Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1762 μηνύματα βρήκαν το σκοπό τους σε ένα τελευταίο ποστ.

Η κατάρα του centimetre

 

φρένζυ, κατούρα...

Κάναμε εκεί ένα πείραγμα στον πάρσι (που ώρες-ώρες το τραβάει ο οργανισμός του...)κι αμέσως να μου την πείτε όλοι οι "βασανισμένοι"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
1762 μηνύματα βρήκαν το σκοπό τους σε ένα τελευταίο ποστ.

Η κατάρα του centimetre

 

Πόσο μακρύ θα είναι το χέρι που θα χαιδέψει το γατάκι της εννοεί μην σκέφτεστε πονηρά

 

όσο για τη χοντροειδή "προσθήκη", την αφήνω εντελώς ασχολίαστη... Χειροτερεύεις...:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασανισμένος? Moi?

Εσύ έκανες το πείραγμα. Κι ο πάρσι σου την είπε για το συντακτικό σου (πράγμα ύποπτο για τον ανδρισμό του). Γενικώς υπάρχει μια ανοιξιάτικη μουρτζούφλα φέτος

 

εντιτ: Ρε συ πλάκα κάνουμε. Αν ήθελες να την κάνεις μόνο με τον παρσι ας του έστελνες πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασανισμένος? Moi?

Εσύ έκανες το πείραγμα. Κι ο πάρσι σου την είπε για το συντακτικό σου (πράγμα ύποπτο για τον ανδρισμό του). Γενικώς υπάρχει μια ανοιξιάτικη μουρτζούφλα φέτος

 

Καθόλου ύποπτο ! Απλά έπιασε το χιουμοράκι κι απάντησε αντιστοίχως, στα σωστά όρια του χιούμορ και της αξιοπρέπειας...

 

π.μ. ε πέστο χρυσέ μου κι είμαι και παρεξηγιάρα

 

π.μ. 2 Δημόσια (μου) έδωσε πάσα (με το μακρύ χέρι του νόμου) ο πάρσι και δημόσια απάντησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η ψυχεδέλεια που ρέει άφθονη στο Official Off Topic Thread είναι πολύ refreshing ρε γαμώτο! :lol:

 

Κάνω φραπεδάκι και επανέρχομαι. Μη φύγετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παραγγείλω κάτι απ' το Πλαίσιο τώρα ή το πρωϊ, υπάρχει περίπτωση να έρθει Σάββατο πρωϊ;Έστω και με courrier.

 

Yeap, Σαββάτο θα σου έρθει!!! (αρκεί βέβαια να είναι κτ διαθέσιμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/ρουφάει με χαρακτηριστικό, σπαστικό τρόπο

 

ΑΑΑΑΑΑΑΧ! Στην υγειά σας. Ο πρώτος φραπές του 2008 βγήκε «τζαμάουα». Καλός οιωνός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No worriez, μικρό χαπάκι. Έχω αναπτύξει εξαιρετική ανοσία στην καφφεΐνη από τα χρόνια μου στην Ιατρική. Θεϊκά ξενύχτια και κουβάδες καφέ. Τώρα, μόνο για τη γεύση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...