Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, αυτό το τόπικ είναι για να γράφετε αυτά που δν αξίζουν να έχουν δικό τους θρεντ.

Αυτό περιλαμβάνει περίπου το 98% της ανθρώπινης εγκεφαλικής δραστηριότητας. Οπότε αν είστε στη δουλειά και βαριέστε -μην το κάνετε τόπικ, καν'τε το ποστ. Αν θέλετε να μας πείτε για το πως σας έκατσε ένα φίνο γκομενάκι τις προάλλες -μην το κάνετε τόπικ, καν'τε το ποστ. Αν πάλι θέλετε να ρωτήσετε αν έχετε ινσόμνιακς συμφοιτητές -μαντέψτε! μην το κάνετε τόπικ, καν'τε το ποστ.

 

Οποιοδήποτε άλλο θρεντ που θεωρείται σπαμ θα κλειδώνεται, εδώ λέτε ότι θέλετε κόσμια και με λίγη ρέγουλα. Μην ποστάρετε μόνο επειδή μπορείτε.

 

Το σύνθημά μας είναι "μην το κάνετε τόπικ, καν'τε το ποστ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμένα απλά κάτι μου λέει ότι ο Mod και ο Supermod βαριούνται να κάνουν κάνουν τη δουλειά τους (για την οποία πληρώνονται αδρά μην ξεχνάμε) και καταφεύγουν σε τέτοιου είδους κόλπα του κώλου.

 

Ουστ γεροδιάολε!!!

 

Ουστ παλιόσκυλο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα τοπικ ειναι σαν την Πανια. Τα γελοια και παλαβα ειναι αυτα που φερνουν τον κοσμο. Και η συνταγη της Πανιας ειναι μακρια απο αποτυχημενη.

 

Την μ*λακία πολλοί αγαπησαν, τον μ*λακα ουδεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρα το καλυτερο τοπικ που θυμαμαι εγω ηταν ενος που ειχε μπει και ελεγε μηπως ειναι εδω η ξανθια που ειδα χτες σε ενα μαγαζι και καθοταν με μια φιλη της αλλα μπηκε μπροστα ο σερβιτορος και δεν μπορουσα να της μιλησω. η μαυρη τρυπα κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρα το καλυτερο τοπικ που θυμαμαι εγω ηταν ενος που ειχε μπει και ελεγε μηπως ειναι εδω η ξανθια που ειδα χτες σε ενα μαγαζι και καθοταν με μια φιλη της αλλα μπηκε μπροστα ο σερβιτορος και δεν μπορουσα να της μιλησω. η μαυρη τρυπα κανονικα.

αληθεια υπηρχε τετοιο topic???Aχ τα καλυτερα χανω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια υπηρχε τετοιο topic???Aχ τα καλυτερα χανω :(

 

ω ναι!!!αληθεια. μαλιστα ηταν το πρωτο του μηνυμα. και τελευταιο!!!!! γιαυτο γραφτηκε το παλικαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει μακράν το καλύτερο topic ήταν εκείνο που έπεφτε η σύνδεση στο ιντερνετ όταν άνοιγε το φως της τουαλέτας το παλικάρι!!.. Απλά το γέλιο τη αρκούδας...Όλα τα λεφτά ήταν οι προτάσεις για την επίλυση του προβλήματος...:P:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...