Προς το περιεχόμενο

Acer E 310


vdimis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gia sas paidia na sas kanw mia erwtisei

exw brei to acer me kali timi me xartes eswterikoy destinator mipws to exei dokimasei kaneis an einai kalo??

mporw na kanw anabathmiseis toys xartes?

to thelw apoklistika gia ploigisi aytokinitoy kai pezodromia kai na symplirosw merika stigmata

eyxaristw ek twn proterwn dimitris

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε η συσκευή είναι pna,κανονικά δεν μπορείς να βάλεις προγράμματα και το dest δεν είναι ότι καλύτερο για πεζοπορία.Ευτυχώς όμως ξεκλειδώνει εύκολα και μπορείς να βάλεις ότι πρόγραμμα θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε η συσκευή είναι pna,κανονικά δεν μπορείς να βάλεις προγράμματα και το dest δεν είναι ότι καλύτερο για πεζοπορία.Ευτυχώς όμως ξεκλειδώνει εύκολα και μπορείς να βάλεις ότι πρόγραμμα θες

 

thanks file moy an xreiastw boitheia sto ksekleidwma tha se enoxlisw na ksereis ta leme kala na pernas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Φίλε η συσκευή είναι pna,κανονικά δεν μπορείς να βάλεις προγράμματα και το dest δεν είναι ότι καλύτερο για πεζοπορία.Ευτυχώς όμως ξεκλειδώνει εύκολα και μπορείς να βάλεις ότι πρόγραμμα θες

file mou me lene dimitri kai exo ena gps acer e300. ksereis pos kseklidonei? den exo prosvasi se kanena arxeio tou destinator. efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας παΐδια θέλω λίγο ένα χεράκι ….. έχω ένα Acer e300 και στα καλά καθούμενα μου βγάζει ένα μήνυμα στην αρχική οθόνη (Failed to load OS!) και δεν κάνει τίποτα απόλυτος ούτε καν σβήνει…αν ξερή κανένας κάτι ας μου δόση αυτό το χεράκι Βοήθιος…. Ευχαριστώ προκαταβολικά… :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...