Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιζουμε παντα bordelands.Αυτες τις 2 βδομαδες ειχαμε πολυ καλα fights με τους XXX.Μ αρεσει το στυλ τους παιζουν μονοι τους σαν guild δεν ακολουθουν το zerg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο μενα παιζω guild wars2 θα αλλαξω οθονη και σκεφτομαι να βαλω ips dell  u2312hm εχω καρτα γραφικων την msi gtx460 θα αντιμετωπισω καποιο προβλημα με τη οθονη που ειναι ips στο συγκεκριμενο παιχνιδι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε παιδες,τι μπορω να κανω που το gameholds.com αρνειται να μου δωσει νεο cd key,γιατι το προηγουμενο μετα απ ενα μηνα εφαγε permantly disabled??? H arenanet μου ειπε να επικοινωνησω με τον παροχεα του cd key και να μου δωσουν καινουργιο,και αυτοι στο gameholds αρνουνται να μου δωσουν καινουργιο key!! Τι προτεινεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε παιδες,τι μπορω να κανω που το gameholds.com αρνειται να μου δωσει νεο cd key,γιατι το προηγουμενο μετα απ ενα μηνα εφαγε permantly disabled??? H arenanet μου ειπε να επικοινωνησω με τον παροχεα του cd key και να μου δωσουν καινουργιο,και αυτοι στο gameholds αρνουνται να μου δωσουν καινουργιο key!! Τι προτεινεται??

Γι'αυτό και να αποφεύγετε να αγοράζετε από ίντερνετ κλειδιά! Ακόμα και να είναι έμπειστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά 99% δεν πρόκειται καν να δεις διαφora                                                                  οκ ας ελπισουμε. δεν εχω αποφασισει ακομα τι θα παρω μεσα στο μηνα θα ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν έχεις όρεξη checkαρε το link...

Ο χρόνος απόκρισης πλέον δεν μας απασχολεί. Χαμηλοί χρόνοι απόκρισης είναι Marketing και ουσιαστικά δεν ισχύουν. Έχει να κάνει με το πως μετράνε τον χρόνο απόκρισης.

Πιο αναλυτικά:

http://www.thelab.gr/othones-kai-panels/apomythopoiisi-texnikon-xaraktiristikon-iso-13406-ii-periptwsi-11062.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον απλως το ψαχνω λιγο παραπανω διοτι αν γινει η αγορα δε εχει επιστροφη μετα. αρα θεωρειτε οτι για το συγκεκριμενο παιχνιδι οτι δε θα εχω προβλημα με τη dell u2312hm εχετε να προτεινετε καποια αλλη οθονη σε tn η ips οχι lg ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...