Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για τι class λέτε να ξεκινήσετε; Εγώ είμαι μεταξύ Ranger (κλασικό class που παίζω εδώ και 4 χρόνια, δλδ από τότε που βαρέθηκα να είμαι healer & tank), Thief ή Mesmer

Εγω μετα απο αυτο το βιντεο το ψηνω σοβαρα για Guardian ,αν και στην αρχη ημουν αναμεσα σε elementalist η ranger !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι class λέτε να ξεκινήσετε; Εγώ είμαι μεταξύ Ranger (κλασικό class που παίζω εδώ και 4 χρόνια, δλδ από τότε που βαρέθηκα να είμαι healer & tank), Thief ή Mesmer

 

Εγώ θα πρωτοτυπήσω πάλι και θα φτιάξω necromancer όπως και στο 1ο Guild Wars (για την ακρίβεια είχα Necro/Mesmer). Κρίμα που δεν έχουν το Spiteful Spirit σαν elite skill, γιατί είχα λιώσει στο Sorrow's Furnace και Underworld. Τέλος πάντων, έχω μεγάλη καρδιά και τους συγχωρώ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι και κανεις preorder

θα παιξεις ποιο πριν απο τους αλλους...?

 

:unsure:

 

Αρχιζεις 25 αντι για 28

 

Θυμιζω οτι στον Gandara θα παιξει ολη η ελληνικη συμμαχια που αποτελειται ηδη απο 7 ελληνικα guilds

Πληροφοριες για την alliance εδω http://guildwars2greece.prophpbb.com/

 

Ενα απο τα μελη της συμμαχιας ειναι και οι Oneironauts

Πληροφοριες για το ποιοι ειμαστε κ το τι παμε να κανουμε στο GW θα βρειτε εδω http://www.oneironaut.gr/mainpage1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Θυμιζω οτι στον Gandara θα παιξει ολη η ελληνικη συμμαχια που αποτελειται ηδη απο 7 ελληνικα guilds

 

Ευχαριστούμε για την πληροφορία ωστε να πάμε σε άλλον server για να αποφύγουμε το Ελληναριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την πληροφορία ωστε να πάμε σε άλλον server για να αποφύγουμε το Ελληναριο

 

προσωπικη μου αποψη ειναι οτι αν και εχεις αρκετο δικιο πολλες φορες σε μια ελληνικη guild ενδεχεται να βρεις την ζεστασια που δεν προκειται να βρεις σε μια international ή σε mixed γιατι ακομα και στην mixed θα αναγκαζεσαι να χρησιμοποιεις συνεχεια τα αγγλικα που καταντα λιγακι κουραστικο.

 

ειναι και θεμα τι ηλικιας ειναι τα ατομα που παιζεις μαζι τους . εγω λογω ηλικιας στην guild μας eimaste apo 35 και πανω οποτε "ντραβαλα" δεν εχουμε . ξερουμε οτι παιζουμε για να διασκεδασουμε και ευτυχως τα "εφηβικα σπυρακια" εχουν σπασει πολλα χρονια πριν μιας και το e-p@nis μας εχει "πεσει" εδω και καιρο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...