Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα το βιντεάκι πάντως.. Εντάξει, τώρα να πας να δείρεις τον άλλον είναι μέγα σημάδι του ότι είσαι απολίτιστος. Βρισ' τον, ξεφτίλισέ τον, οτιδήποτε.. Το ξύλο όμως πάει πολύ.. Από το βιντεάκι που είδα, 1-2 πήγαν να το παίξουν ιστορία και αυτός πρόλαβε κι έριξε καμιά ψηλή και μετά ειρωνεύτηκε τα καθάρματα με χειρονομίες.. Αξιοσημείωτο πως ένας γηπεδούχος τον προστάτευε διαρκώς μέχρι να φτάσουν στην είσοδο της θύρας την στιγμή που όλοι οι φύλακες τριγύρω είτε έβριζαν ή δεν νοίαστηκαν..

 

Και εγω το ειδα,το θεμα ειναι οτι αυτα γινονται ακομα και στα καλυτερα γηπεδα και πρωταθληματα

αλλα ειναι ενα μεμονομενο περιστατικο το οποιο τρεις βλακες ασχοληθηκαν..

 

Φανταζεσαι να γινοταν αυτο εδω? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω το ειδα,το θεμα ειναι οτι αυτα γινονται ακομα και στα καλυτερα γηπεδα και πρωταθληματα

αλλα ειναι ενα μεμονομενο περιστατικο το οποιο τρεις βλακες ασχοληθηκαν..

 

Φανταζεσαι να γινοταν αυτο εδω? :rolleyes:

Εδώ το 2004 είχαν δείρει γαύροι έναν βάζελο στο Πασαλιμάνι κατά την διάρκεια πανηγυρισμών για το Euro.. :P Καλά, βρήκε κι αυτός να φοράει φανέλα της ομάδας του μέσα στο λιμάνι αλλά όπως και να 'χει, ελεεινά πράγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε τωρα με απολυτη συγκεντρωση στο αυριανο ματς, να πεταξουμε εξω τους Γερμανους. Και μετα στον τελικο απεναντι σε μια Τσελσι χωρις Ραμιρες, Τερυ, Μειρελες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έναν τελικό όταν συμβαίνουν, και με την αποψινή Τσέλσι, πρέπει να είσαι 100% σε όλο το ματς.

Όσο δύσκολο θα είναι η πρόκριση αύριο τόσο θα είναι και ο τελικός, μη ξεχνάμε οτι η Τσέλσι παίζει χωρίς άγχος, και χωρίς να χάσει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε τωρα με απολυτη συγκεντρωση στο αυριανο ματς, να πεταξουμε εξω τους Γερμανους. Και μετα στον τελικο απεναντι σε μια Τσελσι χωρις Ραμιρες, Τερυ, Μειρελες...

 

Σε μία χρονιά που αμφισβητήθηκε ο μοναδικός Μου , θα σηκώσει ότι υπάρχει , αν περάσουμε τους Γερμανούς. κρατήστε μία πισινή όμως γιατί η Βayern ειναι μεγάλη ομάδα.

 

Y.Γ. Στη θέση του αν σήκωνα τα πάντα και με ΡΕΑΛ σταματούσα την προπονητική γιατί δεν υπάρχει πλέον κάτι να δείξω. Ξεφτίλισα τα πάντα. Επόμενος σταθμός Εθνική Πορτογαλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει 100% συγκέντρωση σήμερα τόσο από παίχτες όσο και από Μου.

Η Bayern είναι πολύ δυνατή ομάδα με επικίνδυνους Robben και Ribery (και όχι μόνο).

Αν περάσουμε τότε μιλάμε για τον τελικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μία χρονιά που αμφισβητήθηκε ο μοναδικός Μου , θα σηκώσει ότι υπάρχει , αν περάσουμε τους Γερμανούς. κρατήστε μία πισινή όμως γιατί η Βayern ειναι μεγάλη ομάδα.

 

Y.Γ. Στη θέση του αν σήκωνα τα πάντα και με ΡΕΑΛ σταματούσα την προπονητική γιατί δεν υπάρχει πλέον κάτι να δείξω. Ξεφτίλισα τα πάντα. Επόμενος σταθμός Εθνική Πορτογαλίας.

δεν θα εχει παρει CL ενω προπονει αγγλικη ομαδα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα εχει παρει CL ενω προπονει αγγλικη ομαδα.. :P

 

 

Mετα την θητεια του στην Ρεαλ θα παει στην Αγγλια και την united οποτε θα το πετυχει εκει.

 

Σε μία χρονιά που αμφισβητήθηκε ο μοναδικός Μου , θα σηκώσει ότι υπάρχει , αν περάσουμε τους Γερμανούς. κρατήστε μία πισινή όμως γιατί η Βayern ειναι μεγάλη ομάδα.

 

Y.Γ. Στη θέση του αν σήκωνα τα πάντα και με ΡΕΑΛ σταματούσα την προπονητική γιατί δεν υπάρχει πλέον κάτι να δείξω. Ξεφτίλισα τα πάντα. Επόμενος σταθμός Εθνική Πορτογαλίας.

