Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και η οικογενεια που παιζω τωρα θα χαθει? :(

ε μαλλον ναι μπορεις να μεταφερεις βεβαια το save απο το φακελο electronic arts.

βρες το save αν μπορεις και ξανακαντο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση? (ελπιζω να σταματησουν τα σχολια περι κοριτσιων και sims3) χ0αχ0α0χα0χ (πλακιτσα) (αλλα υπαρχουν και κοριτσια που παιζουν σε pc και x-box παιχνιδια όπως DOA. grand thief auto. mortal kombat. need for speed. prince of persia. medal. fable. halo. και πολλα πολλα ακομη, μεχρι και l2

λοιπον, εκανα εγκατασταση στο sims3 (σπασμενο)αλλα όταν παω να το τρέξω μου βγαζει αυτο:Ο κωδικος εγγραφης σας δεν είναι εγκυρος?

καμια βοηθεια κανεις?

 

Α! και κατι άλλο στα windows7 τρεχει το παιχνίδι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι τρέχει κανονικά στα windows 7. Λογαριασμό στην ΕΑ έχεις φτιάξει? Θυμάμαι ότι για να μπείς στον launcher έδεινες τα στοιχεία του λογαριασμού για την ΕΑ δλδ όνομα και password.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ τι να πω δεν εχω φτιαξει λογαριασμο ΕΑ.

Όσο για το οτι ειναι σπασμενο νομιζω πως ολοι αυτοι που παιζουν δεν εχουν το original!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι δεν έχεις βάλει σωστά το -γκουχ γκουχ- crack. Απ' όσο θυμάμαι στην έκδοση του θείου δεν χρειάζεται registration ή λογαριασμοί στην ΕΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κρακ ειναι σε προγραμματακι. σου βλαζει τον αριθμο δλδ πατας generate και πληκτρολογρειται αυτοματα (κρατησα τον κωδικο) εγινε η εγκατασταση και μετα μου το ζηταει το βαζω αλλα μπα!

χμ απο που το κατεβασατε ολοι ρε παιδια γιατι εγω δοκιμασα διαφορα αλλα τιποτα!

καταβασα 2 διαφορετικα με bitlord απο το btjunkie και τα δυο μου βγαζουν προβλημα!

 

παιδια ευχαριστω για ολα! μια χαρα παιζει ειχα κανει εγω μια χαζομαρα στο power iso !

thnx a lot!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

όταν κάνεις εγκατάσταση το παιχνίδι κάνει εγκατάσταση και ένα πρόγραμμα της EA για να κάνεις launch το παιχνίδι. απο εκεί μπορείς να το κάνεις update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα ηθελα να ξανα εγκαταστησω το Sims 3 στο pc αλλα βλεπω εχουν βρεικε και καποιες αλλες εκδοσης εγω εχω

  1. Sims 3 (κυριο setuo)
  2. SIMS 3 World Adventures
  3. The Sims 3 - High End Loft Stuff
  4. The Sims™ 3 Ambitions
  5. The.Sims.3.Late.Night
  6. και καποια προσθετα σπιτακια ανθρωπους ρουχα μαλια κ.α

 

η απορια μου ειναι πιο πρεπει να εγκαταστησω πρωτο μετα το κυριο setup και τι αλλα υπαρχουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...