Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν περιμενω την Κυριακη. Δεν με νοιαζει η Κυριακη. Δεν με νοιαζουν αυτα τα ματς των ανουσιων τιτλων. Αυτα νοιαζουν εσας. Εμεις παμε για τα σοβαρα.... Οποτε εσυ κατσε και περιμενε την Κυριακη μπας και παρεις κανα τιτλο φετος.....

 

 

Ουτε εμενα με νοιαζουν οι αποψεις των περισσοτερων Ελληνων οπαδων(που υποστηριζουν Ισπανικες ομαδες).

Ανούσιος τίτλος; Πάτε για τα σοβαρά; Ότι πεις αγόρι, το ίδιο έλεγες υποθέτω και για το copa del Rey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"στην προπόνηση του Σαββάτου, την τελευταία πριν τον μεγάλο αγώνα, έδωσαν το «παρών» 57.000 οπαδοί των «μερένχες», αποθεώνοντας τους παίκτες της «βασίλισσας» και ανεβάζοντας το ηθικό τους."

 

http://www.sport-fm.gr/article/493968

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτός ο πέπε με έχει κουράσει. Τέτοιο τσεκούρι σε τόσο ψηλό επίπεδο καιρό είχα να δώ.

 

Γενικά η ρεάλ παίζει αρκετά σκληρά εώς αντιαθλητικά. Τόσο, που κάνει το βλάξ το ντάνι άλβες να φαίνεται γατάκι.

 

Μετά κάθεται ο κλάψας και ασχολείται με την "εύνοια" στη μπάρτσα και κερδίζει επειδή παίζει η ρεάλ με 10 παικτες κάθε φορά.

 

Αν είναι δυνατόν δηλαδή.Προσβολές για μας που θέλουμε απλά να δούμε μπάλα,μιας και δεν ειμαι μπαρτσα,ούτε ρεάλ.

 

Πάντως,για αρχή, η ρεάλ φαίνεται να πατάει καλά.Εχουμε όμως χρόνο μπροστά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να το χαμε κερδισει το ματς. Δε το ειδα αλλα ολοι οσοι το ειδαν μου παν οτι η Μπαρτσελονα σε δυο ευκαιριες εβαλε δυο γκολ & εμεις παταγαμε καλυτερα

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο

 

άκουσα στο ραδιόφωνο οτι η φετινή δεύτερη (ή τρίτη .. ) εμφάνιση της Real είναι κατακόκκινη και εντυπωσιακή

Αυτό τουλάχιστον έλεγε ο ραδιοφωνατζής προχτές που το έλεγε ενω παράλληλα την είχε μπροστά του στην οθόνη

 

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να βρώ την φωτογραφία της γιατι πουθενά , ούτε στο site της Real δεν την έχουν βάλει ακόμα ? Πού την είδε ο τυπάς ?

 

 

υγ: Έλεος πάντως με τις τιμές των φανέλων

Η φετινή της Ρεάλ αλλα και της Chelsea κάνουν 75 ευρώ περίπου . Αν είναι δυνατόν... Κάθε φορά πρέπει να περιμένω 3 χρόνια ωστε να πέσουν οι τιμές στα 25-30 για να αγοράσω μια φανέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που είναι όμως ?

 

έδιτ : βρέθηκε δείγμα

 

Δεν με τρέλανε όμως ...

 

προτιμώ βέβαια την κλασσική λευκή (galacticos ντεε) αλλα με ξενερώνει αυτό το κόλλημα με τον γιακά ναούμε ... :( την ίδια με χωρίς γιακά την έπαιρνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο

 

άκουσα στο ραδιόφωνο οτι η φετινή δεύτερη (ή τρίτη .. ) εμφάνιση της Real είναι κατακόκκινη και εντυπωσιακή

Αυτό τουλάχιστον έλεγε ο ραδιοφωνατζής προχτές που το έλεγε ενω παράλληλα την είχε μπροστά του στην οθόνη

 

real-madrid-third-shirt.jpg

Απαισια για Ρεαλ Μαδριτης!! :fear:

Σαν της Λιβερπουλ μοιαζει.

Αυτη η μανια απο πολλες ομαδες να αλλαζουν παντελως τα χρωματα τους που και που, ειναι τραγικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι χάθηκε άδικα πιστεύω. Δεν μας ήθελε η μπάλα σχεδόν καθόλου ενώ τέτοια πίεση στους ακατανόμαστους δεν είχε επιβάλλει κανείς τόσο καιρό. Έπρεπε όμως να μετατρέψουμε κι εμείς μερικές φάσεις μας σε γκολ. Δεν θα αναφερθώ στις αμφισβητούμενες φάσεις, όποιος είδε το παιχνίδι ξέρει και ο φίλος που παραπονιέται για συνεχές αντιαθλητικό παιχνίδι πιο πάνω φαίνεται να είδε άλλο παιχνίδι.