 

 

 

Μεγαλος προπονητης και αν παει τελικο ακι το παρει φετος θα ειναι ο ποιο πετυχημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω σημερα να μη δουμε ιγκουαιν μαζι με μπενζεμα! Επισης να βαλει μαρσελο για να μην επαναληφθουν τα οσα εγιναν στο πρωτο ματς. Αν βαλουμε ενα γρηγορο γκολ θ αλλαξει το παιχνιδι αφου πια οι γερμανοι θα βγουν μπροστα και στις αντεπιθεσεις θα χουμε χωρους

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βάλει Μαρσέλο λογικά, αφού θέλουμε επιθετικό προσανατολισμό. Ο Κονετράο τα πήγε καλά στο κλάσικο, αλλά εκεί παίζαμε μόνο με αντεπιθέσεις, τώρα κανονικά θα πρέπει να έχουμε και τον έλεγχο.

Το πρώτο 20λεπτο-30λεπτο είναι το πιο κρίσιμο. Η Ρεάλ εκεί θα προσπαθήσει να βάλει το πρώτο γκολ, και να έχει μετά όλο τον αγώνα στο χέρι της, δηλαδή με προσοχή στην άμυνα και γκολ δεύτερο με περισσότερο υπομονή.

Ελπίζω να μπουν οι γερμανοί και να τα έχουν χαμένα ώστε να βάλουμε γρήγορα γκολ.

 

Τώρα δε ξέρω αν θα βάλει Κακά αντί για Ντι Μαρία, αλλά μάλλον Ντι Μαρία θα προτιμήσει πάλι. Και ο λόγος είναι οτι σήμερα θα τα δώσουμε όλα στο τρέξιμο, (κάτι που δε κάναμε στο πρώτο παιχνίδι) και ο Ντι Μαρία μπορέι να τρέξει όλη τη πλευρά πάνω κάτω.

 

Γενικά πρέπει, και είμαι σχεδόν σίγουρος πως έτσι θα γίνει, να δώσουν όλοι οι παίχτες τη ψυχή τους. Ξέρουν οτι η πρόκριση είναι μισό τρόπαιο, στον πρώτο αγώνα, καθώς και στις τελευταίες αγωνιστικές πριν το κλάσικο δεν έτρεχαν. Θέλω να πιστεύω πως το έκαναν για να τα δώσουν όλα στο Κλάσικο, και ακόμα περισσότερο σήμερα. Αν λοιπόν τρέξουν όσο μπορούν, τότε η Μπάγερν δεν θα μπορεί να αντέξει τη πίεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω σημερα να μη δουμε ιγκουαιν μαζι με μπενζεμα! Επισης να βαλει μαρσελο για να μην επαναληφθουν τα οσα εγιναν στο πρωτο ματς. Αν βαλουμε ενα γρηγορο γκολ θ αλλαξει το παιχνιδι αφου πια οι γερμανοι θα βγουν μπροστα και στις αντεπιθεσεις θα χουμε χωρους

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

 

Προτιμω κοεντραο που μαρκαρει σκληρα,οι γερμανοι θα κατεβουν για να βαλουν γκολ και ο Μαρσελο μονο αμυντικα δεν παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμο κοεντραο που μαρκαρει σκληρα,οι γερμανοι θα κατεβουν για να βαλουν γκολ και ο Μαρσελο μονο αμυντικα δεν παιζει.

Ναι αλλά αν ο Μαρσέλο ανεβαίνει και λίγο βοηθάει στην επίθεση (θέλουμε 2 γκολ σήμερα) και κρατάει και λίγο πίσω τον Lahm. Δηλαδή και αυτό κομμάτι στην άμυνα είναι.

Και Κοεντράο να βάλει δε με πειράζει, αν παίξει όπως έπαιξε στο κλάσικο, γιατί αν παίξει όπως την περασμένη Τρίτη κλάφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν η Marca δείχνει την ίδια εντεκάδα με αυτή του Μονάχου.

Θα ήθελα να δω τετράδα άμυνας Ramos - Pepe - Varane (ως δώρο γενεθλίων) - Marcelo/Coentrao αλλά μπορεί να είναι παρανοϊκό σε τέτοιο ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αν ο Μαρσέλο ανεβαίνει και λίγο βοηθάει στην επίθεση (θέλουμε 2 γκολ σήμερα) και κρατάει και λίγο πίσω τον Lahm. Δηλαδή και αυτό κομμάτι στην άμυνα είναι.

Και Κοεντράο να βάλει δε με πειράζει, αν παίξει όπως έπαιξε στο κλάσικο, γιατί αν παίξει όπως την περασμένη Τρίτη κλάφτα.

 

 

Εχω την εντυπωση οτι θα βαλει τον Μαρσελο ως αλλαγη..θα δουμε.

Με την αμυνα που εχει η Μπαγερν θα σκοραρουμε ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί όντως να τον βάλει αλλαγή αν δει οτι δυσκολευόμαστε στην επίθεση ή αν είναι 1-1 το ματς και κλειστεί η Μπάγερν.

Αν δε φάμε γκολ σίγουρα περνάμε, αλλά μάλλον θα φάμε, και πάμε για 2-1, 3-1 τα πιο πιθανά αποτελέσματα. Γενικά το πιο πιθανό είναι το 3-1, αλλά τι πρόβλεψη να κάνεις ένας αγώνας είναι, εφόσον δεν μπορέσαμε το Χ στο πρώτο ματς, τώρα είναι ανοιχτά όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...