Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μπορείς να αποκλείσεις κάποιον με 0 feedback, δεν έχει τέτοια επιλογή.

Ο πωλητής μπορεί να αφήσει feedback.

 

Ο πωλητης μπορει να φησει feddback ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ θετικο...δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εσείς θα αγοράζατε από αυτόν τoν πωλητή http://www.ebay.com/itm/LG-G-Flex2-Quick-Circle-Case-CCF-620-For-G-Flex-2-F510-LG-Original-Gflex2-Case-/321667229743?var=510594364513&hash=item4ae4dc682f:m:mBXJCTQa3mWJeKKTgkr571Q;;

 

Έχει κάποια negative και neutral σχόλια τα οποία με προβλήματίζουν. Υπάρχει πωλητής με όλα τα σχόλια positive;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εσείς θα αγοράζατε από αυτόν τoν πωλητή http://www.ebay.com/itm/LG-G-Flex2-Quick-Circle-Case-CCF-620-For-G-Flex-2-F510-LG-Original-Gflex2-Case-/321667229743?var=510594364513&hash=item4ae4dc682f:m:mBXJCTQa3mWJeKKTgkr571Q;;

 

Έχει κάποια negative και neutral σχόλια τα οποία με προβλήματίζουν. Υπάρχει πωλητής με όλα τα σχόλια positive;;

Με feedback 99,7% σε ~4000 κριτικές, ναι θα ψωνιζα από αυτόν. Λογικό δεν είναι ένα μηδαμινο 0,03% να μην είναι ικανοποιημένο;

Αν ήταν για μεγαλύτερο ποσό τότε θα κοίταζα τις αρνητικές κριτικές που έχει μήπως και ήταν σε προϊόν παρόμοιο με αυτό που ενδιαφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς αν είναι φυσιολογικό ένα Tracking Number να καθυστερήσει να φανεί στο σύστημα; Έχω κάνει μια παραγγελία 22/2 και την επόμενη στις 23/2 μου στέλνει ο κινέζος το αριθμό αποστολή και μέχρι και σήμερα στο σύστημα αναφέρει "Item is not found at this moment, If necessary, please verify with the package sender and check back later."

 

Έστειλα στον κινεζο και μου λέει ότι είναι φυσιολογικό καθώς αρκετές φορές το σύστημα αργεί μερικές μέρες να ανανεωθεί... Είναι φυσιολογικό;; Πάνε 10+ μέρες τώρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωμη από ebay πριν τις 21 ημέρες:

 

Πούλησα κάτι στο ebay και έχει παραδωθεί ήδη. Η αποστολή έγινε με ΕΛΤΑ και στο tracking δείχνει delivered.

Υποτίθεται πως μπορείς να κάνεις ενέργειες απ την στιγμή που δείχνει delivered για να πληρωθείς νωρίτερα απ τις 21 μέρες αλλά δεν βγάζω άκρη για το πως.

 

Γνωρίζει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωμη από ebay πριν τις 21 ημέρες:

 

Πούλησα κάτι στο ebay και έχει παραδωθεί ήδη. Η αποστολή έγινε με ΕΛΤΑ και στο tracking δείχνει delivered.

Υποτίθεται πως μπορείς να κάνεις ενέργειες απ την στιγμή που δείχνει delivered για να πληρωθείς νωρίτερα απ τις 21 μέρες αλλά δεν βγάζω άκρη για το πως.

 

Γνωρίζει κανείς?

oxι δεν μπορεις

 

Δεν είναι μόνο η παράδοση, αλλα και αν ειναι αυτο που παράγγειλε δουλευει, .αν, ..αν, ...αν κλπ η γνωστή προστασία αγοραστών του ππ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εσείς θα αγοράζατε από αυτόν τoν πωλητή http://www.ebay.com/itm/LG-G-Flex2-Quick-Circle-Case-CCF-620-For-G-Flex-2-F510-LG-Original-Gflex2-Case-/321667229743?var=510594364513&hash=item4ae4dc682f:m:mBXJCTQa3mWJeKKTgkr571Q;;

 

Έχει κάποια negative και neutral σχόλια τα οποία με προβλήματίζουν. Υπάρχει πωλητής με όλα τα σχόλια positive;;

εννοειται στις 4.000 παραγγελιες βγηκαν και καποιοι μη ευχαριστημενοι-περιεργοι αλλα εχει 99,6% overall. Πολυ δυσκολο σε βαθος χρονου ο αλλος να ειναι μονο θετικα (λαμβανοντας υποψη κ τους περιεργους αγοραστες) εκτος αν εχει πολυ λιγες παραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά..έβαλα το απαραίτητο πόσο που χρειάζομαι στην paypal για να αγοράσω κατι που θέλω.. Παρολα αυτα μολις απο το ebay κανω proceed to check out και loggαρω στο Paypal μου βγάζει :We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card Visa 

To pay for this purchase right now, link a debit or credit card to your PayPal account.

 

Γιατι με μπλέκει με κάρτες! έχω ήδη το ποσό στο Paypal!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...