 

Τώρα για τις εμφανίσεις δεν είχε τοποθετηθεί κανείς επίσημα πάνω στο θέμα της κόκκινης παρά μόνο κάτι πρόσφατα άρθρα στην AS. Το σκεπτικό τους είναι πως θέλουν να βγάλουν μια άλλη εικόνα της Ρεάλ που θα προσελκύσει κατά κάποιον τρόπο τα μάτια κλπ. Δεν με τραβάει τόσο η ιδέα της κόκκινης πάντως, προτιμώ να πάρω περσυνή μωβ που ήταν η καλύτερη εκτός έδρας για CL εδώ και πάρα πολλά χρόνια και μια του Iker κίτρινη. Έχω ήδη παραγγείλει πάντως την φετεινή λευκή (μπλούζα/σορτσάκι CR7) από eBay και την περιμένω από εβδομάδα με το καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το ebay πως καταλαβαινεις πως ειναι αυθεντικη η φανελα που παιρνεις και οχι απομιμηση ?

Όλες οι μπλούζες είναι απομίμηση/replica (δεν σημαίνει μη-αυθεντική). Ακόμα και αυτές των μαγαζιών δεν είναι απαραίτητα οι σούπερ ποιότητας κλπ κλπ

 

Στο eBay κοιτάς καταρχάς τον πωλητή αν είναι έμπιστος, μετά κοιτάς ποιός άλλος πήρε την ίδια μπλούζα με εσένα από αυτόν τον πωλητή και τι συστάσεις έδωσε. Πχ "καλός πωλητής, άριστη ποιότητα" κλπ

 

Έχω πάρει 4 μπλούζες από eBay και περιμένω την 5η (συνολικά έχω 6, μια από μαγαζί). Πέρυσι 2 μπλούζες που πήρα ήταν μια από την Νότια Αφρική (οταν γινόταν το Mundial όλες οι ομάδες πλάσαραν εκεί τις εμφανίσεις τους για τουρίστες και φιλάθλους) και η άλλη από Γερμανία. Μιλάω για χώρες παραγωγής.

 

Αυτήν που περιμένω τώρα την είχαν παραγγείλει άλλοι 100+ και είχαν μείνει όλοι ευχαριστημένοι. Δεν έχουν καμία διαφορά με αυτές που βλέπεις στα μαγαζιά.. Οπότε για €20 δεν τρέχει τίποτα έτσι κι αλλιώς. Δυστυχώς δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να ψωνίζω από realmadrid.com οπότε γι' αυτό και στράφηκα στο eBay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι μπλούζες είναι απομίμηση/replica (δεν σημαίνει μη-αυθεντική). Ακόμα και αυτές των μαγαζιών δεν είναι απαραίτητα οι σούπερ ποιότητας κλπ κλπ

 

Στο eBay κοιτάς καταρχάς τον πωλητή αν είναι έμπιστος, μετά κοιτάς ποιός άλλος πήρε την ίδια μπλούζα με εσένα από αυτόν τον πωλητή και τι συστάσεις έδωσε. Πχ "καλός πωλητής, άριστη ποιότητα" κλπ

 

Έχω πάρει 4 μπλούζες από eBay και περιμένω την 5η (συνολικά έχω 6, μια από μαγαζί). Πέρυσι 2 μπλούζες που πήρα ήταν μια από την Νότια Αφρική (οταν γινόταν το Mundial όλες οι ομάδες πλάσαραν εκεί τις εμφανίσεις τους για τουρίστες και φιλάθλους) και η άλλη από Γερμανία. Μιλάω για χώρες παραγωγής.

 

Αυτήν που περιμένω τώρα την είχαν παραγγείλει άλλοι 100+ και είχαν μείνει όλοι ευχαριστημένοι. Δεν έχουν καμία διαφορά με αυτές που βλέπεις στα μαγαζιά.. Οπότε για €20 δεν τρέχει τίποτα έτσι κι αλλιώς. Δυστυχώς δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να ψωνίζω από realmadrid.com οπότε γι' αυτό και στράφηκα στο eBay.

 

θέλω link :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω link :)

 

Εγώ τσίμπησα αυτό το σετάκι..

 

Έληξε η προσφορά όπως βλέπεις αλλά ανέβασε κι άλλη.. Στην οποία έχει και επιπλέον δωράκι το οποίο δεν συμπεριέλαβε στις άλλες προσφορές.. :mad:

 

Έχει στο "μαγαζί" και Özil 10.

 

EDIT: Μόλις πρόσεξα πως είναι για ΗΠΑ αυτές οι άλλες που έχει. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις τι γινεται ? Με 20 ευρω και μουφα βρισκω και στην Ελλαδα.

Να ειναι καποιας ποιοτητας τουλαχιστον μ ενδιαφερει.

 

Αυτη εδω θελω...

http://cgi.ebay.com/...#ht_1204wt_1139

Ειναι και το ονομα μου ...grin.png

Πως τη βλεπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις τι γινεται ? Με 20 ευρω και μουφα βρισκω και στην Ελλαδα.

Να ειναι καποιας ποιοτητας τουλαχιστον μ ενδιαφερει.

 

Αυτη εδω θελω...

http://cgi.ebay.com/Barcelona-2012-Alexis-Sanchez-Home-Jersey-Size-S-M-L-XL-/270799860593?pt=US_Men_s_Athletic_Apparel&hash=item3f0cedf371#ht_1204wt_1139

Ειναι και το ονομα μου ...grin.png

:eek:

Ανάλογα τι μούφα λες.. Αυτές στα πανηγύρια είναι απλά κάτι κομμάτια ύφασμα με λάθος γραμματοσειρές και χάλια ποιότητα. Προτιμώ eBay.

 

http://i.imgur.com/EFbYw.jpg

 

Όλες εκτός από την 2η λευκή (2009-2010) είναι από eBay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...