Προς το περιεχόμενο

Σωστή εγκατάσταση ADSL,συναγερμος: Οδηγίες προς ναυτιλομένους


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και το μεταφρασμένο! Θα το στείλω και στον πουλινο μπας και θέλει να προσθέσει και άλλα εξ ίσου χρήσιμα πράγματα!

 

 

 

Το βγαλα μιας και το ανεβασε ο poulinos.

 

Αντε να γινει και sticky!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 307
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ok mitsos to ebala kai stin proti selida.elpizo tora na exoun orexi na to diabasoun.thank u very much.ante diabaste to kai peite apopseis na doume:)perimeno sxolia apo olous autous pou elegan oti tha to diabazan an itan sta ellinika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ποιος μπορεί να έχει παράπονο.

Μπράβο και στους δυο.

 

edit

Ουφ. Το τελείωσα. :)

Τα συγχαρητήριά μου. :-D Νομίζω ότι είναι πλήρες. Δεν ξέχασες τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε και πάλι εύγε. Να γίνει sticky άμεσα παρακαλώ. Τρελή ανάλυση και καραεμπεριστατωμένη. Σιγουρα βοηθαει πολυ κοσμο που ψαχνετε και δεν μπορει να καταλαβει τι φταιει. Τέλος και ενα respect στον mitsos24.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι αυτό; Ούτε δομή, ούτε ορθογραφία ούτε τίποτα; Καλά μισές δουλειές κάνετε; λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ

 

Πλάκα κάνω φυσικά! Εκπληκτική δουλειά!

 

Εγώ πάντως το διάβασα τσάκ μπαμ έτσι! Και θα το ξανακάνω, καθώς άμεσα θα κάνω εγκατάσταση του καινούριου router μου adsl2+ και αν έχω κανα πρόβλημα θα σε ρωτήσω κιόλας!

 

Πολύ καλό, σίγουρα πάρα πολλοί δεν θα έχουν υπόψιν τους αρκετά πράγματα (όπως και γω). Συγχαρητήρια poulinos και mitsos24!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THA PROSPATHISO me to pou prolavo giati auti i bdomada einai ligo asta na pane na sikoso kai foto me splitter kai filtra kai tetoia.kai na to kano me liges paragrafous ktl ktl.ligo ipomoni giati these days trexo kai den ftano.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μάλιστα, μπράβο και στον mitso24 για τη μετάφραση, πολύ καλή δουλειά poulinos ;). Δηλαδή εγώ που σκέφτομαι να απαλλαγώ από τον ΟΤΕ πρέπει αναγκαστικά να αποχωριστώ και την ISDN ε? Γμτ, μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... αν μείνω με ΟΤΕ θα συνεχίσω να πληρώνω τα κέρατά μου στα πάγια, αν πάω σε εναλλακτικό με full LLU θα φοβάμαι όλα αυτά περί PSTN... γκρρρρρρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μάλιστα, μπράβο και στον mitso24 για τη μετάφραση, πολύ καλή δουλειά poulinos ;). Δηλαδή εγώ που σκέφτομαι να απαλλαγώ από τον ΟΤΕ πρέπει αναγκαστικά να αποχωριστώ και την ISDN ε? Γμτ, μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... αν μείνω με ΟΤΕ θα συνεχίσω να πληρώνω τα κέρατά μου στα πάγια, αν πάω σε εναλλακτικό με full LLU θα φοβάμαι όλα αυτά περί PSTN... γκρρρρρρ!

 

ta ola peri pstn ftiaxontai.b.den leei na plironeis isdn.alios perimeneis na dosei isdn o enalaktikos an kai pleon to theoro perito na exeis dio grammes til.pantos min fobase peri ta pstn.kapoios me apli logiki ta diorthonei kai pou gnorizei dio pragmata.etsi kai alios edo imaste ;)episis an simfonei o eusebius o moderator palia ixa anixei ena thema me provlimata adsl to opoio xathike.tha itan mia kali lisi an thelei na enosei to arxiko mou post me auto gia ta problimata pou mporoun na ginoun me to adsl.i ama den iparxei provlima na to kano kai ego.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Eusebius ο moderator δεν έχει σημασία αν συμφωνεί ή όχι, γιατί δεν είναι moderator σε αυτό το κομμάτι του φόρουμ. :-)

 

Αλλά ο Eusebius ο moderator στενοχωριέται που σε βλέπει να επιμένεις στα γρεεκλιση, διότι ξέρεις πολλά πράγματα, και τα ξέρεις από πρώτο χέρι, και έτσι που τα γράφεις δεν μπορεί να τα διαβάσει ο κόσμος και πάνε χαμένα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...