικά μακριά και χωρίς οπτική επαφή, από εκεί που σ’ έστειλαν. Σαράντα άτομα και πλέον βαράγαμε μύγες ( χάλια το loot… χάλια :P ), σε άσχετο χώρο για κάμποση ώρα. Κάποιοι βρήκαν το σωστό σημείο γιατί έρχονταν την τελευταία στιγμή και ήταν στο δρόμο για το POI, έπεσαν επάνω του και το σφύριξαν και στους γνωστούς τους, οι υπόλοιποι…ας προσέχαμε!

 

Πρώτη φορά στη ζωή μου κατάφερε ένα PC Game να με εκνευρίσει!!!

 

 

Edit: Εμένα το παιχνίδι μου αρέσει, και ογδοντάρισσα και το crafting θα το πάω 400 μέσα στην εβδομάδα και μάζεψα αρκετό κάρμα για exotic, αλλά άμα με ξαναδούν σε event να μου σφυρίξουν κλέφτικα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...