Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερααααα!!!!! ρε παιδια εχω εκγατασταση το παιχνιδι και η γλωσσα ειναι στα αγγλικα μηπως ξερει κανενας πως να την αλλαξω στα ελληνικα??? να επισημανω οτι κατα την εγκατασταση δεν υπαρχει καποιο πεδιο που να διαλεγεις γλωσσα...μπαινει αυτοματα μονη της!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγο γκουγκλάρισμα θα βρεις αρκετούς διαφορετικούς τρόπους για να αλλάξεις τη γλώσσα. Πχ. http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/363261.page

 

Απ' όσο θυμάμαι πάντως η επιλογή της γλώσσας γίνεται κατά την εγκατάσταση του παιχνιδιού. Και η πρότασή μου είναι να βάλεις ελληνικά, γιατί οι τύποι έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά στη μετάφραση και βγάζει πολύ γέλιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω!!!!αλλα δυστηχως αυτο που κατεβασα ειναι ολα σε 1, για να καταλαβεις δεν χρειαζεται καν να εγκαταστησω 1-1 τα πακετα ειναι ολα μαζι σε 1 ,ισως γι αυτο δεν μου εμφανιζει την επιλογη γλωσσας!!!ειναι λιγο πειραγμενο μου φενεται!!!!δεν πειραζει πιστευω πως θα βρω την ακρη!!!! απλως εκανα την βλακεια που το ειχα βαρεθει και το διεγραψα...ειχα ολα τα sims και το 1 και το 2 ολα τα epxansion paks και τα stuff ,και το 3 με την μονη διαφορα το οτι εβαλαν το season και θα ηθελα να δω πως ειναι και στο 3!!! ναι και οντως εχουν κανει εξαιρετικη δουλεια στην μεταφραση!!!δυστηχως δεν τα παμε πολυ καλα με τα αγγλικα και οταν το εβαλα για να παιξω τα επαιξα κανονικοτατα!!! δεν καταλαβαινα τπτ και το παρατησα!!!!απο τοτε παλευω!!!!!!!εχω σκεφτει εναν τροπο μακαρι να πετυχει!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πας στο sms3mod 

και να βρεις το πρόγραμμα που αλλάζει την γλώσσα, και πολλά άλλα 

                                                                      

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Επισκέπτης

Παιδιά μια ερώτηση γίνεται να βάλω στο The Sims 3 - Πολλά Expansion & Stuff Packs μαζί και να δουλεύουν ταυτόχρονα; Αν ναι, πως;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα το εγαγκατεστησα (Sims 3 με expansion Seasons) σε μια φιλη...αν και δεν το εψαξα αρκετα νομιζω οτι δεν γινεται....γιατι ουσιαστικα καθε φορα "τρεχεις" το expansion και οχι το αρχικο Sims το οποιο χρειαζεσαι απαραιτητα για να κανεις στη συνεχεια εγκατασταση το expansion...

 

Αν καποιος ξερει πως γινεται ας στειλει οδηγιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ένα προστίθεται στο προηγούμενο κάθε φορά, δεν το ακυρώνει..

 

Και απο ποιανου την εγκατασταση το τρεχεις; Πχ εχω κανει εγκατασταση (με σειρα) Sims 3,expansion seasons και expansion supernatural...αν "μπω" απο το εικονιδιο του supernatural θα "ισχυει" και το seasons;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιο εικονίδιο  και να πατήσεις στο παιχνίδι θα περιέχονται όλα τα expansions. Οπότε αν ανοίξεις τo supernatural θα υπάρχει και το seasons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Παιδιά πήρα όλα τα sims expansions και stuff αλλά μου κολλάει... Ο υπολογιστής μου υπερκαλύπτει τις απαιτήσεις του παιχνιδιού, διαβάζω για ssd, για ram δεν ξέρω. Όταν έχω μόνο το basic ή με 1-2 expansions δουλεύει τέλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...