Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παρομοίως ! Κι ας τον Κλάιν να τα λέει χαζοταινίες...

 

(χαλιαμούτρα ξερά ! Η αντρίλα στον άντρα πρέπει να είναι μετρημένη...Σου έδωσα παραδείγματα, μην επαναλαμβάνομαι.)

 

Δεν τα λέω χαζοταινίες.. μλκίτσες τα λέω... :P

Κατα τα άλλα πολύ γέλιο έχουν αμφότερα +1 (και τα 3 δλδ) :P

Ο θεός βοήθησε και άρχισε να βρέχει οπότε ο αγαπητός μπατσινίλας κρύφτηκε στο τμήμα του και τα αλκοοτέστ δεν υπήρχαν...

Ξύπνημα στις 9... αξίζει τον κόπο..

Καλημέρα σε όλους..

 

Edit: Υπήρχε τέτοιο παρασκήνιο στους κόλπους του φόρουμ;;; Πάω να τσεκάρω τα σημερινά εξώφυλλα ;p

 

Edit2: Mmmmmmmmm καινούριος firefox!!! 2.0.14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναματαpostάρω, γιατί την πρώτη φορά δεν του δώθηκε σημασία. Αν δεν πάρω απάντηση και τώρα, θα ανοίξω ξεχωριστό θέμα.

Αυτό είναι απειλή! :lol::lol::lol:

 

ερώτηση προς γνώστες: Για ενα Vespaκι, 50cc, τετράχρονο, το οποίο αγοράστηκε καινούριο τον 09/2007 και μέχρι σήμερα έχει 1036χλμ, πόσα θα ζητάγατε αν το πουλάγατε;

 

Υ.Γ.: Τις πληροφορίες μου τις έδωσαν προφορικά, θα τις επαληθεύσω ιδίοις όμμασι αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ηταν και τουτο εδω σημερα!!!!

Εδω στο ΝετΚαφε υπαρχει το Igloo απεναντι και παω να πιω το καφεδακι μου ε να κανω κι ενα break απο το PC και να επιστρεψω φορτσατος.

Ανεβαινοντας πηγα στην ανδρικη τουαλεττα.

Το καπακι ηταν κατεβασμενο το σηκωνω και τι να δω!!!!

ΣΚ&ΤΑ! :mad:

Ρε το βρωμιαρη λεω ποιος να ητανε....

Πηγα στη γυναικεια (τι να εκανα κι εγω) και κατεβαινοντας κατω το λεω στον υπαλληλο του μαγαζιου.

Μου ζητησε συγνωμη ο καψερος και μου ειπε κι ευχαριστω διοτι σε κανενα μισαωρο θα πλακωσει το αφεντικο του μαγαζιου κι αντε να εκανε εφοδο εκει θα τους εχωνε χιλια γκαζια.

Ο υπαλληλος ομως ητανε γατα και θυμοταν οτι πριν απο εμενα ανεβηκε καποιος με γκρι σακκακι και κοκκινη γραβατα γυρω στα 25-30....

Ομως ειχε παρει κατι και μολις τελειωσε εκανε τις βρωμιες του κι εφυγε....

Αμα ηταν εκει θα ειχε πολυ τζερτζελε ε θα τον χαριζα κι εγω....

Του λεω οτι αν αυτος ο τρισαθλιος ξαναπατησει στο μαγαζι να τον κυνηγησει με τις κλωτσιες κι αν θελει βοηθεια προσφερομαι....

Τελος παντων πηρα το καφεδακι μου κι απεναντι μου καθοταν ενας αλλος ΚΥΡΙΟΣ και πραγματικα με ολα κεφαλαια.

Μιλουσε στο κινητο καμποση ωρα καταλαβα οτι ηταν φορτισμενος.

Ξαφνικα σηκωθηκε αποτομα κι αφηνει το πορτοφολι στο τραπεζι.

Εγω δεν το πηρα χαμπαρι με τη μια αλλα πηγαινοντας στο μαγαζι να παρω ενα εμφιαλωμενο νερο τοτε το ειδα!

Αμεσως ετρεξα προς την κατευθυνση που εφυγε ο κ. Κωστας και του εδωσα το πορτοφολι.

Δεν κοιταξα φυσικα ποσα χρηματα ειχε μεσα αλλα ο κ. Κωστας με ευχαριστησε θερμοτατα κι επεμενε να με κερασει.

Οχι του λεω αλλη φορα και συστηθηκαμε! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να περιμένεις επιθετικά γατιά να βγάζουν τα νεύρα/κούραση τους πάνω σου, ενώ άλλα τους φταίνε... :P

 

Καλημέρα

 

υ.γ. ψηλό πυρετό και πολλά σπιθούρια, τα οποία ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ επ'ουδενί να ξύσεις γιατί τα σημάδια μένουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο πιο μεγαλος την περνας τοσο πιο ζορικη και επικινδυνη ειναι..

 

δεν ξερω (γιατι παντα μπερδευω τις παιδικες ασθενειες) αν υπαρχει και κινδυνος στειροτητας... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αξιοπεριεργο δεν ειναι να βρεις 1 πορτοφολι και να το παραδωσεις λιγο πολυ παιδια εχει τυχει σε καποιους απο μας.

Ή να βρουμε ενα χαρτονομισμα ένα κινητο ξερω κι εγω....

Αλλα το να συμπεσουν κι οι 2 εντελως διαφορετικες περιπτωσεις σημερα ουτε στις ταινειες του Φωσκωλου δεν εχουν παιχθει ως σεναριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παίζει τέτοιο θέμα. έχει επιπλοκές εγκεφαλίτιδες, ηπατίτιδες, πνευμονίες και νεφρίτιδες. Αυτά κυρίως στη Ζιμπάμπουε, εδώ άντε να κάνεις καμιά επιμόλυνση αν ξυστείς και στη στραβή, πνευμονία. Αν έχεις ανοσολογικό πρόβλημα, μπορεί και να πεθάνεις. Αν αυτό παίζει, πες μας να σου σβήσουμε τυχόν βλαμμένα ποστ. Αν την έχεις περάσει, μπορεί απλώς να υποτροπιάζεις και να περνάς έρπητα ζωστήρος. Και σε αυτή την περίπτωση, μας νοιάζει το ανοσολογικό σου.

 

Τα συμπτώματα είναι η εμφάνιση των "σπυριώνε" (ονομάζονται εφελκίδες) που μεταφέρουν και τον ιό, ενώ σε πλήρη ανάπτυξη της νόσου, εμφανίζεις τα πάντα, κηλίδες, βλατίδες, φλύκταινες και φυσαλίδες. Γενικά ωραία πράματα, τα οποία δύσκολα θα τα βρεις στα άκρα σου, κυρίως στον κορμό, στη μάπα και στο κεφάλι.

 

Ο έρπητας είναι πιο ύπουλος, θα νοιώθεις πόνο και κάψιμο σε κάποια σημεία που περνάνε νεύρα, μετά θα εμφανιστεί σε αυτά τα σημεία μια ωραιότατη φυσαλίδα.

 

Να μείνεις οπωσδήποτε μακρυά από κορτιζόνη και για αντιπυρετικό δεν παίρνεις ασπιρίνη και γενικά ακετυλοσαλικιλικό οξύ.

 

Νοσολογία Ι, ακόμα τη χρωστάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...