Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
φρου αφού στα πλήκτρα το παίζουμε δεν μπορείς να με αφήσεις να νικήσω μια φορά?

 

Toufas είσαι genious

 

Οχι. δεν εχω το orgsm στο k/b μου, μαλακία λοιπόν..

 

Χμμμ.... ο Manuel και η frou-frou επανεμφανίστηκαν ταυτόχρονα? Ύποπτο...

 

μι ιζ νο φαντάρο. γεια σου μιλτο τι χαμπάρια? :*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα και εγω τις προαλλες ενα περιστατικο.Σε καποιον σταθμο του τρενου,βρηκα ενα κινητο,και απο τα ακριβα παρακαλω.Νοκια, αλλα δεν θυμαμαι τωρα το μοντελο.

Δεν σκεφτηκα ουτε στιγμη να το κρατησω, και για αυτο το αφησα ανοιχτο ελπιζοντας οτι καποια στιγμη θα το καλεσει αυτος που το ειχε χασει. Πραγματι.Εχω παει σπιτι,και μετα απο κανενα μισαωρο, αρχισε και τραγουδαγε το ρημαδι, ενα παλιο τραγουδι του Στελιου "Θα κοψω το τηλεφωνο λα λα λα ".Απαντησα στην κληση και ρωταω τον τυπο, ποιος ειναι.Μου απαντησε οτι ειναι αυτος που εχασε το τηλεφωνο.Αρχιζω εγω την ανακριση, που το εχασε,ποια ωρα,τι μαρκα τηλεφωνο ηταν ,κλπ. Ηθελα να σιγουρευτω οτι πραγματι ειναι δικο του.Το μονο που δεν ηξερε ηταν το IMEI της συσκευης, ρωτωντας με, τι ειναι αυτο.Τελος παντων του δινω διευθυνση ,και σε κανα μισαωρο,τσουπ νατος ο τυπος.Κρατουσε στο χερι ενα μπουκαλι τυλιγμενο προσφεροντας μου το, χιλιοευχαριστωντας με.Δεν δεχομουν το μπουκαλι με τιποτα,αλλα επεμενε τοσο πολυ ο μαγκας,που τελικα το αφησε επανω στο τραπεζι και ευχαριστωντας με παλι εφυγε.Ανοιγω το περιτυλιγμα του μπουκαλιου,και βλεπω ενα μπουκαλι ουισκυ John Waker.Φιλοτιμος ο τυπάς.

Διδιαγμα: Κανε καλο και ριξτο στο γυαλο.Κατι μπορει να βγει,ποτε δεν ξερεις:lol:

ΥΓ: Ξεχασα να πω οτι του ζητησα και εγω μια χαρη.Να μου δωση το τραγουδι του Στελιου.( σιγα μην αρνιοταν). Βαλαμε το Bluetooth σε ενεργεια και τωρα ακουω τον Στελιο να λεει.

"Θα κοψω το τηλεφωνο, θα αλλαξω γειτονια,να βρω την ησυχια μου, να μην σ' ακου πια κλπ κλπ".Εκτος απ το ουισκυ οικονομισα και το τραγουδακι του Στελαρα,που αξιζει περισσοτερο απο το ουισκυ.Αυτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πούμε την αλήθεια. Έμαθε ότι βγαίνω από την αγορά και επανεμφανίστηκε για μια τελευταία προσπάθεια...

 

Manuel, που πήζεις ρε κωλόψαρο;

 

 

 

καλέ είναι εποχή εκπτώσεων πάλι? βουάου

 

τι κάνεις μενελίκ, ολα καλά? Παντρέφτηκες, εκαμες μενελάκια ή ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.... ο Manuel και η frou-frou επανεμφανίστηκαν ταυτόχρονα? Ύποπτο...

 

You know too much. Stop before it's too late... for you :X :P

 

Μanuel τελικά πήγες φαντάρος ε? Που? Χαιρετώ σε :*

 

Manuel, που πήζεις ρε κωλόψαρο;

 

Ρόδο mates. Καλά είναι εκεί που είμαι γενικώς, αλλά ρε παιδί μου αυτός ο στρατός είναι λες και ξαναπήγες σχολείο. Σου φέρονται όλοι λες και είσαι 12 χρονών, δε πα' να είσαι και σπουδαγμένος στα καλύτερα πανεπιστήμια (που δεν είμαι, αλλά υπάρχουν και κάποιοι που είναι). ΕΛΕΟΣ!

 

Τε'σπα', απλά υπομονή και το καλοκαίρι επανέρχομαι δριμύτερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ρε φίλε, γιατί είχα παίξει ένα ματς στο στοίχημα και σε έψαχνα, μήπως γυρίσει το σκορ στο Β ημίχρονο! Άντε, βάρα και καμιά σκοπιά στο Φαληράκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...