Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα !

 

Ψάχνω εδώ και καιρό ένα παιχνίδι που να με τραβάει και έπεσα πάνω στο GW2 .

Eχω παίξει αρκετά mmo ( lineage , wow ,warhammer κ.α) και θέλω ένα παιχνιδάκι χαλαρό που να το χαίρομαι ακόμα και αν παιζω μόνος μου και χωρίς τρελό λιωσιμο.

 

Αξίζει να δωσω τα 50 ευρω για αυτο το παιχνιδι? Εχει κοσμο γενικα ? Υπαρχει εξεληξη και μελλον σε αυτο το παιχνιδι?

 

Αν ειναι να το παιξεις μονος σου καλυτερα να μην το παρεις

Το ολο fun στο θεμα ειναι η παρεα , ειδικα σε ενα casual MMO οπως ειναι το Guild Wars 2

Κοσμος υπαρχει και σιγουρα καπου θα το βρεις κατω απο 50 ευρω πλεον , εκτος αν θες να κανεις upgrade σε Deluxe απο το site της εταιρειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κοιτα και μονος σου μπορεις να παιξεις σε στυλ λολ, δηλαδη μπαινεις παιζεις κανενα game spvp και βγαινεις

 

Αυτο ναι . Το θεμα ειναι μην βαρεθω στο level up και αν ειναι βαρετο να κανω quest μονος μου κτλ .

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις btw .

 

edit.

το φθηνοτερο που βρηκα ειχε 48 ευρω. Υπαρχει καπου πιο φθηνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ναι τους βρηκα και παιζω μαζι τους WvW.Απο τα παιδια ειναι οι ελληνες που ημασταν πριν και ο ο ηρωικος leader o meph :)Απο ξενους ειναι καπιοι απο destruction που τοτε παιζαμε αντιπαλοι.

Το guild ειναι στον piken square.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που παίζω Guild Wars 2 δεν υπάρχουν Έλληνες που να παίζουν παιδιά; Επίσης δεν μιλάνε και τόσο πολύ όπως τα άλλα γιατί αυτό; Τελείως αδιάφορο το έχουν το chat..Παίζω όλο μόνος και θέλω και λίγο παρέα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο σερβερ παιζεις? Στον Desolation ειναι οι Argonauts.Active guild με πολλους ελληνες καθημερινα online

 

Πλεον το παιχνιδι δεν εχει τοσους παιχτες οσους ειχε στην αρχη αλλα υπαρχει ακομα κοσμος

Να θυμισω για αλλη μια φορα οτι ως oneironaut παιζουμε στον Gandara και συνεχιζουμε να ειμαστε active με εβδομαδιαια WvW events αλλα και events που διοργανωνονται απο μελη του guild

Πληροφοριες για εμας βρισκετε στο Oneironaut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...