Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι κι εμενα μ αρεσει ... :P

 

 

Ετσι δοκιμαστικα θα παρω μια και βλεπουμε.

Τhanx για τις πληροφοριες.:)

Anytime!

2 tips, δες αυτούς που έχουν τα περισσότερα feedbacks και μέσα στο ιστορικό των feedbacks δες τα σχόλια αυτών που έχουν πάρει την ίδια ακριβώς με αυτή που θες να πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές που πήρες ήδη , απο ποιότητα τί λένε ?

 

φάση στοπλυντήριο να φύγει η στάμπα με το όνομα/abidas κλπ ή adidas μεν , αλλα οχι απο τις "καλές" δε ?

 

Αυτές οι μπλούζες θέλουν πλύσιμο στο ΧΕΡΙ! Δεν έχει τύχει να πλύνω καμιά τους από eBay ακόμα μιας και δεν τις έχω λερώσει ποτέ και τις φοράω κυρίως για βόλτα όταν παίζει η ομάδα.. Αλλά από ποιότητα δεν διαφέρουν από αυτές των μαγαζιών πραγματικά. Κι από μπουτικ να πάρεις γνήσια μπλούζα και να την βάλεις 3-4 φορές στο πλυντήριο πιστεύω θα ξεκολλήσουν τα νούμερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός είναι και ο ενας απο τους 2 λόγους που δεν αγοράζω φανέλα με όνομα παίκτη πίσω , αλλα μόνο την σκέτη

 

ο άλλος είναι οτι ο παίκτης του παραχρόνου μπορεί να φύγει και να σου μείνει η φανέλα με το όνομα

 

 

αχ... τωρα ξαναθημήθηκα που είχα την αγαπημένη μου ever φανέλα της Chelsea (του 07-08) και το Πάσχα την έπλυνα και την έβγαλα το βράδυ στα σύρματα για να στεγνώσει , και ενω ολη την εβδομάδα δεν κουνιόταν φυλο έξω , ΕΚΕΙΝΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ πλάκωσε μπουρίνι και μου πήρε την μπλούζα ......... και τώρα ψάχνω μαγαζί εδω γυρω που να την έχει και κανένα δεν την έχει... πρέπει να ψάξω πιο πολύ αλλα ελπίζω να βρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός είναι και ο ενας απο τους 2 λόγους που δεν αγοράζω φανέλα με όνομα παίκτη πίσω , αλλα μόνο την σκέτη

 

ο άλλος είναι οτι ο παίκτης του παραχρόνου μπορεί να φύγει και να σου μείνει η φανέλα με το όνομα

 

 

αχ... τωρα ξαναθημήθηκα που είχα την αγαπημένη μου ever φανέλα της Chelsea (του 07-08) και το Πάσχα την έπλυνα και την έβγαλα το βράδυ στα σύρματα για να στεγνώσει , και ενω ολη την εβδομάδα δεν κουνιόταν φυλο έξω , ΕΚΕΙΝΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ πλάκωσε μπουρίνι και μου πήρε την μπλούζα ......... και τώρα ψάχνω μαγαζί εδω γυρω που να την έχει και κανένα δεν την έχει... πρέπει να ψάξω πιο πολύ αλλα ελπίζω να βρω..

Γκαντεμιά όμως. :Ρ

Εγώ του Cristiano έχω μόνο (δεν πάει πουθενά, ούτε αλλάζει νούμερο), του Iker (ε καλά τώρα) και σκοπεύω να πάρω και Özil 10, μαύρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αναφερθώ στις αμφισβητούμενες φάσεις, όποιος είδε το παιχνίδι ξέρει και ο φίλος που παραπονιέται για συνεχές αντιαθλητικό παιχνίδι πιο πάνω φαίνεται να είδε άλλο παιχνίδι.

Ακριβως. Οποιος ειδε το παιχνιδι ξερει....

Μην σου πω και οτι οποιος δεν ειδε το παιχνιδι παλι ξερει τι εγινε.

