Προς το περιεχόμενο

PS3 vs XBOX 360


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ευχαριστω πολυ.και κατι αλλο:

το play.com εστελνε παλιοτερα και ηλεκτρονικα?

η μονο ολα τα υπολοιπα?γιατι ξερω οτι καποιοι εξυπνακιδες δηλωναν οτι δεν τους ηρθε το δεμα και το εστελναν 2 και 3 φορες.αλλα θελω να ξερω,εστελνε και ηλεκτρονικα πριν το οριο των 30 λιρων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε ευχαριστω πολυ.και κατι αλλο:

το play.com εστελνε παλιοτερα και ηλεκτρονικα?

η μονο ολα τα υπολοιπα?γιατι ξερω οτι καποιοι εξυπνακιδες δηλωναν οτι δεν τους ηρθε το δεμα και το εστελναν 2 και 3 φορες.αλλα θελω να ξερω,εστελνε και ηλεκτρονικα πριν το οριο των 30 λιρων?

 

Απ' οσο θυμαμαι δεν εστελνε ουτε παλιοτερα. Παντως, οσοι επαιρναν το δεμα και εστελναν μηνυμα οτι δεν το πηραν, για να τους στειλουν και 2ο για να το πουλησουν ειναι ΠΟΛΥ ΓΥΦΤΟΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι είναι γύφτοι.Απλά κλέφτες. Δηλαδή δεν υπάρχει τρόπος να δει κάποιος αν το πακέτο που έστειλε το παρέλαβαν ή όχι και βασίζονται στον λόγο του κάθε κλέφτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι είναι γύφτοι.Απλά κλέφτες. Δηλαδή δεν υπάρχει τρόπος να δει κάποιος αν το πακέτο που έστειλε το παρέλαβαν ή όχι και βασίζονται στον λόγο του κάθε κλέφτη?

 

Τι να σου πω. Δεν το γνωριζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον οχι.τα στελνουν απλα δεματα,σαν τα απλα γραμματα.

χωρις tracking number.για αυτο εχουν και δωρεαν μεταφορικα.

 

Δωρεαν δεν ειναι (ουσιαστικα). Τυπικα μονο. Γιατι αν τσεκαρεις τιμες του Play (χωρις υποτιθεται μεταφορικα), με τιμες game & gameplay (με τα μεταφορικα),θα δεις οτι ειναι ιδιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κάνω quote έτσι για να υπάρχει... για το μέλλον...

 

Ετσι όπως το λες αφήνεις στον αέρα οτι αγόρασα εγώ απο το Play και έκλεψα...Προσβολή κύριος...Είναι προσβολή να λες οτι εγω έχω αγοράσει αυθεντικό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...