Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ειπε η κορη οτι απο τις ρυθμισεις του παιχνιδιου "χαμηλωσε" καποιες επιλογες και δουλευει αλλα με λιγο κατωτερα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε η κορη οτι απο τις ρυθμισεις του παιχνιδιου "χαμηλωσε" καποιες επιλογες και δουλευει αλλα με λιγο κατωτερα γραφικα.

Αυτό είναι μάλλον μια ένδειξη προβλήματος με την κάρτα και κατα πάσα πιθανότητα με τις θερμοκρασίες της!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Φιλοι συμμφορουμητες θα ηθελα να μαθω αν τυχον αντιμετωπιζει και καποιος αλλος το ιδιο προβλημα με εμενα,ή αν εχει βρει λυση στο προβλημα.

Οπως λεει και ο τιτλος εχω εγκατεστημενα στον υπολογιστη μου τα windows 7 αλλα δεν μπορει να τρεξει το Sims 3.Απο οτι ειδα και εψαξα λιγο στο ιντερνετ το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζουν και αλλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αμφιβάλλω. Κανονικά το ανάποδο θα ήτνα πιθανότερο να συμβεί (να μην δουλεύει στα 64bit). Ποιό ακριβώς μήνυμα λάθους σου βγάζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Έχω αγοράσει από το steam (http://store.steampowered.com/) όλο το πακέτο του Sims 3 με τα expansions, δεν είναι όμως στα ελληνικά. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο patche για ελληνική γλώσσα, που να μπορεί όμως και να εγκατασταθεί στο αυθεντικό παιχνίδι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν γυρίσεις το origin σε ελληνικά και το region του υπολογιστή σε Ελλάδα, στην εγκατάσταση θα σου βγάλει να επιλέξεις ελληνικά.Αλλά δεν χάνεις και τίποτα να μην είναι στα ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπερα,εχω εγκαταστησει το Sims 3(world adv, late night, high and loft, ambitions, fast lane stuff) και οταν τρεχω το παιχνιδι μου βγαζει ΄΄ η εταιρεια δεν μπορεσε να εξακριβωσει οτι το παιχνιδι ειναι αυθεντικο...κατι με την εξουσιοδοτηση δισκου λεει΄΄

Τα serials ειναι απο Internet, τι κανω σε αυτη τη περιπτωση? thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...