Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Nai, ισχύει αυτό που λένε τα παιδιά. Αλοίμονο αν ήταν αλλιώς!

Ο client είναι μεγάλος ήδη, αλλά κατεβάζει φουλ ταχύτητα. Όσο σηκώνει η γραμμή σου.

Κι έχουν πει ότι (υπολογίζουν) το τελικό μέγεθος, στο launch, θα είναι ~25GB !!! Έχουμε ακόμα ψωμί μπροστά μας :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε downloader είναι, δεν έχεις ξανακατεβάσει παιχνίδι μέσω ιντερνετ; τα τελευταία 6-7 χρόνια έτσι είναι :mrgreen:

 

σε .iso μου τα στελνανε οι αλητες και με κακομαθανε...

 

Nai, ισχύει αυτό που λένε τα παιδιά. Αλοίμονο αν ήταν αλλιώς!

Ο client είναι μεγάλος ήδη, αλλά κατεβάζει φουλ ταχύτητα. Όσο σηκώνει η γραμμή σου.

Κι έχουν πει ότι (υπολογίζουν) το τελικό μέγεθος, στο launch, θα είναι ~25GB !!! Έχουμε ακόμα ψωμί μπροστά μας :confused:

 

εγκεφαλικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν κατάλαβα την όρεξη που έχουν να δίνουν κάποιοι 150ευρώ για κολλέκτορες πάντως, αν όλα τα παιχνίδια που έχω (και εννοείται έχω σταματήσει να τα παίζω εκτός από τα Total War που είναι σταθερή αξία) τα είχα πάρει σε κολλέκτορα θα τράβαγα τα μαλλιά μου. Όπως θα κάνουν πολλοί που πήραν κολλέκτορα για Diablo 3 :devil:, εδώ κλαίω τα 50 που έδωσα εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το φελέκι μου κανόνισα για μπύρες στις 8... too late to cancel now :fear: all nighter it is then!

 

πάντα μπύρες over video games. Μην το ξεφτιλίσουμε. Άμα πες σε μπυραρίας πιες μια Maisels για μένα!

 

Λοιπόν θα το γράψω και εδώ. ενδιαφέρεται κανείς να φτιάξουμε ένα team για spvp? ανεξάρτητα απο guilds, μπορεί να ανήκει όπου θέλει αλλά να φτιάξουμε και μια ομαδούλα για οργανωμένο PVP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε ποιον server παιζετε στα BW?

Εψαξα στο forum σας αλλα δεν ειδα κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...