Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από παρατήρησεις στο video έχω την εντύπωση ότι το meteor shower δεν είναι πλέον στατικό και έχεις και μικρό casting time. Αλλά νομίζω ξανά δεν κάνει για pvp αλλά μόνο για pve.

Και το earth spell καθαρά νομίζω pve. Ποτέ ένας ele στο gw δεν μπορούσε να μπει σε pvp μέσα στο κέντρο της σφαγής και να βγεί ζωντανός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπε;

Με το 1ο δεν ειχα ασχοληθει αν και ακουγα καλα λογια...αλλα το 2ο φενεται κορυφη..

Ποτε κυκλοφορει περιπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπε;

Με το 1ο δεν ειχα ασχοληθει αν και ακουγα καλα λογια...αλλα το 2ο φενεται κορυφη..

Ποτε κυκλοφορει περιπου;

 

Δεν είναι αργά να ασχοληθείς με το 1ο :-)

 

Εγώ τουλάχιστον (παίζω, κατά διαστήματα, από τότε που ξεκίνησε το παιχνίδι, πριν 4 χρόνια !!!) συχνά-πυκνά το βάζω λίγο για να χαλαρώνω. Τέτοιος κόσμος, σε σχεδιασμό και ατμόσφαιρα, δεν υπάρχει σε άλλο ΜΜΟ -προσωπική άποψη βέβαια.

 

Και ΣΤΑΝΤΑΡ θα παίξω το 2ο, το οποίο δείχνει ήδη... τα κάλλη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guild Wars 2: Dropping Quests for Good.

How ArenaNet plans to do away with quest text.

 

Players closely following the progress of Guild Wars 2 – ArenaNet's ambitious-sounding MMORPG – may have noticed lately that the official website has been getting some lovin'. Today we got information about the "Dynamic Event System" which we understand has the potential to do to traditional MMO quests what Gatorade did to water. We caught up with Colin Johanson, Lead Content Designer for Guild Wars 2, to get more detail on what the team's been up to.

 

ArenaNet's plan is to make questing a much more natural process, where simply by being in a certain area at a certain time, you could get swept up into a siege, or find yourself delivering supplies for a celebration, or perhaps trying to slow – or even halt – the advance of an enemy invasion force. "You're going to have guys running up to you, shouting – in spoken text – "help! Help! Our town's under attack, please help us!" and if you look off in the distance you'll see fire coming off the top and smoke billowing up from it, and rocks flying from catapults," Johanson says. "You'll see the events happening in the world. You'll hear about it from the characters involved so you don't actually need to read about it."

 

The premise sounds too good to be true, so naturally we had our concerns...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μήπως ετοιμάζετε κανένα ελληνικό guild για GvG όταν βγεί; Έίστε ήδη στο 1ο guild wars;

 

Εγώ έλιωνα στο factions:kurziks vs luxons με bunny thumper ranger/war και boon/prot monk, γιατί ποτέ δεν κατάφερα να βρώ guild της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,δεν ξερω αν εχει αναφερθει καπου πιο πριν,αλλα το 2ο θα ειναι no fee οπως και το πρωτο η θα εχει συνδρομη?

 

Απ΄οτι αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστ,αν θυμάμαι καλά,free θα είναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποια παιδιά από την ομάδα μας θα ασχοληθούνε με το gw2 (όπως με το gw), αλλά επειδή δεν έχω ιδέα για guilds, GvG και λοιπές ορολογίες, μπορείτε να ρωτήσετε απευθείας στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποια παιδιά από την ομάδα μας θα ασχοληθούνε με το gw2 (όπως με το gw), αλλά επειδή δεν έχω ιδέα για guilds, GvG και λοιπές ορολογίες, μπορείτε να ρωτήσετε απευθείας στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...