Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ, σήμερα ήταν οφσάιντ καθαρό και όχι σε αμφιβολία, και εκείνο ήταν μη επηρεασμός φάσης, δεν εμπλέχτηκε στη φάση ο επιτιθέμενος. Δεν θα επιμείνω άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ, σήμερα ήταν οφσάιντ καθαρό και όχι σε αμφιβολία, και εκείνο ήταν μη επηρεασμός φάσης, δεν εμπλέχτηκε στη φάση ο επιτιθέμενος. Δεν θα επιμείνω άλλο.

 

Ναι τι σχεση εχουν τα 2 οφσαιντ φλικ? Ειναι πεναλτυ στο 46 και καρτα? Μονο να βρω το ριπλευ και θα δουμε ποιος εχει δικιο.

Ενα επιχειρημα δεν εχω ακουσει.ΕΝΑ!

Το μονο που δεν μου ειπες ειναι οτι ευνοειται η bayern σε αυτη τη σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα για τα 2 γιατί θεωρώ πως το ένα δεν είναι περισσότερο απο το άλλ, δηλαδή μπορούσαν να δοθούν ή να μη δοθούν και τα 2.

Σήμερα δεν είναι αμφιβολία; Αν δεν είναι οκ, έτσι πιστεύω εγώ όμως, πως αλλιώς να στο υποστηρίξω; Το είδα το ριπλέυ, είδα ελάχιστα μπροστά τον Ρονάλντο, αλλά πραγματικά πάρα πολύ λίγο. Αν το έδινε δεν θα έλεγα γιατί το έδωσε, αλλά τώρα είναι 0.01 δευτερόλεπτο μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Μπάγερν προσπαθεί να δημιουργήσει,η Ρεάλ όχι,καταστρέφω-αντεπίθεση σύστημα,αυτό

 

Όχι, δεν με κατάλαβες. Νόμιζα ότι συγκρίνεις τα μεγέθη των ομάδων και το point μου ηταν ότι η Μπαγερν μπορεί να μην είναι Ρεάλ αλλά δεν είναι και καμιά τυχαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα για τα 2 γιατί θεωρώ πως το ένα δεν είναι περισσότερο απο το άλλ, δηλαδή μπορούσαν να δοθούν ή να μη δοθούν και τα 2.

Σήμερα δεν είναι αμφιβολία; Αν δεν είναι οκ, έτσι πιστεύω εγώ όμως, πως αλλιώς να στο υποστηρίξω; Το είδα το ριπλέυ, είδα ελάχιστα μπροστά τον Ρονάλντο, αλλά πραγματικά πάρα πολύ λίγο. Αν το έδινε δεν θα έλεγα γιατί το έδωσε, αλλά τώρα είναι 0.01 δευτερόλεπτο μπροστά.

 

Προφανως υπαρχει αμφιβολια απλα δεν υπαρχει λιγο οφσαιντ. Προφανως δεν ειπα οπτι ο ροναλντο ειναι 2 μετρα οφσαιντ, απλα το ριπλευ δεν δικαιωνει τον εποπτη σε μια δυσκολη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει όμως η αμφιβολία υπέρ του επιτιθέμενου. Στο πόσο λίγο μπροστά λες εσύ οτι σωστά αμφιβάλει ο επόπτης; Αυτό λέω. Για το πέναλτυ σίγουρα δεν ήταν και ξενέρωσα που το έδωσε.

 

Καλύτερα παίζει η Μπάγερν και φαινόμαστε κουρασμένοι, δεν το περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν διαφωνω γι'αυτο. Αυτο εξαρταται απο το πως θα δω την φαση. πχ αν ο κορμος του παικτη γερνει μπροστα ναι ειναι οφσαιντ. Προφανως δεν εννοει κανα μετρο καταλαβαινεις.

 

Λογικη η κουραση. 3 δυσκολα παιχνιδια σε 8 μερες και 2 ταξιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο διαιτητης το εχει μαμησει το θεμα με τα (ανυπαρκτα) φαουλ υπερ της Ρεαλ. :-(

 

 

Το 2ο ημιχρονο παντως δεν ειναι τοσο καλο οσο το 1ο. Καμια σχεση. Η Ρεαλ ψοφια και η Μπαγερν αρκειται στο 2-1 και κανει αμυνα περισσοτερο.

 

Θα περασει η Ρεαλ. Η Μπαγερν "δεν θελει" να βαλει γκολ. Χανει τα αχαστα για ακομα μια φορα.

 

Πωπω τι θεατρινος ειναι αυτος ο Πεπε ρε!!!!!! :shock: :shock: Για ακομα μια φορα....

 

Και ο διαιτητης συνεχιζει να δινει τα σπορια-φαουλ στην Ρεαλ. Εδωσε 3-4 ανυπαρκτα φαουλ και τωρα το καθαρο που τον κλωτσησε ο Μαρσελο δεν το εδωσε! :-(

 

Ενταξει δεν αξιζει να το βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...