Εγω δεν παραπονιεμαι για συνεχες. Εγω παραπονιεμαι για παραπανο απο συχνο.

Μερικοι παικτες σας σε 4-5-6-7-10 φασεις σε ΚΑΘΕ αγωνα μαζι μας γινονται νιντζα.

Σε αλλους δεν το κανουν.

Αυτο δειχνει οτι παραδεχονται την κατωτεροτητα τους μην μπορωντας να παιξουν στα ισια οποτε το ριχνουν στο ξυλο. Οποτε και να χασουν θα εχουν δικαιολογια οτι παιζανε με 10 λογω του κακου διαιτητη.

 

Πλεον σας εχουν μαθει ολοι-και οι ουδετεροι- οπως φανηκε και απο εναν εδω στο τοπικ, και ετσι ο Μουρινιο δεν μπορει να ξεγελασει κανεναν πια με τις κλαψες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι αδικημένος, θα έπρεπε να 'σαι διάδοχος του Δαλάι Λάμα στο Θιβέτ με τις σοφίες σου.. Άσε μας ρε φίλε να πούμε. Λες και η Ρεάλ είναι Λάρισα.. Μάθε μπαλίτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι αδικημένος, θα έπρεπε να 'σαι διάδοχος του Δαλάι Λάμα στο Θιβέτ με τις σοφίες σου.. Άσε μας ρε φίλε να πούμε. Λες και η Ρεάλ είναι Λάρισα.. Μάθε μπαλίτσα.

Πολυ περιεκτικα και εντος θεματος αυτα που λες. :-(

Εσυ μαθε μπαλα μπας και μπορεις να απαντας συγκεκριμενα και οχι με αερολογιες. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου ξαναπεις που να γραφω θα σου ξανακανω ρεπορτ.

5000000 φορες εχουνε πει οι μοντερειτορς οχι υποδειξεις τετοιας μορφης.

Θα βάλω την γάτα μου να κλάψει. Διάβασε καλά τι σε ρώτησα.. Δεν σου έδωσα καμία υπόδειξη σε ρώτησα κάτι απλό.

ΥΓ: Θα μπορούσες κάλλιστα να μου στείλεις ένα PM αλλά είναι που θες να μένεις εντός θέματος. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: Θα μπορούσες κάλλιστα να μου στείλεις ένα PM αλλά είναι που θες να μένεις εντός θέματος. :rolleyes:

 

Και οι mods τι θα κάνουν? Κλέφτες θα γίνουν? :P

 

Πάντως το ξύλο δεν είναι θέμα Ρεάλ, είναι θέμα Μουρίνιο. Παντού το έριχνε το ξύλο, άλλοτε στα μουλωχτά, (Ίντερ) άλλοτε με τη σέσουλα (Ρεάλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι αδικημένος, θα έπρεπε να 'σαι διάδοχος του Δαλάι Λάμα στο Θιβέτ με τις σοφίες σου.. Άσε μας ρε φίλε να πούμε. Λες και η Ρεάλ είναι Λάρισα.. Μάθε μπαλίτσα.

 

Εχω μια απορία αδελφέ... Σκάτε μύτη ώρες ώρες σε ένα φορουμ τεχνολογίας,που έχει και ένα τοπικ με αθλητικά,κάτι διάττοντες αστέρες σαν και του λόγου σου.

 

Βλέπω είσαι ρεάλ και μας έχεις κουράσει ήδη. Τα βρίσκετε αυτά τα τόπικ κάπου που ψάχνετε για τη ρεάλ και γράφετε σωρηδόν;

 

Καθαρά εγκυκλοπαιδική η απορία μου.

 

Συγνώμη,αλλά δε βρίσκω νόημα να κάνεις λογαριασμό σε ένα φόρουμ, μόνο και μόνο να ασχοληθείς με την ομάδα σου σ'ένα τοπικ.

 

Κατά τ'άλλα, σίγουρα άλλο ματς είδα.Γιατί σ'αυτό που είδα, έπρεπε να φύγει η ρεάλ με καμμιά κόκκινη και βάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...