Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Quiz: Αν αύριο κάνω αίτηση για Conn-X σε Oteshop, σε πόσες μέρες λέτε να έχει Internet η γραμμή για την οποία θα γίνει η αίτηση... ;

 

1. <3;

2. 4-5;

3. >5;

 

Εγώ λέω 3 (2 αιτήσεις έχω κάνει και οι 2 σε 7 μέρες ήταν On line)

 

[τι έγινε;;; φύγαμε από τα ιδιόκτητα δίκτυα;;; δεν μας άρεσε;;;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz: Αν αύριο κάνω αίτηση για Conn-X σε Oteshop, σε πόσες μέρες λέτε να έχει Internet η γραμμή για την οποία θα γίνει η αίτηση... ;

 

1. <3;

2. 4-5;

3. >5;

 

Δεδομένου οτι μεσολαβεί σαββατοκύριακο θα πω το Νούμερο 3. Γενικά σε βλέπω να κάνεις διπλανάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[τι έγινε;;; φύγαμε από τα ιδιόκτητα δίκτυα;;; δεν μας άρεσε;;;)

 

Όχι, τα ιδιόκτητα μια χαρά πάνε εδώ που είμαι! Απλώς, ανεβαίνω Θεσ/νίκη για γιορτές και, προκειμένου να σας λείψω σκέφτηκα να βάλω ντερνέτι γλήγορο και στο πατρικό σπίτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, τα ιδιόκτητα μια χαρά πάνε εδώ που είμαι! Απλώς, ανεβαίνω Θεσ/νίκη για γιορτές και, προκειμένου να σας λείψω σκέφτηκα να βάλω ντερνέτι γλήγορο και στο πατρικό σπίτι...

 

Ναι, ψιλό λογικό το κόβω...

 

Και τον Αύγουστο που θα πας σε κάνα νησί κάνε και εκεί μια σύνδεση... να υπάρχει βρε αδερφέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, κυκλοφορεί το παρακάτω πμ:
Αρχικό μήνυμα απο 1koukou1

Τυχαία εχτές σε ένα κουτουκάκι συνάντησα αυτόν τον Mod… που δεν θέλει πολλά πάρε δώσε που έχει για avatar την φάτσα ενός ροφού (με γυαλιά) και εκείνον τον κρύο τον Mod που το όνομα του αρχίζει από Lou και τελειώνει σε fer και στην μέση έχει ένα si. Τι χωρό που έριξαν οι αθεόφοβοι καμαρώστε τους:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xPalM...eature=related

Θα ήθελα απλώς να το διαψεύσω, διότι όπως όλος ο κόσμος από την Αλάσκα ως την Τανζανία γνωρίζει, 1) δε χορεύω και 2) έχω πιο ωραίο μαλλί!

 

παιδιά με συγχωρείτε αλλά εγώ ακόμη γελάω μ αυτό

 

:lol: :lol: :lol:

 

άντε βρε, του χρόνου και σε σούπερ μάρκετ LoooOOOooooL :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ψιλό λογικό το κόβω...

 

Και τον Αύγουστο που θα πας σε κάνα νησί κάνε και εκεί μια σύνδεση... να υπάρχει βρε αδερφέ!

 

Μην αγχώνεσαι για το καλοκαίρι. Το «μακρύ χέρι του νόμου» θα καρπαζώνει αλύπητα μέσω Forthnet Hotspots. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι για το καλοκαίρι. Το «μακρύ χέρι του νόμου» θα καρπαζώνει αλύπητα μέσω Forthnet Hotspots. :-D

 

Εκτός από "μακρύ χέρι καρπαζώματος", που μας τη σπάει ανελέητα, έχει τίποτα άλλο "μακρύ" ο "νόμος" να γίνουμε ?:P:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από "μακρύ χέρι καρπαζώματος", που μας τη σπάει ανελέητα, έχει τίποτα άλλο "μακρύ" ο "νόμος" να γίνουμε ?:P:-D

 

1762 μηνύματα βρήκαν το σκοπό τους σε ένα τελευταίο ποστ.

Η κατάρα του centimetre

 

Πόσο μακρύ θα είναι το χέρι που θα χαιδέψει το γατάκι της εννοεί μην σκέφτεστε πονηρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...